Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEOSIK

Czy lubicie LOST-ZAGUBIENI , co sądzicie o serialu

Polecane posty

No ja myślę, że Desmond jest dużo krócej na wyspie, zdaje się, że była o tym jakaś wzmianka, to było chyba 300 ileś tam dni. Na początku Desmond wspomina, że było ich tam dwóch w tym bunkrze, ten drugi to był chyba Kevin bądź Kalvin, nie pamiętam, ale on zdaje się uciekł czy coś, a Desmond został. Teraz czeka na jakiegoś zmiennika, dlatego myślał, że to Locke, jak ten się pojawił w bunkrze, to pytał go \"Czy ty nim jesteś?\". Robota Desmonda polega na tym, że co 108 minut ma wpisywać do komputera liczby. Desmond wspomina też, że to jest robota dla dwóch, dlatego poźniej Zagubieni przejumją tą stację, a robotę tą wykonuje Locke i Jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
Desmond jest pierwszym chlopakiem zony doktorka ale nie tym co ja zostawil po wypadku tylko jeszcze wczesniejszym..... ciekawe ,ze losy bohaterow tak sie splataja jeszcze przed lotem samolotem.... Interesujacy bedzie watek grubaska oraz zlapia jenca od tych "innych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie... Trzyma w namieciu,. Dobrze zbudowane sylwetki postaci (bynajmniej nie mam na mysli bicepsow :P ). Do kazdego z bohaterow czuje jakies emocje... Jednych lubie, innych nie. A to wazne ;) Przezywam razem z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie- że te losy bohaterów tak się splatają. Często też we flashbackach jednej osoby widać w tle innego bohatera. Bardzo ciekawie pomyślane. Mnie najbardziej ciekawi jednak wątek Innych (Othersów), czarnego dymu (który chyba jednak nie jest powiazany z Innymi), no i oczywiscie bunkrów i Dharmy InitiaTIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wrocławia jestem
więc dziewczyna z operacji to jest ( będzie ) żona doktora Jacka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Wrocławia jestem
dość haotycznie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ona zostanie żoną Jacka, ale po jakimś czasie się rozstaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki ------
Mnie mogliby puścic 10 odcinków naraz i byłabym szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio był taki maraton podobno na AXN-ie- przez 4 dni puscili całą 1 i 2 serię, po 12 odcinków dziennie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... slyszalam o tym (a ten serial mozna ogladac w ramach maratony;) bo niektorych sie nie da). Nie mam jednak kablowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEOSIK - 4.10.2006 jest premiera trzeciej serii na amerykańskiej stacji ABC. Znając życie, tego samego dnia będzie już ją można zassać z internetu :) jakoś na oglądanie w TV się nie załapałam, ale znajomi mi pożyczyli 1 serię i się \"zaraziłam\" ;) potem w tempie mojego łącza (woooooolne :O ściąganie jednego odcinka mi zajmowało parę dni) obejrzałam drugą serię... wczoraj ostatni odcinek :) ale oczywiście niczego wam nie zdradzę :P no a teraz nie mogę się doczekać przyszłego miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe..........
Hagne- a w jakim programie ściągasz Losty? Ja miałam Bit Comet i przy łączu 312 kb ściągało jakieś 3,5 godzinki jeden odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam azureusa... ale to nie kwestia programu tylko raczej pozamykanych portów (bo to sieć osiedlowa) nie umiem tego ustawić, przy innych programach do ściagania transfer był bliski zeru :( teraz co jakiś czas mogę zobaczyć nawet 60kB/s, tak średnio mam 3kB/s :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z bohaterów jest na swój sposób zagubiony we własnym życiu - to chyba też sprawia , że serial jest nam tak bliski , co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się. Mi się najbardziej chyba podobają Flashbacki (scenki z życia) Sayida, Anny Lucii no i oczywiście Mr Eko. Nudzi mnie z kolei trochę historia Kate i Hurleya. Reszta- takie sobie mniej lub bardziej ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
Ta wyspa dziala prawdziwe cuda jak w przypadku tego co sie wozka pozbyl,bedzie jeszcze przypadek uzdrowienia oraz ...ciaza! Wyspa potrzebuje tez ofiar ,troche ich bedzie,a bunkry sa naprawde tajemnicze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jest beznadziejny
:o onejrzałam może z jeden odcinek- zajebista nuuuuda:o Juz wolę Na Wspólnej, przynajmniej jest się z czego ponabijać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Donna
Prison break jest o wiele fajniejszy !!! a druga seria losta jest kiepska za bardzo zagmatwana , ma być parę serii i takie tasiemiec sci fi sie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wyspa nasza jest niezwykła , czyni cuda , przyciąga , choć chcą z niej uciec ona im na to nie pozwala , to samo z fanami , oglądają po kilka razy i nie mogą się nasycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
No po jednym odcinku to faktycznie trudno sie wypowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
No nie wszyscy chca z niej uciec jak sie okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W MOIM NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU TEŻ SĄ OSOBY , KTÓRE NIE LUBIĄ TEGO FILMU ( choć dopytują się co się wydarzyło )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakręcona Donna
1 seria byla super druga jest taka sobie jak oberzałam ten serial byłam nim zauroczona , ale obejrzałam pozniej prison break i lost moze sie schowac do pięt mu nie dosięga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im bardziej pogłówkować
trzeba tym bardziej dla niektórych nudny :-) Najlepiej tylko różowe serie oglądać co? Ja uważam, że to jeden z jalepszych filmów seryjnych jakie dotychczas oglądałam. Nie piszcie tu o treści, bo są specjalne fora na temat LOST. Tam można poczytać co będzie, a pisanie tutaj i wyjawianie tego co będzie, to tak jak powiedzieć przed meczem jaki będzie wynik... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
Ja obejrzalam w doskokach jakies pojedyncze odcinki i tak nieuwaznie-nie lubie tego gatunku wiec wydawal mi sie taki sobie ,ale jak sie zaczal maraton na AXN chcac nie chcac zaczelam ogladac obok meza i wciagnelam sie na maksa ! Moj maz zasypial ok.polnocy a ja siedzialam do konca czyli doo 2-3 w nocy,emisja byla od 17tej do 2-3 w nocy,nie sadzilam ze bede jego fanka teraz zaliczam powtorki na 1-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×