Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kremikkk

Krem na zmarszczki, który dobry?

Polecane posty

Gość małgosiamg
od lat używam tylko jednego kremu AVST 5 i nie zamienię go na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 3 lat używam serum i krem z serii c-quence i robię mikronakłucia i mam bardzo zadowalający naturalny efekt, a mam 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu używam kremu http://votrebeaute.com.pl/ , którego efekty działania bardzo szybko dało się zauważyć. Myśle, że moglo to być spowodowane mozliwoscia nakladania kremu przez uzyciem makijazu - tak sie sklada, ze nie wyobrazam sobie wyjsc z domu bez wczesniejszego malunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice34
Kilka działań, które w moim przypadku okazały się skuteczne: picie dużych ilości wody wysypianie się ( najlepsza kuracja na wory pod oczami) zdrowsza dieta oraz przestawienie się na kosmetyki naturalne, o lepszym składzie. Skład bardzo często nie zgrywa si ę z ceną. Pamiętajcie , że to,że kosmetyk jest drogi nie znaczy,że będzie dobry.Czasami tańszy kosmetyk okazuje się o wiele skuteczniejszy niż najdroższe propozycje. Składowo i działaniem najbardziej odpowiada mi na dzień dzisiejszy serum do twarzy Richevon. Nawilza, wzmacnia, z rana jak wstaję cera jest nawilżona. Mniejsze zmarszczki faktycznie się spłyciły: https://poznajrichevon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu stosuję na zmarszczki krem na bazie nasion konopi, który kupuję na nasionamari i jestem bardzo zadowolona. Buzia jest nawilżona i zdecydowanie bardziej napięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samymi kremami cudów się nie zdziała, trzeba się czasem wspomóc. Czas niestety ciągle płynie. Przybywa lat, zmarszczek i zwiotczeń. Na szczęście można z tym walczyc i to nawet bezboleśnie. Rozwiązaniem skutecznym jest sonoqueen Hifu. Nie jest to na szczęście żadna interwencja chirurgiczna, bo takiej bym się nie poddała. Trafiłam do kliniki Krajewski trochę z polecenia, trochę z przypadku. Pierwszy zabieg – efekty super, z upływem czasu ponoć maja być jeszcze lepsze wiec teraz zastanawiam się nad uniesieniem swoich pośladków. A to prawda, że taki zabieg nadaje się także na wyszczuplanie ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM PremiumCollagen5000 to nutrikosmetyk , który poprawia kondycję skóry. Zmniejsza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność oraz niweluje trądzik oraz przebarwienia. http://track.easyprofits.com/1d90e1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z nich również jestem zadowolona. Mam kilka kosmetyków tych dwóch marek i są przyjemne. Ale raczej nie na zmarszczki. Zawierają w sobie w większej ilości olej sojowy czy też kokosowy, co nie jest złe ale działa bardziej na nawilżenie. Jeśli chcesz sobie kupić coś porzadnego na zmarszczki to polecam zainwestować w richevon. Jest to polski kosmetyk. Nie jest taki tani, ale skład ma naprawde fajny. I co najważniejsze rzeczywiście zauwazyłam u siebie działanie. Wiadomo,że czasu się nie cofnie, starzenia również. Ale jednak twarz wygląda na ładniejszą i zdrowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Christian Laurent są okej, jakbym miała dla pań z nieco starszym peselem coś polecać to właśnie tę markę. Zwłaszcza mają cały zestaw kremów przeciwzmarszczkowych i ujędrniających do ciała (w tym bardzo fajny, sprawdzony przeze mnie do skóry biustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki pod oczy używam od jakiegoś czasu kremu Christian Laurent i jest lepiej. To się nazywa – infuzyjny złoty krem, mam tubkę 20 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja277
ogolnie polecam Krem z Kwasem Hialuronowym SANBIOS Zmarszczki, jest dosc dobry i po ok. 2 tyg stosowania mialam widoczne efekty, warto dodac do tego zdrowie jedzenie i troche aktywnosci fizycznej i rewelacja;> rzuc okiem na ichemia.pl tam jest pelno tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikvuurwa wyperidalaj! rzygać się chce od tego spamu!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELENAAAAA
Dokładnie, za duzo tutaj spamu jest a za malo MERYTORYCNZYCH< opinii na temat zmarszczek. Ja usuwalam zmarszczki zabiegiem Surge w Cc w Gdansku (taka klinika na Aniolkach). Po kilku cyklach zmarszczki staly sie mniej widoczne, moaj skora po prostu odmlodniala. A tu macie na miar na ich - https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-zmarszczek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centella asiatica, tretinoina, witamina e i c to najdłużej przebadane składniki które działają Doustnie selen, witamina c, odpowiednie tłuszcze W salonach kosmetycznych tca prx, fraxal, na mimiczne botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
A próbowałyście stosować kosmetyki azjatyckie? U nas co prawda dopiero się one pojawiają, jednak widzę, że już wiele kobiet jest nimi zachwyconych, głównie ze względu na efekty, jakie pojawiają się bardzo szybko. Ja akurat słyszałam o marce SKIN79, znalazłam ich kosmetyki w drogerii internetowej https://puderek.com.pl/ , słyszałyście coś o tej marce? Może któraś z Was już miała okazję użyć ich kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age albo o starzeniu się skóry i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę będę bardzo wdzięczna :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda67
Stosowałam masę kremów, ale wszystkie chyba maja podobne działanie. Prawda jest taka, ze nic tych zmarszczek nie cofnie... Ostatnio kupuję na skarbcu natury naturalne kosmetyki i trafiłam tam na krem przeciwzmarszckowy. jak dla mnie jest rewelacyjny :) http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Aktywny-przeciwzmarszczkowy-krem-do-twarzy-spowalniajacy-procesy-starzenia/6204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy to jedno, a czy stosujecie zabiegi? Np. mezoterapia czy peelingi, które utrzymują skórę w dobrej kondycji? Moim zdaniem to podstawa! Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej, oczywiście o kosmetyki też dbam. A co do zabiegów - zobaczcie, jakie dla Was byłyby najlepsze http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła4422
Hej, moja koleżanka posiada liczne zmarszczki. Ma 54 lata. Czy jesteście w stanie polecić mi coś, co by jej pomogło? Chcę jej zrobić prezent imieninowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawa769
Ja przekroczyłam już 30stke, także powoli zaczynam myśleć o kremach przeciwstarzeniowych. Mam krem wygładzający eveline Rose Revita, na pewno dobrze nawilża, trochę napina skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Byłam zaskoczona po zaczęciu stosowania Awaderm Face gdyż mam alergię na wiele produktów, przysparzają mi one wielu problemów. Naturalne składniki tego produktu pomogły mi uporać się z problemami, jakie ostatnio miewałam (suchość skóry i zmarszczki) za niewielką cenę. Stosuję go rano i wieczorem, tak by składniki produktu spełniały swój cel przez cały dzień. Rezultaty są zachwycające; moja skóra stała się delikatna i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anti Aging Floslek, potem długo, długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eees
Bardzo fajne oczyszczające rzeczy ma jeszcze Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kompletnie nie zawiódł krem typu Pentagram z oferty http://www.energy.sk/pl . Jego formuła oparta na wyważonej kompozycji ekstraktów roślinnych i zawartością wody termalnej cudownie wpływa na moją cerę. Warto podkreślić, iż w kremach znajdują się substancje takie jak: liposomy, kwasy AHA, witaminy czy wyciągi borowinowe / z torfu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×