Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

samotny piątek...

Polecane posty

zgłupiałam- ale mitak troche głupio isc z Tobą na piwko... chociaz do Szuflady na Wolnosci bym sie wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż samotny piatk to nie tylko twój problemik :( No ale cóż możemy narazie zradzic...U mnie nawet pogoda nie dopisuje, zeby móc sie gdzies fajnie wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku- mi tam pogoda nie straszna bo zawsze mozna sie wybrac do jaiejs milej knajpki ale wlasnie to problem ze nie mam z kim piątek piatkiem ale co bedzie z resztą weekendu ?! aaaaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka zastanów się i przemyśl to ;) Nie musimy iść dzisiaj :D Ale jak kiedyś będziesz miała ochote to szukaj mnie na topiku \"twinkle i zgłupiałam-pogadanka\". Ja jestem otwarta na nowe znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - masz racje, pogoda nie jest wazna...Ja jednak dziś nie bardzo mam nastrój do wyjścia :(...I dlatego może nawet lepiej ze zostaje w domu...Po co mam wychodzic i psuc humor innym... Mam nadzieje, ze coś ci wpadnie na weekend 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa zapowiada sie super sobota... :/ jadena grzybyz zakładu pracy mojej mamy średnia wieku 40/50 (oczywiscie nikogo w moim wieku a nawet zbliżonego) grzyby, pijani ludzie. głupkowate towarzystko i ja :/ od 6.00 do 22 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kludynka - no to rzeczywiscie nie za wesoło :( ...Może jednak jeszcze uda sie zmienic plany na conieco ciekawszego??? A tak apropo - każdy z nas ma w sobie cos czego nie ma nikt inny ;) A facetom czy tam chłopakom ich zalety trzyeba poprostu wskazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
grzybki i korzonki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 176 cm i tez mnie zadna nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
faktycznie kurduple jesteście, ale teraz to powszechne - w tewizji coraz więcej kurdupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brzydki charaktr- ja mam 160- po co mi wyższy facet?? :D Nie wmawiaj sobie, że żadna Cie nie chce bo jesteś niski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomezz
przestańcie się użalać nad wzrostem,niektórzy kurduple mają powodzenie u dziewczyn, liczy się charakter a nie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
no tak, niektórzy zostają nawet ....... , nie napisze bo jeszcze zamkna topic a może i całe forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka nie dołuj się już :P Widziałam Twoje zdjęcia- jest dobrze :D Spadam z koleżanką na browarka, a Ty wiesz gdzie mnie szukać jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 180 cm i tez żadna mnie nie chce:D:D:D A co to ma do rzeczy ile masz wzrostu;), jak sie jest fajnym to i te twoje 169 cm wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
słucham klaudynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na korzonki
już niepamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×