Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruchaaa

czy znacie moze zespół FAVART????

Polecane posty

Gość gruchaaa

znacie może zespół FAVART ( nie wiem czy nie pisze się przez "w" ) jesli znacie to napiszcie jak grają...?? jakie wrażenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchaaa
ten temacik tez podnoszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agikowsky
jeśli chodzi Ci o zespół z żyrardowa to zamówiłam ich na własne wesele teraz na maj, poleciła mi ten zespół osoba, ktora bawiła się przy nich na weselu, widziałam tez plyty z innych wesel i grają super, na żywo, bez podkladów, jest duzo instrumentów, jest cos i dla młodych i dla starszych wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchaaa
tak wiem że graja super;) juzwiem bo mielismy ich na naszy mweselu (30 wrzesnia) akurat weszłam na to forum a tu...moje pytanko jeszcze z września;) w każdym razie FAVART polecam serdecznei! graja super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruchaaa
na pewno nie bedziecie rozczarowani! wszystkiego dobrego i udanego wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
potrzebuje namiar na zespól Favart z Zyrardowa bym był wdzieczny za pomoc. prosze o kontakt pod numer tel.667099500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 1344
zespół jest na prawdę zajebisty i warty polecenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_al
Wiatm ;) Bardzo proszę o namiar na zespół Favart. Słyszałam, że świetnie grają. Proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny 880-231-187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzwin
Super zespół grał u mnie na weselu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dna
Macie może email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona :)
witajcie, chciałam sie podzielic z wami swoją opinia na temat zespolu FAVART, grali u mnie na weselu 21.08 w łodzi. Wszyscy goscie zachwyceni wrecz, tym jak chlopaki grali, i jak poprowadzili całą imprezę, na konkursach każdy pękał ze śmiechu;) grali i zabawiali zarowno przy stolach jak i roznorodnymi kawałkami w ciagu calego wesela i to beż żadnej ściemy z płyt czy dyskietek, czy czegokolwiek sztucznego, 100% na żywo całonocne granie i krótkie przerwy, tyle tylko żeby zjesc coś ciepłego i dalej zabawa. POLECAMY W 100% I POZDRAWIAMY ZESPÓL FAVART Z ŻYRARDOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nie znam tego zespolu ale dostalam namiary od znajomej. Słyszałam właśnie że grają extra ale może macie jakieś krótkie fimiki żeby ich posluchac? Byłabym wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna
Ja bawiłam się przy tym zespole i z wielka przyjemnoscia poszłabym jeszcze raz na takie wesele jak to konkursami nie zanudzają, grają super i umieja zachęcić ludzi do zabawy polecam P.S ma ktoś może jakieś filmy lub nagrania z imprez na którym grał ten zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej margo01
Możesz wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkafe
co tu wyjaśniać ? u mojego znajomego tez tak zrobili ,tyle że nie na tydzień,a 5 dni. "Nieprzewidziane zdarzenie losowe - tak to okreslili :( Był problem ze zwrotem zaliczki,bo umawiali sie na jej oddanie tydzień. Jednym słowem - granda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna M.
Zespół grał u nas na weselu 1.06.2013 na sali w Strzeniówce(okolice Nadarzyna). Byli absolutnie fantastyczni, maja dużo instrumentów i są świetni muzycznie,zabawy prowadzili w bardzo dobrym smaku, zespół grał w 100% trzeźwości do umówionej godziny. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dzięki Nim nasze wesele należało do tych udanych, a goście po imprezie pytali się skąd wytrzasnęliśmy taki świetny zespół. Co więcej zespół nie zażądał od nas abstrakcyjnie wysokiej sumy za swoją jakby nie patrzeć ciężką pracę.Także gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funfun
nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×