Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kremikkk

Krem na zmarszczki, który dobry?

Polecane posty

teraz nowe kremy na zmarszczki wychodza chyba codziennie.. okazuej sie ze dobrze ekstrakty z lawendy i topoli czarnej działają na wygładzenie skóry.. ciekawe czy to nie kolejna ściema tak jak te niby koenzymy i rożne takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajkaaa
Ostatnio poza kremem używam również serum, które ma sporo mocniejsze działanie. Luksusowe serum odmładzające Camelia Oil od Bielendy, to kosmetyk, którego będę używać bez wątpienia każdego dnia. Jestem zachwycona tym jak nawilża i rozświetla moją dojrzałą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diankakossakowska
Jest teraz taka nowa seria Hyaluron Clinic od eveline, mam od nich krem noc-dzień przeciwzmarszczkowy, ujędrniający, dobrze się sprawdza, faktycznie ujędrnia skórę i dobrze ją nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena_7
Testuję obecnie krem na noc Relipidium od AVA, jak na razie działa świetnie. Mam dosyć delikatną skórę i bałam się podrażnienia, ale okazało się, że niepotrzebnie. Wiadomo, że to kwestia indywidualna i nie każdemu odpowiada to samo, ale u mnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaPPP
Po przetestowaniu próbek kosmetyków Bee Pure z jadem pszczelim właśnie zamówiłam serum z dodatkiem złota. Dla mnie rewelacja, świetnie napina skórę i lekko rozświetla. Serum jest właśnie na promocji a dodatkowo zużyłam kupon rabatowy beejesien na 20% więc miałam niezły rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kremu polecam zabieg Sunekos :) Ja robiłam w Kaczyńscy Clinic i jestem bardzo zadowolona, zmarszczki wyglądają na wygładzone i skóra jest nawilżona, super :) I to NIE JEST wypełniacz, więc nie ma co ać się nienaturalnego efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morningsunshine
ja tez z reka na sercu polecam richevon :) bo chociaz jego glowna wlasciwoscia jest dzialanie przeciwzmarszczkowe to tez dziala przeciwzapalnie, nawilza, lagodzi podraznienia i w ogole. Na mojej suchej i wrazliwej skorze sprawdzil sie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

ja polecam serum z Pat&Rub. bardzo dobrze nawilża i napina skórę, stosowany pod podkład jest praktycznie jak baza. i ma lekką konsystencje, więc nie ma uczucia 2kg kosmetyków na twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2018 o 10:57, Gość morningsunshine napisał:

ja tez z reka na sercu polecam richevon :) bo chociaz jego glowna wlasciwoscia jest dzialanie przeciwzmarszczkowe to tez dziala przeciwzapalnie, nawilza, lagodzi podraznienia i w ogole. Na mojej suchej i wrazliwej skorze sprawdzil sie super ;)

 

a czy myślisz, że do cery mieszanej też będzie odpowiedni? :) nie mam jej jakoś bardzo wysuszonej, ani też zbyt tłustej, czasami świecę się w strefie T. Czytałam skład kremu i wydaje się bardzo fajny :) Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolcia

U mnie dobrze dzialaja kremy botanic expert z eveline. Jest ich kilka, mam taki na dzien i na noc, matujaco-wygladzajacy. A ze mam tlusta cere to daje fajny efekt. Jest raczej lekki, wiec nadaje sie tez na dzien, pod makijaz, szybko sie wchlania, nie zostawia tlustej warstwy na skorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilabraniecka

Wiadomo, że kremy cudów nie zdziałają, ale na pewno nieco wygładzą i nawilżą skórę. Ja używam takiego ze śluzem ślimaka royal snail, w Rossmannie go znajdziecie. Krem jest dobry i niedrogi, u mnie doskonale się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madarrka

 Klapp cosmetics to profesjonalne i bardzo skuteczne kremy, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej cery. Bardzo mi odpowiada seria silk code  dla cery dojrzałej. Widzę efekty już po niecałym  miesiącu stosowania. Skóra jest nawilżona, nie mam uczucia ściągnięcia, cera jest bardziej napięta.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morningsunshine
Dnia 14.12.2018 o 10:42, tosiaq napisał:

 

a czy myślisz, że do cery mieszanej też będzie odpowiedni? :) nie mam jej jakoś bardzo wysuszonej, ani też zbyt tłustej, czasami świecę się w strefie T. Czytałam skład kremu i wydaje się bardzo fajny :) Będę wdzięczna za pomoc :)

Myślę, że tak - wydaje mi sie byc taki uniwersalny, do normalnej cery powinien sie sprawdzic. Na pewno Ci jej bardziej nie przetłuści a nie przesuszy, moze nawet unormuje, bo dobrze nawilża. Jak dla mnie warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelita

A słyszałyście coś o Mialenii? Bo krem reklamuje sie jako uniwersalny i niezależny od wieku i to mnie zaciekawiło w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serianka

Trafiłam na kosmetyki klapp cosmetics i wypróbowuję teraz maskę nawilżającą z kwasem hialuronowym z olejkami , skóra jest nawilżona i napięta. Widoczne oznaki zmęczenia zostają zredukowane, mam dużo gładszą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia

Spróbujcie sobie Doppelherz Kolagen, super działa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instagramowka91

Ja ostatnio wzielam sobie na test krem buatic i jestem MEGA pozytywnie zaskoczona efektem - wreszcie zero tlustych sladow a po miesiacu mam taki lifting ze roznice widac nawet na zdjeciach. Masakra, nie spodziewalam sie, ze naturalny krem na zmarszczki ma tak dobre dzialanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka

Kolagen DH jest do picia, rewelacja. Do tego ma witaminy które suplementują przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika
Dnia 22.03.2019 o 18:22, Gość Jagodzianka napisał:

Kolagen DH jest do picia, rewelacja. Do tego ma witaminy które suplementują przy okazji

gdzies o tym mozna poczytac cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnka

Dla mnie rewelacyjny jest krem  Klapp cosmetics z wit A , E i F , retinolem . Bardzo dobrze nawilża, odżywia i mniejsze zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Efekt już mnie bardzo zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Dla mnie najlepiej sprawdza się naturalny krem przeciwzmarszczkowy - liftingujący z firmy Calluna Medica. Zapewnia taki efekt na twarzy o jaki dokładnie mi chodzi. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ermanka

Idealny dla mnie jest krem z klapp Cosmetics , po miesiącu stosowania widzę poprawę, skóra jest bardziej napięta , jędrniejsza, nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaa

Serdecznie wam polecam krem yoskine Biofermented sake-lift 50+. Kupiłam kiedyś na dzień matki i była zachwycona zapachem, teraz i działaniem ;p. http://www.yoskine.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

Na mnie kremy nie dzialaja. Ja wole pic kolagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

testowałam przez jakiś czas krem z eveline, który wcześniej ktoś polecał i kompletnie się u mnie nie sprawdził. Słaby skład, sporo substancji komedogennych, zapchał mnie niestety :/ zdecydowanie bardziej wolę richevon i przy nim chyba zostanę. Nie zapycha, jest naturalny i bardzo dobrze działa na moje zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_flower

Ja nie dosc, ze mialam zmarszczki to do tego dosc wyschnieta skore wiec potrzebowalam czegos co przy okazji tez bedzie dobrze nawilzalo, wiec koniec koncow padlo po prostu na mialenie bo nie dosc ze byla naturalna (wiec odpada mi np. problem z oddychaniem skory po smarowaniu) to jeszcze ma fajne rzeczy jak ruszczyk, d-panthenol czy dipalmitynian hydroksyproliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

u mnie super sprawdza się krem od yoskine 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×