Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynkagggg

czy to moj przyszly maz?

Polecane posty

Gość katarzynkagggg

Prosze o rade i spostrzezenia bo naprawde nie wiem co sie dzieje... Mialam w swoim zyciu taka raz sytuacje ze zakochalam sie w don juanie i potem bolalo ale nigdy mnie cos takiego jak tu nie spotkalo... Spotkalam sie z nim na pierwsza randke ktora byla bardzo fajna. On na tej randce zaczal mowic ze jestem jego przyszla zona , ze ile che miec dzieci itp.Kupil mi kwiaty i zachowywal sie niesamowicie romantycznie. Zadzwonil do mnie jakies dwie godziny potem , po randce i nastepnego dnia i mi mowil jak jego serce stanelo jak mnie zobaczyl. On jest bardzo przystojny...zastanawiam sie czy facet mowi takie rzeczy jak chce kobiete zaciagnac do lozka? Pytam sie bo zaczynam to co bralam z ironia brac teraz inaczej i sie przelamywac i zastanawiam sie czy to mozliwe ze u niego milosc od pierwszego wejrzenia i po czym pznac czy on klamie czy nie. Mielisy jak dotad tylko jedna randke... Mamy sie spotkac znowu za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jako prawie żona
zrób mu awanturę o kasę, zażądaj pieniędzy na nowe ciuchy i kosmetyki, jak przejdzie tę próbę pozytywnie, to tak, to jest miłość od pierwszego wejrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaak
spotykać się z nim możesz tylko na nic nie daj się wciągać. Zobaczysz co wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
to tylko czas pokaze? a jak go moge wytestowac?z facetami trudno bo oni klamia i tak naprade wo nie wiem czy on tak gada bo zwyczajnie mysli o lozku i tyle czy tez jest to cos glebszego? po czym poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllll
uważaj...bądz ostrożna!!!!!!to zbyt piękne jak na początek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byćź może i prtzyszły mąż. Ale mnie martwi co innego: \"jego serce stanelo jak mnie zobaczyl\" To mnie niepokoi!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płócienne majtki
Spytaj, czy może byśmy poszli do łóżka ? Jak się zgodzi z entuzjazmem masz odpowiedź. Powiedz mu, ze nie zdał testu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
No ale czy to normalne , tzn czy faceci gadaja o malzenstwie i dzieciach na pierwszej randce po to tylko by zaciagnac do lozka?bo mnie sie wydawalo ze oni sztuczek to roznyc uzywaja ...z wyjatkiem takiego wlasnie topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płócienne majtki
DEGIE - zawał :classic_cool: - Reanimacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płócienne majtki
A jaki jest lepszy sposób na zaciągnięcie panny do łóżka ? Wmawiasz jej że jest Twoja przyszłą zona, więc sypianie to prawie jak w małżeństwie :classic_cool: Dobrze chłopak kombinuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
plocienne majtki a ty na serio? przeciez wiadomo ze on chce do lozka, kazdy facet chce , maz czy nie maz-co to za test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
ale po czym poznac czy on klamie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup wykrywacz klamstw hehehe, to są pytania na ktore nie ma odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierz w takie zapewnienia... to faktycznie jak stwierdziła Sygryda zbyt dziecinne. A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sam fakt że koles mowi o slubie i dzieciach na pierwszej randce jest kłamstwem. A czy ty widząc nawet swoj ideał chciałas zeby był zaraz twoim mezem i ojcem dzieci? weź to na logike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee to po prostu psychopata
skończysz gdzieś w piwnicy na odludziu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
on jest bardzo przystojny i na pewno nie brakuje mu kobiet ktore by z nim chcialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jego przystojność nie ma nic do rzeczy:( Poza tym , po jednej randce to zbyt poważnie do tego podchodzisz. Przeciez wy się w ogóle nie znacie. Przystopój trochę;) a jeżeli ma z tego być związek to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio, może jest niezłym psychologiem ? Załóżmy, że idziecie ulicą miasta i myślicie, że ulica X jest po prawej stronie, a 100 ludzi wam powie, że po lewej, to nie będziecie tacy przekonani po której jest stronie. Więc jeśli facet stwierdza taki fakt, to zastanówmy się co chce osiągnąć, zakładając że jest normalnym nierozchwianym emocjonalnie chłopcem. Sama autorka już napisała: \"zaczynam to co bralam z ironia brac teraz inaczej i sie przelamywac i zastanawiam sie czy to mozliwe\", a więc facet osiągnął to co chciał osiągnąć. Facetowi sięspodobałaś, zaciekawił cię, chce cięzatrzymać. A czy na dłużej, czy przelotnie? Tego nie wie ani on, ani ty. Po jednej randce może być zautoczony, ale miłość przyjdzie potem. W każdym razie zaczął nieźle i ciężko mu będzie tak wysoko utrzymać poprzeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee to po prostu psychopata
psychopaci również bywają przystojni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
dzieki DeGie... od czasu randki minely cztery dni i on dzwoni kazdego dnia po to tylko by porozmawiac...i nie tylko po to by umowic sie na nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkagggg
jeszcze jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co zakladasz
2 takie same topiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×