Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEOSIK

Czy lubicie LOST-ZAGUBIENI , co sądzicie o serialu

Polecane posty

Gość SMUTNA-A
I mam nadzieje ,ze jeszcze AXN powtorzy chetnie bym poogladala niektore odcinki aby wiecej wychwycic.....bo akcja w drugiej serii postepowala tak szybko....druga byla moim zdaniem ciekawsza bo akcja dziala sie juz nie tylko w buszu ale i w bunkrach ,no i migawki z ich zycia tez ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
No nie wiem czy szczegoliki podawac jeszcze mnie kto ukatrupi a zakonczy sie tak ,ze bedziesz usychac z tesknoty za nastepnymi odcinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial po prostu boski!! uwielbiam go i nie mogę się oderwac od telewizora, najchetniej obejrzałabym na raz wszystkie trzy serie i jeszcze nie miałabym dość! nie dość, ze doskonale skonstruowany i przemyślany, do tego cały zcas trzymający w napięciu nawet jeśli z innych źródeł wiemy co się w odcinku wydarzy. po prostu czad! ;) pozdrawiam wszystkich fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-A
ten co sie wozka pozbyl -nie pamietam jak sie nazywa tez niezle tam namotal a jak bardzo to sie dowiemy dopiero w 3 serii... i jednak ktos ich szuka a oni nie wiedza o tym ... bedzie zdrajca....powinni mu urwac jajca hahahaha! Super jest Sawyer-chyba tak sie pisze lubie chinczykow , Katie,ćpuna,a beznadziejny jest murzyn z dzieciakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się bardziej podobała pierwsza seria, więcej w niej było strachu i niedopowiedzeń, druga bardziej przypominała film przygodowy :) z tego co wyczytałam na róznych forach, trzecia seria wraca w klimacie do pierwszej, więc tym bardziej nie mogę się doczekać :) poza tym twórcy na jakiejś konferencji prasowej powiedzieli, że cykl jest zamknięty (ma być chyba 5 serii z tego co pamiętam) i na wszystkie zagadki scenarzyści znają odpowiedź... no ciekawa jestem jak się będą z niektórych rzeczy tłumaczyć :P pozdrawiam wszystkich fanów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym opowiedzieć, ale by mnie zlinczowali :P candida jak masz ochotę zadawaj pytania, wtedy nie będzie moja wina, że zdradzam jakieś tajemnice... sama pytałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAGUBIONYCHFANKA
NO DZIĘKI za tą stronkę - EXTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER stronki , choć mordercze dla topiku , ale wpisujmy się też po emisji odcinków w TVP ( lub innego źródła ) , buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gradiola z opola
trzecia seria będzie wypasiona.... Michael nareszcie odpłynął i nie wróci razem ze swoim dzieciakiem Claire okaże się siostrą przyrodnią Jack'a Kate wybierze Sawyera Libby była w psychiatryku po śmierci swojego męża (zginął w wypadku, za który obiwniał sie Hugo) Locke będzie chciał naprawić rozwalony w II serii bunkier Jedna z OTHERS uwiedzie Jack'a Na wyspie są jeszcze inni ludzi (poza rozbitkami, Others i naukowcami) Rose jest babcią małego Walta (jego matka to jej córka) Sawyer jest dalekim kuzynem Aarona! (Sawer i ojciec Aarona mieli wspólnego wujka) odnajdą kolejny bunkier a w nim... A w ogóle to są szukani i ekspedycja ratunkowa jest tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak - najlepiej od razu
napisać jak sie zakończy ostatnia seria to i oglądać nie będzie trzeba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nie chce niech nie czyta
streszczeń:-PNikt nikogo do niczego nie zmusza-nie chcesz,nie czytaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzięki za kilka wyjaśnień , i tak najważniejsze to obejżeć samemu film , ale sklejenie wątków też się przydaje , również podsumowania , wnioski ja nie mam dostępu do III serii , a kiedy ona u nas będzie o ho ho , wipsujcie niekiedy takie flash becki z tego co ma się zdażyć , jest OK ! zdaje się , że SHANON już też podzieliła los przyrodniego brata BONEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooooooo już ostatnie
??:-(wielka szkoda😭i niewiadomo kiedy będzie w polskiej tv 3 seria:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werbin
A wiecie może kiedy będzie III seria w TVp i czy woogóle bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werbin
Bo III seria bedzie w lutym 2007 w AXN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnijcie sobie 3 sezon przez bear share , lub dc++ są po angielsku ale na stronkach znajdziecie polskie napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Lost, a najbardziej podoba mi się to, co wcześniej zdarzyło się Hurleyowi, Libby, Jackowi i Locke\'owi. Najciekawiej mi się to oglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delta0101
Krótko i rzeczowo - zakochałam się w tym serialu, ale już chyba najbardziej w Joshu;-)... Zresztą, nie tylko ja... Serial ma fantastycznie pogmatwaną fabułę, aktorzy są przekonujący w swoich rolach, widoki piękne... Nie wiem, co jeszcze można dodać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra
kocham ten serial!!!!!!!!!!! pierwszy raz chyba tak sei wciagnełam w ogladanie czegos w TV - z takimi emocjami. jak sie pierwsza seria w tv skonczyla to myslalam ze zwariuje;p. Nie no ale tak serio to jest niesamowite- to ciągłe napięcie, zakrecenie i nieoczekiwany obrot akcji ...;D no i do tego swietna obsada;) jak widze ciałko Sawyera albo oczki Jacka... mmm... :D:) cud miód ;* :* juz sie nei moge doczekac tych nowych odcinków z 3 serii, ktore maja niedługo byc wyemitowane za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×