Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klau_dyn_ka

samotny piątek...

Polecane posty

Klaudynka - hmm...spedziłam dzień caluśkiw domku, internet wyłaczyli, kablówke wyłączyki i lało stasznie...Wierzcie mi lub nie - nudziłam sie jak nigdy wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo kurcze jak ja juz nie wytrzymuje to ide spać i potem mam wyrzuty ze cały dzien zmarnowałam.... herbatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała-megi- oczywiscie że warto jechac musisz tylko uwzglednić i uważać na parę szczegółow ktore są ważne podczas wyjazdu ja chciałam zostać na stałe tam gdzie byłam..niesamowite miejsce ale teżniesłychanie inne, obce fascynujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - czyli jednym słowem udany był wyjazd tam ;) Fajnie tak pozwiedzac...Pewnie wspomnienia masz bajeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim sensie udany :) zwiedzanie itp pierwsza klasa tylko że chłopak z ktoym tam byłam zerwał ze mną dzien po powrocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku czemu niezbyt mądre posuniecie a czemu zerwał ? nie wiem. po roku hyba cos mu sie odwidziało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irish..u mnie jest podobna sytuacja. Wolałam być sama,niz samotna we dwoje. Zakończyłam ponad dwuletni związek. Nie powiem, że jest mi łatwo,ale muszę dać sobie szanse na szczęście-w końcu żyje się tylko raz. Miłość to nie cierpienie,żal,ciagła walka \"z wiatrakami\". Miłość to radość,szczęście,ciepło,troska.. Bardzo tesknię za tym uczuciem bo...fajnie jest kochać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi- duzo zalezy od tego z kim chcesz jechac, po co chceszjechac (zwiedzanie czy leniuchowanie i opalanie), gdzie konkrentie chcesz jechac i trzeba przede wszystkim sprawdzic takie szczegoly jak np.hotel itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - no skoro tak nagle mu sie odwidziało...A ty byłas w nim zakochana?? Czy jednak po rozpadzie zwiazku nie cierpialas za bardzo?? Sorki ze pytam...Jesli nie chcesz nie odpowiadaj [kwiatek\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam już, że sama bym jechała... A o tych hotelach to wiem, że trzeba sprawdzić itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku- przyzwyczaiłam sie juz byłam zakochana, jak by tak nie było to nie byłabym z nim :) megi- nie wiem czy opłaca sie samemu jechać tam nie ma za bardzo co robic dlatego warto chociażby koleżanke zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację, ale ja nie chcę towarzystwa, mam chorą duszę i muszę ją uleczyć w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi jeśli chcesz uleczyc duszę to polecam Ustroń, Wisłę Egipt to inna kategoria podróży :) ale nie martw się- tez chciałabym wyjechać, uciec od wszystkiego przynajmniej na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - ja bym chciala gdzies wyjechac na kilka dni...I można to nawet nazwac ucieczką...Ucieczka od codzienności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku jakby w tej chwili sytuacjamaterialna by mi bardziej sprzyjała to byłoby pewne że ci zaproponowałabym taki wyjazd a takto dopiero październik najbliżej zeby zrealizowac ten plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - to miłe 🌼 Przepraszam ale ja juz musze zmykac 🌼 Mam nadzieje, ze sie tu jeszcze spotkamy?????? Życze udanej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×