Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska *****

Zastanawiam sie jak to robia niekotre dziewczyny ze tak ładnie pachna jak sie ..

Polecane posty

Gość ciekawska *****

przechodzi obok ...... nie mowie tu o dziewczynach bardzo mocno skropinych perfumami tylko o takim zapachu bardzo przyjemnym dla nosa :) jesli jest tu jakas co tak ładnie pachnie to niech zdradzi jak to robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płukam swoje ubrania w duuuuużej ilości płynu do płukania, smaruje sie balsamem który ma \"intensywny\" zapach i używam perfum ;) każdy mi mówi ze b.ładniepachne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płucze a nie płukam
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak to robic? bo jak uzyjemy perfum to po kilku h nic ne czuc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nawet nie chodzi o to by
po przejsciu kogos obok pozostala mgla zapachu... wczoraj bylam w jednym z warszawskich sklepow (ale nie w centrum handlowym), obok rzeczy ogladała matka z córką - boshe, co to byl za smród ja rozumiem, ze wczoraj bylo cieplo i niektorzy tak reagują na upał, ale takie smrodu potu niczym nie mozna wytlumaczyc jaktylko zaniedbaniem i niechlujstwem :o az zrobilo mi sie slabo z obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz jestem tylko "chłop" powiem tak :) wystarczy mie serie o danym zapachu , żel , antyperspirant , perfumy i naprawde wówczas pachniemy cali :) Perfumy na skórze rozkładaja sie bardzo szybko , zapach jest trwalszy na ubraniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka pikna dziewczynka
świetny wątek.tez sie zastanawiałam,siedze na zajeciach z taka jedna dziewczyną,boze jak ona śliczie pachnie,taka czystaościa,proszkiem do prania...az sie chce ja wachac,nie moglam sie opanowac i sie spytalam to powiedziala ze płucze ubrania w duzej ilosci lenoru zilonego czasem rozowego ten nowy,uzywa balsamu zapachowych....ehh jutro lece po lenora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska*****
wiedziałam ze padnie takie stwiedzenie ze trzeba sie myc ale mi nie o to chodziło .....sa dziewczyny ktore pachna własnie tak ze miło jest stac obok nich a nie duszacymi perfumami .... dziewczyny moze powiecie w takim razie jakie sa te ładnie pachnace balsamy do ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska*****
Kachaaa-----> moze zdradz nam jaki to balsam tak ładnie pachnie i z jakimi perfumami sie tak ładnie komponuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po prostu używam profesjo
nalnych kosmetyków do włosów, które bardzo ładnie pachną:) I mam długie, gęste, kręcone włosy, które rozsiewają zapach:) I uzywam lekkich perfum Ralpha lauren albo Fragonarda sobie przywożę z Francji. One bardzo, bardzo długo pachną. I już wtedy nie używam żadnych balsamów pachnących ani nic, żeby nie było smrodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
oo tak powiem Wam ze włosy zawsze najdłuzej pachna:)) i mozna powiedziec "przechodza" zapachem, mój chłopak zawsze wacha moje i mówi ze slicznie pachna:D juz nawet nauczył sie rozrózniac zapach moich perfumi szamponu do włosów:O serio jak zmieniłam szampon a perfumy te same to od razu mi powiedział ze inaczej pachne:) lenora tez bardzo lubie;) a mój ulubiony zapach szamponu do włosów to pantene mocne i geste pzdr:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×