Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzymamn kciuki

wczoraj Foremniak sutek z sukni wylecial

Polecane posty

Temat: CYC Foremniak w Tańcu z Pseudogwiazdami! 17:43 nina28l Czy Foremniak żyje z maserakiem? 17:44 nina28l występy były niczego sobie ale ogólnie lipa 17:44 Ashley Nie wiem. Nie zwierza mi sie :O 17:46 Myrevin No skoro tańczyli to chyba żyją.:O 17:47 nina28l ale wtopa biustowa podobnoz premadytacją... ogólnie nie znosze tego przogramu 17:54 2 pyfka W Hameryce zrobiła to Jacksonka to w polsce MUSIAL ktoś ją nasladować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z forum ogólnego
Temat: zobaczcie biust foremniak jak miala 20pare lat 10:03 zobaczcie TO rozumiem, ze nie kazdy rodzi sie z pieknymi piersiami, ale trzeba miec troche samokrytycyzmu i nie trzeba ich koniecznie wywalac jak sie do tego nie nadaja... http://kominek.blox.pl/2005/12/MALGORZATA-FOREMNIAK.html 10:05 Myrevin Niesamowite. :O 10:07 Princilla i tak wedlug mnie jest bardzo sliczna aktorka , mimo swojego wieku i tak cialo ma ladne ! 10:07 karioka* oł maj gat!! te sutki są chyba doklejone, co? 10:09 Myrevin -->zobaczcie TO Lepiej miec takie piersi niż rozumownie twojego pokroju.:O Spiżdzam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill.a
Dzisiaj popoludniu powtorka wielkiego finalu finalow Tanca z Gwiazdami w TVN, wiec kto nie widzial, niech sobie obejrzy (chyba ze nie macie TVN ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaiaaau
Co do wypowiedzi do upodobniania się do Jolie, to wydawało mi się, żę ona wcale nie jest taka chuda. A co do "wpadki", to takie rzeczy się po prostu zdarzają, wydaje mi się to przypadkowe i niezamierzone. Zresztą para Foremniak-Maserak byli i są moją ulubioną parą, mimo że w FF Cichoek z Hakielem byli zdecydowanie lepsi technicznie. Po prostu ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
Dzis juz wszyscy o tym zapomnieli, hehe, inne sprawy mamy na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i na szczescie
! Czym tu sie bylo podniecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foremniak
Mie tam nic nie wylecialo!?jo żem tylko se cukierka wziela na droge i jakzem tańcowała to sie wysunoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×