Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzymamn kciuki

wczoraj Foremniak sutek z sukni wylecial

Polecane posty

Gość trzymamn kciuki

w finale finalow tancow widzieliscie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma strasznie male i obwisłe
piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
ale miala mine buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest już gwiazdą na miarę
Sophie Marceau i Janet Jackson (im też cycki przypadkowo wylazły):D:D:D ale nie takie małe i obwisłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonka
Z tym porównaniem do Sophie Marceau to z letka przegięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
nie lubie tej baby a ten Maserak z siebie mistera swiata robi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
kto wygrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuuuuu nie chcialo mi sie
ogladac do konca, moze dlatego ze wlasne wiedzialam ze oczywiscie cichopek wygra. ja osobiście mam jej dosc, cicopek w serialu, cichopek w reklamach, cichopek w programach, cichopek w gazetach, niedługo mi cichopek z lodówki wyskoczy. bo co to by było gdyby wygrał ktoś inny nż pani od szkoły tańca? wogole to jest przesłodzona liże dupe wszystkim wszedzie i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
a drugie miejsce i ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest już gwiazdą na miarę
co za głąby:O jakie porównanie do Sophie Marceau, a może do Janet Jackson??????????? przecież napisałam, że im też wylazły cyce w miejscu publicznym jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiacie sie formeniakowej ze jej cycek wylazł i co z tego, przynajmniej ma naturalny biust a nie plastikowy, i ma juz swoje lata, nie jest młódką, a że się slini do Maserka? haha i co z tego, podejrzewam ze kazda z was by sie sliniła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest już gwiazdą na miarę
jakie swoje lata???????? przecież to młoda kobitka, ma dopiero 39 lat! (8.01.1967), bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierozpisalma
Nie wiem ta foremniakowa nuby taka ąldna - niektorzy tak sie nia zachwycaja a mi sie jakos nie podoba :P Kulfoniasta jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 40 lat i urodziła dziecko, nie mozna porównywać jej do młodej cichopek czy kwasniweskiej, nie mówiac juz o piotrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierozpisalma
Kwaśniewska oblech bleeee rzygać mi się chce jak na nią patrzę - ma coś z naszej obecnej miss - takie obydwie ciućmy niby ładne a te ryje takie obleśne - te zęby królicze - dentysta nie pomoże nawet na taki ryj ochydny!!!!!!!!!!!Taka szanse zmarnowac - miss world :( Ta z nr. 19 była lepsza nie moge tego przezyc ze takie paszkwile siedzą w moim telewizorze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrali
Macie moze linki do tych "misow" i cycka Foremki? Wklejac ,wklejac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest już gwiazdą na miarę
a kto tutaj porównuje ją do Cichopek, Piotrowskiej czy kogo tam wymieniłaś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to ze foremniak jest najstarsza z tych wszystkich tańczących lasek,a mimo to tańczy świetnie ze mozna jej pozazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to było
do finały weszli tylko ci z dwóch ostatnichedycji!!!!!i tak naprawde nie wygrali najlepsi tylko najpopularniejsi! bo o Hakielu i Cichopek to wszedzie mozna czyatć...o Mroczku i jego parttnerce mniej.. a moze przegrali w oczach widzów bo juz nie są razem podobno?faktycznie za duzo jest cichopek i Hakiela... jak sie rozstana to będzie wielkie halo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierozpislam
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/51,34397,3560072.html?i=0 A tu masz jej ryj :( Jest okropna :( I jeszcze uczeszcza na najbardziej dziwkarski wydział w szczecinie :P - same lalunie na ekonomii, takie puste glupiutkie dziewoje :DKto ze sz-na to wie o co chodzi :D totalna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaacko
Foremniakowa stara nie jest ale ma stara facjate jak na swoje lata i ta chudosc jej nie sluzy. Cycka nie widzialem to komentowac nie bede, ale jedna znana mi pani w jej wieku ma jeszcze ladniutki, jedrniutki biuscik tez bez silikonow i po dzieciach, wiec nie gadajcie ze zwiedniety to norma :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodkie kakao
dajcie link na ten cycek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la
foremniakowa to piekna kobieta a kierunek w szczecinie to szkola zsb i fakt chodza tam najladniejsze laski w szczecinie min ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichopek po prostu
genialnie tańczyła, jak zawodowa tancerka, co ma do tego popularność? Ostatnio większa towarzyszyła raczej Mroczkowi i jego partnerce. Również tańczę i doceniam jej talent, który naprawdę posiada. A czy ją lubię czy nie, to osobna kwestia. Też mam jej czasami dość, ale to nie zmienia faktu, że świetnie się rusza. Żadna z kobiet w całym tańcu z gwiazdami nie zatańczyła tak jak ona. I dlatego na nią głosowałam, tu miał wygrać taniec i wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest już gwiazdą na miarę
ale przeciez wiek nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wy macie lat
ze w życiu jeszcze cycka nie widzieliście i to jedyna okazja? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata Józia
jaki cycek???? przecież ona ma tylko sutki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge znieśc tej
Foremniakowej zachowuje sie jak by była jakimś podlotkiem , ślini sie do Maseraka który zresztą nie potrafi się nawet wypowiedzieć tylko yyyyyyyyy... yyyyy... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erlo Stegen
Jak cycek bedzie na fotce w internecie to podajcie tu link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×