Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

samotny piątek...

Polecane posty

piatek, początek weekendu, upragniony odpoczynek... ...a ja siedze sama w domu. Bez planów jakichkolwiek. Sama. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
spontany mogą być ciekawe, ja wolałabym nie mieć planów niż perspektywę nauki do poniedziałkowej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily_gosciu
a gdzie mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez... sama w domku...tylko net , kawa i ja... ale z 2 strony czuje spokoj...bo po ponad 2 letnim zwiazku pelnym niepokoju i rozterek , czuje wokol harmonie...jedynie doskwiera mi samotnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę
irish to po byku masz tą harmonię skoro ci samotność doskwiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily_gosciu
szkoda, ze nie fafka - ja ja bym cie gdzies zabral - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmonia w takim znaczeniu , iz nie mam wiekszych zmartwien... nie mam tylu powodow do placzu, ile ich mialam w koncowej fazie zwiazku...teraz wiem na czym stoje... to ,ze czasem brak mi czyjegos przytulenia, nie znaczy ,ze jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi tego przytulenia odkąd nie mam nikogo to nie ma co robić dobija mnie fakt samtności opowoadania koleżanej jak to one zamiezają spedzic weekend a Ja? jedna perspektywa- dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę
naprawdę nie masz z kim gdzieś pójść? Chociaż jedna koleżanka, już raźniej i do jakiegoś klubu, do ludzi. Albo idź do kina- choćby sama, zawsze coś. Albo wyjdź na spacer, moż espotkasz jakiś znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetla
I tak kobiety łączą sie w pary, bez miłosci.. Bo fajnie miec kogos, gdzies pojsc itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
klaudynka- śląsk... Gdzie dokładnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest najgorsze,ze jeszcze niedawno mialam scisle sprecyzowane plany co do mojej przyszlosci ( ponad 2 lata w zwiazku..) ...a nagle to sie urwalo, zostalam sama... z 1 strony byc moze dobrze (to byl toksyczny zwiazek..kochalam,ale spalalam sie w nim)..a z drugiej strony teraz jestem sama, brak mi czyjegos ciepla ... Sa zle i dobre chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA...
Ja tez siedze w domu.Nie mam z kim wyjsc a chcialabym.Kolezanki maja chlopakow,swoje plany i nie maja dla mnie czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA...
Katowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mam brzydki charakter\" - drania od razu poznac nie mozna... na poczatku bylo ok... oboje chyba patrzylismy przez rozowe okulary.. pozniej zaczely wychodzic nasze wady (jak to czesto w zwiazkach bywa..) ... Wydawalo mi sie,ze sie dotrzemy... ze bedzie ok...bylam na tyle slaba,ze jak on cos przeskrobal to przebaczalam...czaem wyciaglalam pierwsza reke (tak, moj blad!)..tak bardzo go kochalam... myslalalm,ze z czasem wszystko sie ustabiluzje... mowil, ze kocha... moze i kochal...ale po 2-ch latach powiedzial mi,ze jego milosc wygasla, ze nie ma juz nic... z tego co sie orientuje teraz woli czas spedzac z kolegami pijac (czyt. chlejąc )... czasem mysle,ze dobrze sie stalo... ze moglam sobie zycie zlamac przy nim...ale czasem brak mi jego..bo byl draniem, ale kocham go... mozecie mnie za to zbluzgac , ale czasem serce jest slepe, a zdrowy rozsadek schodzi na plan dalszy... jedno jest pewne - nie bedziemy juz razem... nie bedzie powrotu...kazde poszlo w swoja strone... takie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetla
NIE TAKIE ZYCIE.. ALE TAK CHCIELI LUDZIE:) TO LUDZIE DECYDUJA O SWYM ZYCIU. JADE NIE JADE, I TAK SIE ONO TOCZY. aLE POJECHALAM I POTOCZYLO SIE SUPER. TO SAMO Z E ZWIAZKIEM:0 NIE TAK CHALO ZYCIE, A TAK CHCIELI LUDZIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak wam dogodzić? Proponuje piwko a tu nic... Dalej tylko dołowanie... No nic to, w tekim razie trzeba chwycić za telefon i podzwonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×