Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzymamn kciuki

wczoraj Foremniak sutek z sukni wylecial

Polecane posty

Gość el.k.a
Foremniak to nawet nie mozna karykatury narysowac i tak wygląda tak samo: www.muzeumkarykatury.pl/wystawy/wystawy_strony/starabasn/mlod_foremniak.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą karykaturą to święta praw
da przecież ona już teraz wygląda groteskowo z tą wychudzona na maksa twarzą ale musi się odchudzać, bo chce być drugą Angeliną Jolie wzrost mają ten sam 174cm więc jeszcze tylko waga ale sama słyszałam jak Foremniak mówiła, że ma ciężkie kosci, bo waży dosyć sporo jak na swój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutek foremniak
Zostałem gwiazdą :) Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy to jestescie baranki.. zamiast przyznac, ze naprawdę kobieta super tańczyła, to wy tu z niej szydzicie.. chyba tylko z zazdrości.. Foremniakowa jest piękną kobietą i świetnie tańczy ;) Okropni ludzie jesteście. .tak naskakiwać na nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze z zazdrosci
;) Ona mi sie tak NIE podoba,ze zazdroszcze jej wygladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie z zazdrości, to chociaż dajcie jej spokój.. tak naskakiwać na kogoś brzydko :/ ja tego nie rozumiem.. ani nie rzuca głupich tekstów jak Kwaśniewska, nie wdzięczy się jak ta cała Aneta czy Kasia.. zachowuje się jak przystało na dojrzałą kobietę i aktorke, a Wy tu naskakujecie na nią. Większość z Was pisze, że nawet nie widziało jak jej \"sutek z sukni wylecial\".. szkoda, że nie widzieliście też jak sięczuła zawstydzona wtedy i zmieszana.. Ludzie trochę umiaru w obrażaniu kogoś, kogo tylko znamy z widzenia, czy z ról które gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze z zazdrosci
Przeciez ona podczas calej edycji Tanca zachowywala sie idiotycznie, infantylnie i wielu ludzi to zauwazylo. Mnie tez zaczela tym draznic. Gdyby byla mloda siksa to jeszcze mozna to zrozumiec ale u "dojrzalej kobiety" jakos to nie pasuje... Zreszta tu jest topik o cycku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2
trzeba być obiektywnym mówiąc że foremniak ma swoje lata jest osobą publiczną żyje w polsce ,gdzie ludzie mający rodzine nie uganiają się za chłopcem co mogłby być jej synem to jest w złym stylu ,jeżeli foremniak ma jakikolwiek wygląd i styl trzeba być wobec siebie krytycznym lata nastoletnie ma ona już za sobą a każdy wiek ma swoje prawa, chyba że dopadła ją już demencja starcza co się zdarza w życiu i zgłupiała na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik123
sutek ,też mi coś. fakt , że małgosi już humor przestał dopisywać ...zal mi się jej zrobiło. ale co, faceta sutek to nic a babski to juz wielkie halo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
stara zolza z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
cichopek bardzo ladnie tanczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliaaaaaaa
Napiszcie w, w którym momencie on jej wyskoczył, bo nic nie zayważyłam, w ostatnim tańcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bczxbczfgd
Nie wiem co to był za taniec- Małgosia tańczyła w takiej luźnej zwiewnej sukience- chyba rumba to była, to było na koncu tego tańca, jak MAserak ją na ziemię "rzucił" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutek foremniak
Sutki wszytkich krajów łączmy się - uwolnić kobiece sutki :D zrzucić okowy staników, połamać baty fiszbin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie nczepiacie kobiety
najwazniejsze ze fajnie tanczy, a przewciez o to w tym programnie chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamnik123
Maserak ja "rzucił" na ziemie na końcu, ona sie wygięła łukiem i wtedy... zbliżenie akurat było ale dzielny Maserak zakrył jej szybko dłonią i na koniec podniósł i przytulił tak aby mogła sobie poprawic sukienkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam to. Foremniak wydaje się sympatyczna (taka była w Uwadze), dobrze tańczy, ma świetną figurę, twarz też miałaby piękną, ale jest za chuda. Po prostu zrobiło mi się jej strasznie żal. Widać było, że jest zmieszana, smutna i może nawet nieobecna. Maserak natychmiast zareagował i zasłonił pierś suknią. No trudno stało się. Ja chyba uciekłabym ze sceny i schowała się w festiwalowej toalecie, ale cóż każdemu może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu nic strasznego
Paris Hilton by nawet nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszystko było widać zaledwie kilka sekund... wątpię, że w tym czasie ktoś mógł rzetelnie ocenić jej walory... żal mi jej, bo widać, ze się pani F przejeła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamn kciuki
nie lubie tej baby ona ma 39 lat a Maserak 22lata i niby sa razem porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.la
Po co sobie taka sukienke do tancow zalozyla? Przeciez wiadomo, ze zawsze cos wyskoczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
znaleźliście sobie kolejny światowy problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola kwaśniewska
a dobrze jej tak!!!za to,ze mi maseraka odbiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne ma te piersi ;). Swoja droga bidula. Nie przepadam za nią ale podobała mi się w tańcu, szczególnie jak w swojej edycji tanczyła tango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
przeginają z tymi fotkami ,i to ostro i po co kuźwa jeszcze te przyblizenia tym bardziej ,ze na zywca g było widac ach ten internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihih
ja uważam że Foremniak jest piękna kobietą i bardzo lubiłam ją do czasu, kiedy zaczęła tańczyć..myslałam że ma klasę, że jest piękną, szykowna kobietą, ale w TZG okazała się totalną trzpiotko-idiotką, zachowywała się wkurzająco! I choć nadal uważam że jest piękna, to przestałam ją lubić!I choc szkoda mi sie jej zrobiło jak ten biust jej "wylazł" to jednak myślę, że dobrze się stało...przynajmniej sie uspokoiła i przestała stroic dziwaczne miny i zachowywała sie w miare normalnie...pewnie nie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamill.a
Dla mnie kazda kobieta, ktora ma wory pod oczami i bruzdy wokol ust jest stracona jako "urodziwa", po to jest po prostu brzydkie :( Chyba powinna sobie mala operacje na twarz zrobic to bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×