Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gochaa

Komu czterolistną koniczynkę

Polecane posty

SUPER!!!! Wielkie dzięki :-) za tydzień mam owu więc będzie idealnie. Jak tylko zobaczę dwie śliczniutkie czerone krechy przesyłam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i nie trzeba było poleconym priorytet w zupełności by wystarczył. Jeszcze raz dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb- Twój adres dostałam dziś o 10.43. a magdaleny dotarł do mnie o 02.19.-2006-09-07- tak pokazuje moja skrzynka. Ale zgodnie z obietnicą Magdy- poczekaj trochę. I proponuję, abyście dopisywały swoje niki, zobaczymy ile się ich zbierze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sannam
oj ja też chciałabym, może ta koiczynika i mnie przyniosłaby szczęście, tak bardzo tego potrzebuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sannam- poczekaj- zgodnie z obietnicą Madaleny koniczynka pójdzie w świat jak spełni swoje zadanie Madaleno- dziś już powinna być, daj znać jak dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dostanę kończynkę to plan jest taki będę ją miała 3 miesiące w przypadku gdy w tym czasie mi się nie uda zajść wciąże to przesyłam ją dalej z nadzieją że komuś innemu to szczęście pisane jak mi się uda wcześniej zaciążyć to przesyłm odrazu. Ogłoszenie dam na tym forym tak jak Gochaa i ta która pierwsza poda adres dostaje kończynkę. Warunek jeden - kończynka musi najpierw do mnie dotrzeć eh ta poczta polska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma 😭 Dzisiaj wyjeżdzam wróce w niedziele, może będzie czekałą na mnie miła niespodzianka jak wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyslala wcale jej
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena, a może coś z adresem żle było. bo to niemożliwe, żeby tak długo szła, wysyłam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wróciłam wczoraj poźno wieczorem i jeszcze poczty nie odczytywałam, postaram się to zrobić jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×