Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gochaa

Komu czterolistną koniczynkę

Polecane posty

za każdym razem, kiedy znajdowałam czterolistną koniczynkę byłam w ciąży- mam dwoje dzieci. Niedawno znalazłamtrzecią, ale mam z tego powodu wielkiego \"stresa\". Właśnie zrobiłam test- jest negatywny. Stąd mój post- chętnie pozbędę się tego znaku szczęścia i odeślę tej, która pierwsza się odezwie i poda adres. Może którejś z Was się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ją daj
Chociaż w sumie marne szanse :) optique@o2.pl Może zdarzy się cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze o koniczynke prosze prosze prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optique masz pierwszeństwo, ale jak się szybko nie odezwiesz wysyłam komuś innemu to prawdziwa, zasuszona, (chociaż mała) czterolista koniczynka JA NAPRWDĘ CHCĘ JĄ KOMUŚ PODAROWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę być w porządku- powiedziałam, że oddam, tej, która się pierwsza odezwie, więc powinnam dotrzymać słowa nie mogę sobie teraz wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powinnam juz chyba drużyne piłkarska wydac na swiat;-))) mam oko do koniczynek 4listnych juz wiele lat,a teraz w dodatku za domem mam taki kawałeczek trawnika gdzie rosna takie koniczynki mutanty głównie 4listne:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK- oddam tej, która pierwsza poda swój adres na moją skrzynkę- adres mailowy pod nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda p- u mnie na skrzynce byłaś pierwsza, ale nie dałaś adresu czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co z tymi adresami
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mailowy, a ja NAPRAWDĘ chcę wysłać pocztą, w normalnej kopercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na te adresy pocztowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu, jezeli nie wyslalas jescze tej koniczynki wyslij ja do ktorejs z dziewczyn z topiku kobitki chcace miec trzecie dziecko ewentualny wybor zostawiam Tobie natomiast wiem jedno-dziewczyny wyczekujace dzidzi sa wspaniale i tak bardzo pragna malenstwa a moze wlasnie ta koniczynka pomoglaby im jakos :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że są kobiety które bardzo pragną dziecka- ja mam dwoje, trzeciego nie planuję. Koniczynki są dla mnie symbolem szczęścia, ciąży i moich gwiazdeczek. Ale trzecie szczęście to trochę dla mnie dużo. Dlatego bardzo chętnie podzielę się tym szczęściem z tą która pragnie maleństwa. Tylko, chyba dziewczyny boją się podać adres. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chcę zostać czerwcówką może ze względy na to że sama się w tym miesiącu urodziłam, marzę o maleńkiej istotce która mam nadzieję już nieługo wypełni mój świat a kończynka mam nadzieję mi w tym pomoże 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, Magdaleno- mam Twój adres- 02.19. w nocy- podaję godzinę, aby dziewczyny nie poczuły się oszukane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
[machanie ręką]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaa
madalena dobry pomysl!! i będziemy tak przesyłac.. dalej..>:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam poleconym w piątek po południu, więc powinna być w poniedziałek, najdalej we wtorek Daj znać jak dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×