Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość portola

on zawodowka, a ja na studiach...czy to ma sens ?

Polecane posty

Gość Nie...
I znowu jest kłótnia na temat wyższości jednego wykształcenia nad innym. Powtarzam po raz kolejny, nie mozna uogólniać są różni ludzie, a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
anka, ja pochodzę z miasta. dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
a co mnie obchodzi Twoje stanowisko :) ??? ja mam doktorat a chyba na to zwracacie uwage a nie na kase i stanowisko. bo przeciez pisalyscie ze ktos z zwodowka ale wykonujacy prace ciekawa za duza kase to tez nie to. wiec liczy sie tytul.... dla mnie dziewczyna z mgr jest NIKIM bo nie ma ambicji ..dzis doktorat mozna robic tez zaocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
co do stanowiska to "żal mi was" już swoje przestawił - WARSZTAT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakuuka
a z inż. mgr - tez malo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
a propo, podobno doktoraty są już mało popularne, co za człowiek zostaje na uczelni za marnek grosze? tylko ci, co nie umieja sie wybic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
mgr inz niczym sie nie rozni dla mnie.... kobieta BEZ AMBICJI dlatego ja jesli juz szukam to tez dziewczyny na studiach doktoranckich co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice wiedza) ja tez jestem z duzego miasta i nie mam zadnych kompleksów wsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
pewnie, teraz lepiej zrobić jakieś porządne podyplomowe MBA niż za psie pieniądze szarpać się na zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
rodzice wiedzą najlepiej.... ojj cieniutko z logika u Ciebie albo placzesz sie w zeznaniach :P podobno kasa sie nie liczy az tak ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
koleś, pogrywasz sobie ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
widze ze nie ja tu mam kompleksy :) ale teraz zacznie sie rzucanie argumentow ze doktorat to nic nie warte :P ale mnie to smieszy :) MBA cos warte jest dla was ??? bo dla mnie nic w mojej dziedzinie to nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
czytałeś w ogóle moje wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale nie placzcie pozniej po 10-15 latach bycia razem, ze wasz maz siedzi wiecznie przed telewizorem z piwskiem w lapie i nic go wiecej nie obchodzi\" Zupełnie tak jakby studia dawały jakąkolwiek pewność że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
sadzilem ze liczy sie wiedza inteligencja i obycie a nie KASA margarynka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
a jaka jest twoja dziedzina? wózki widłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę cos napisac
Jester ma rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
dla mnie MBA jest więcej warte niż doktorat w mojej dziedzinie. ja studiuję bardzo wąską specjalizację i doktorat warto robić tylko jeśli ktoś planuje poświęcić życie temu kierunkowi. dla pozostałych MBA będą dużo przydatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
rodzice wiedza...... widze ze argumentow zabraklo... coz chamstwo Twoje jest dosc powszechne u panienek po studiach ;) chemia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
anie nikt jeszcze o kasie nie wspomniał....kolego, czytaj wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herkules111111
a ja skonczylem zawodówkę, mam swoj wielki warsztat, i mam tyle kasiory ze tego magistra to kupie sobie 100 razy , a pomysle jeszcze o doktoracie!!! w tym kraju papierem magistra czy doktora można sobie podetrzec tyłek!!!!!!!!!!!!!!!! liczy sie kto co ma w glowie , jakim jest czlowiekiem, a juz na pewno nie wykształcenie. pozdrawiam wszystkich ktorzy po studiach beda ZARABIAC 800 Z! GDZIE U MNIE W WARSZTACIE TACY PO ZAWODOWCE CO POTRAFIĄ COS ZROBIC DOSTAJA 2 TYSIACE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
widze rodzice wiedza ze z czytaniem u Ciebie slabiutko bardzo :) "pewnie, teraz lepiej zrobić jakieś porządne podyplomowe MBA niż za psie pieniądze szarpać się na zajęciach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
mam pytanie - dlaczego uważasz, że jestem chamska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamkasa
a ja bym nie chciala zadawac sie z facetem co robi lub zrobil doktorat. taki typ zostaje na uczelni dalej bo do niczego innego zycie do nie przystosowalo, boi sie wychylic, jest mu dobrze na garnuszku uczelni, poza tym zwykle jest zadufany w sobie, bo wydaje mu sie ze wszystkie rozumy pozjadal, a tak naprawde to o zyciu nie wie NIC, bo nie wychyla sie za tych swoich doktoranckich okularków. poprostu jest Dinozaurem! który skonczy w starym swetrze w krate z lumpeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech_prosze
o co chodzi?? mma pytanie o co ci chodzi? o tytuly? hihih...tak nie ma to jak profesor doktror habilitowany ktoreog kultura i maniery pozostawiaja wiele do zyczenia. ty nie musisz sie martwic bo juz cham i kretynz ciebie ! a co do laski z doktoratem minimum..hm moze od razu umow sie taka 60 letnia profesor po co marnujesz czas na doktorantki..hhiii..smiesnzy jestes:( zalosny facet!! a skor szukasz tzn ze nie masz nikog...taki obryty po studiach a sam..hihihihhiih!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarynka
ja na szczęście pracuję w firmie gdzie ludzie po studiach zarabiają więcej niż Ci po zawodówkach... nie wszystkim się w głowach poprzewracało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
nie dosc ze nie umieja czytac to maja dzieci zerowe pojecie o doktoracie :P tylko czlowiek z pasja zostaje na uczelni ja tam jednak wole robic kariere za granica. na razie jak postdoc jestes chamska bo brakuje Ci argumentow i nie znajac mnie wyjezdzasz mi z wozkami widlowymi skarbie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
pojechałyście po nim dzewczyny. super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
usmiech prosze >>> czyzby maturzystka giertycha ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzice wiedzą najlepiej
jakby wózki widłowe różniły sie od chemii.... (teraz jestem dopiero chamska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×