Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kremikkk

Krem na zmarszczki, który dobry?

Polecane posty

Kiedyś kupowałam kremy na zmarszczki w rossmannie. niby takie dobre a tak naprawdę były do kitu, ceny niby spoko ale nie oczekuje po kremie który kosztuje 30zł żeby działał. Teraz stosuje Richevon. Wiadomo jest droższy, ale nie aż tak i ma do tego naturalny skład wiec bije wszystkie inne na głowe wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianakora
Ja bardzo lubię krem różany z serii Rose Revita, nie jest drogi, ale dobrze nawilża i wygładza trochę skórę. Nie miałam dużych oczekiwań względem niego, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja mam używamy po prostu kwasu hialuronowego do zwykłego kremu który najbardziej lubimy. Wystarczy dodać kropelkę do kremu i wsmarować w buzie. Podobno można też stosować na mokrą twarz po prostu. Ten który teraz używamy dodatkowo bardzo elegancko wygląda też dałam go mamie w prezencie i używa już 3 butelke tak jej się spodobał. Kupiłam za jakieś 20 parę złotych na alezielonysklep. Tylko oczywiście lepsze są te o większym stężeniu, ja kupuje ten 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concerned111
Fajnie działa Anti Aging Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamie na pewno spodobalby sie ten przeciwzmarszczkowy kuraz, www.yoskine.com/pl/catalog/line/143/junsei-anti-age/, oparty na snieznych algach. Jest jednoczesnie przeciwzmarszczkowy i poprawia koloryt skory, dzieki czemu dziala duzo lepiej, zas dostosowany jest takze do wieku Twojej mamy (dla kobiet 30+). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra wokół oczu jako pierwsza zostaje dotknięta efektem starzenia, gdyż jest bardzo cienka i delikatna. Aby jak najlepiej o nią zadbać, kupiłam AWADERM EYES, który idealnie nawilża skórę i wygładza zmarszczki. W ciągu kilku dni zauważyłam świetne rezultaty, kurze łapki i drobne niedoskonałości zniknęły, poprawił się odcień i kolor mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam AWADERM EYES za radą przyjaciółki, która dobrze zna się na wszelkich produktach kosmetycznych i poleca tylko te najlepsze. Krem faktycznie pomaga poprawić stan skóry, eliminuje przebarwienia i przywraca jej napięcie. Po zaledwie tygodniu stosowania zaobserwowałam zmiany na lepsze, dlatego ciągle go używam i liczę na osiągnięcie idealnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlekdandraDron8
ja uzywam tylko naturalnych kosmetykow i na zmarszczki tez sobie taki ostatnio kupilam w skarbcu natury. Czytalam ze taki naturalny sklad jeszcze lepiej wplywa na skore po 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! : ) Mam zmarszczki pod oczami. Zastanawiam się nad zabiegiem, tylko nie wiem, który wybrać. Doradzicie? Mam 45 lat. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam krem Votre Beaute, jaki oferują http://votrebeaute.com.pl/ Tym sposobem mogę dbać całodniowo o skórę twarzy ze względu na formułę 24h. Warto także podkreślić, iż krem idealnie nadaje się po makijaż, co jest już w ogóle najlepszym, możliwym dopełnieniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z tego kremu na dzień i na noc z Bielendy, to krem botaniczny z opuncją, kwasami omega, witaminami, dla kazdej cery. Ja mam akurat bardzo sucha i dla mnie też jest to krem idealny http://bielenda.pl/produkty/botanic-spa-rituals-opuncja-figowa-aloes-krem-przeciwzmarszczkowy-dzien-noc nawet pod oczy można go używać, a redukuje zmarszczki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaau
Według mnie najlepszy będzie taki który ma naturalny skład tak jak ten https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Regenerujacy-krem-do-twarzy-%E2%80%9EGoji/79 , zawiera w składzie jagody goji , a nie wiem czy wiecie ale jagody goji uznawane są w Chinach jako "odmładzające" ze względu na ich unikalny skład biochemiczny. Jest świetny , nawilża skórę przywraca skórze napięcie, czyni ją gładką i elastyczną oraz sprawia że zmarszczki stają się mniej widoczne. A także chroni przed przedwczesnym starzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeśli zmarszczki są głębokie to nie ma co liczyć na kremy. Jeśli są płytkie, to jak najbardziej. Sama mam płytkie, bo dobrze dbam o cerę i stosuję krem Richevon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak zabieg to Surgen? U mnie świetnie się sprawdził. Jest to dwuetapowy zabieg, gdzie odbudowuje się kolagen i elastyna. Myślę, że w Twoim wieku to byłby najlepszy zabieg. Robiłam go w Klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku, mają tam najlepszy sprzęt jeśli chodzi o takie zabiegi i mam spore zaufanie do nich bo korzystam z różnych badań i zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnaaa
Na zmarszczki stosuję krem Lift, liftingująco – nawilżający 40+ na dzień, SPF 10 od Bielendy i muszę przyznać że jest skuteczny, po kilku miesiącach stosowania widzę znaczną poprawę, zmarszczek jest mniej. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka2q
Co prawda nie jestem jeszcze po 40, ale już się powoli zbliżam do tej magicznej liczby;) Jeśli chodzi o moje doświadczenie z kremami przeciwzmarszczkowymi to zdecydowanie najlepszym jest Serum 7 olejów zamiennik kremu który stymuluje kolagen, prze co powoduje zagęszczanie skóry zwiotczałej. Ja bardzo go polecam, osobą, która chcą wyglądać jakby miały cały czas 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę a powiedzcie mi czy ktoś z was był w klinice dr Michajłowskiego na zabiegu głowicą hot-cold??? Bo szukam sobie czegos na zmarswzczki no ale taqk w ciemno to przeciez nie pójdę... mam 36 lat i coraz głębsze zmarszki na czole i bruzdy nosowo-wargowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam akurat na tym zabiegu, ale na depilacji laserowej owszem :) Ogólnie ponoć ten hot-cold jest ekstra bo nic nie boli - tak mi mówiła p. Ola z Cosmetologiki w Gdyni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcodzi o przeciwzmarszczkowe kremy to jednak zazwyczaj jakość idzie w parze z ceną. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy ;/ Ja ostatnio sobie kupiłam krem z kolagenem na stronie noblehealth.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda_1988
Jak macie możliwość to zamówcie sobie Richevon, teraz nawet jest promocja. Ten krem potrafi ładnie wygładzić i ujędrnić skórę. Jestem z niego mega zadowolona i moja mama też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerrowaa
Też kupiłam richewon i w sumie całkiem dobry jest. Chociaż wolałabym żeby był w słoiczku bo nie wiadomo ile go jest jeszcze i to trochę utrudnia sprawę... Duży jest wybór teraz trzeba wszystko testować na własnej skorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Samo stosowanie kremu może nie wystarczyć - pomocne okażą się z pewnością zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Szukając dobrego gabinetu kosmetycznego na terenie Warszawy, warto jest udać się do https://www.bodybar.com.pl/ znajdującego się przy ulicy Wołoskiej. Udaj się do niego, a nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmhm
Anti Aging floslek - pięknie wnika, doskonale działa, rezultaty już po kilku tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dermomask anti ahing l’biotica? Ja strasznie lubię kosmetyki tej firmy. Działają szybko, nie kosztują fortuny, dla mnie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są kremy Yoskine z kolegenem - mają opcję 40+, 50+, 60+ więc dla każdego wieku potrzebującego pomocy na zmarszczki , ja i moja mama bardzo sobie chwalimy tą serie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Richevon polecam, dla mnie okazał się dobry, dla siostry też. Trochę mi zapach nie odpowiada, ale idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zmarszczki na naszej twarzy pojawiają się stosunkowo szybko. Wiele zależy oczywiście od naszego stylu życia i sposobu odżywiania się, ale wiek również robi swoje. Zazwyczaj w okolicy trzydziestego roku życia, pierwsze zmarszczki pojawiają się na naszej twarzy.http://sklepdamka.pl/jaki-krem-na-zmarszczki-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeep ity
Happy per aqua Floslek. Nawilża, wygładza, efekty widać niemalże od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×