Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmmmmmmm.

co myślicie o takich futerkach?

Polecane posty

Gość moim zdaniem nadaje
sie dla rozowej cizi spod latarni, ale kwestia gustu, a o nich jak wiadomo sie nie dyskutuje jak by bylo brazowe albo jakies ciemniejsze moze zaczeloby jakos wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam białe krótkie
futerko i jest extra! osoba która pisze ze nadaje sie dla cizi spod latarni sama chyba chodzi w jakis szmatach i zazdrości. tylko akurat te uzywane z 1 fotki to bym nie kupiła bo wydaje mi sie ze jest cienkie i w zime to go nie ubierzesz za czesto - i wyglada jakos nieciekawie. ale to z 2 fotki jest fajne - tylko zerknij na strone www.bonprix.pl - bo tam jest identyczne futerko i moze nawet o wiele taniej - a czesto widze ze futerka z bonprixa sa sprzedawane na allegro nawet o 100 zł drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówczynią ;) białe futerka są czaderskie, tez noszę i wcale nie czuję sie jak \"cizia ............... itd\" Niech każdy nosi to co lubi i w czym dobrze wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiesniackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjgfdf
moja kolezanka ma identyczne.. jest bardzo cienkie.. na pewno nie na zime.. kupila je z katalogu i troszke zalowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka zapomniała dodać, że posiada już SUUUPER modne BIAŁE kozaczki i, że ma wrażenie (?), że będzie wszystko ze sobą IDEALNIE pasowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś nad wsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ale koniecznie
do skórzanych - skóropodobnych obcisłych spodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu pełno zazdrośnic
wy pewnie ubieracie sie w tych swoich lumpeksach w szmaty które ktos wyrzucił i sie tym podniecacie! zal wam dupe sciska ze ktos sobie kupił to czy tamto.a te futerka akurat nie sa najładniejsze ale samo białe futerko jest extra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś tańczy i śpiewa ha ha
:-0 ...piszę tak oczywiście bo mi żal dupę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodjosdfoduf
ja nie mam nic przeciwko futerkom ogólnie, byleby nie były w złym guscie... a te 2 są, niezbyt fajne do noszesnia na codzień. Takie jak to pierwsze to miałam na sobie nawet raz, do sukni ślubnej (ślub byłw grudniu) i wtedy było idelane. To drugie jest już lepsze ale nie białe, litości. Ze 2-3 sezony temu KMX mial w swojej kolekcji sztuczne futerka i one były naorawdę ładne, w odcienaich brązu, siwego i czerni. Wyglądały elegancko i były w dobrym guście... no tylko to bylo 2-3 sezony w tył. Teraz ktoś wymyslił modę na krótkie futerka? ?No tak zeby te wszystkie gołe pępki zima pokazać, koniecznie po solarium bo ładnie wygląda z białym ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe futerko+ białe kozaczki=żałosny widok :O niesety takie panny mysla ze to szczyt szyku i elegancji :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy tam juz od razu o kozaczk
ach... raaaany litości, co za stereotypy. jak panna pokazuje sie w bialym futerku, yo juz wszystkim kojarzy sie z rozowa szminka i bialymi butami. te futerka przy ladnych opalonych buziach i ciekawych dodatkach calkiem fajnie sie prezentują. poza tym ladnej dziewczynie we wszystkim ladnie, cemu więc nie w tym, co teraz najmodniejsze- czyli futerka? nawet biale jesli pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona lat 23
dziewczyna zapytala sie co sadzimy o takich futerkach nie oczekujcie wiec tylko pochwal kazdy ma prawo do wlasnego zdania i jesli ktos chcecie je uslyszec to trzeba sie przygotowac na wypowiedzi w stylu " cizi spad latarni" a tak na marginesie mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
biale futerko plus gustowne dodatki to niekoniecznie szczyt bezguscia, ale biale futerko plus biale kozaczki plus mini plus rozowa szminka pluz tipsy to najwyzszy szczyt bezguscia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
ale ci dupsko przewieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejkavik
to drugie moze byc. mnie się podoba. głupota nazwałabym uprzedzenia typu, ze jak białe to dziwkarskie. Dziwkarsko mozna wyglądac i w dzinsach i topie, nie wspomne juz o byciu taką osobą. Wyluzujcie troche dziewczyny, bo wyraznie wam na umysł pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×