Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samuel sprawiedliwy

Hipokryzja jednej kobietki została skarcona

Polecane posty

Gość jaktotak*
Boże uchroń mnie od takich kolegów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Charakter szajbusie walnięty, od suczki to są szczeniaczki, które topił Twój dziadek, szacunku troche oszołomie. Piszesz o ważnosci charakteru, ale niezależnie od tego jak szkaradną byś miał facjatę i jak kurduplowaty wygląd, to i tak nic nie jest gorsze od charakteru upierdliwej, mściwej i użalającej się nad sobą cioty, który Ty posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Powiem tak ja nigdy problemu z kobietami nie miałem, piękny nie jestem, brzydki też nie, średnii ale zwracam uwage w czy chodze czym pachne i jak wyglądam... Ale wiem, że niektórych życie nie rozpieszcza i nie dostali takiego "daru" jakich jest chociaż "średnia" uroda. Wydaje mi się, że zasługują oni na coś więcej niż slogan pełen kłamstw wymawiany niejako z litości a nie mający odzwieciedlenia w rzeczywistości. Dziewczyna jest na studiach, więc wymagam od niej więcej niż od dojrzewającej nastolatkii. A sprawiedliwość musiałem wymierzyć ja bo Temida już dawno przestała być ślepa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
Ty Samuel to nie doceniasz nawet kultury tej dziewczyny, ze w taktowny sposób Cię chciala splawic, nie robiąc Ci przykrości... zauwaz, ze problem wynikl z braku komunikacji - nie byla dosłowna nie wiem czemu - moze nie chciala Cię urazić, moze byles zbyt nachalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istrel
Przy takim Samuelu to trzeba uważać co się mówi. Palniesz coś od niechcenia, a on Ci taką zemstę zgotuje, że popamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Słonko ja do niej nie startowałem !!! To była zwykła rozmowa w pubie, która przerodziła się w gorącą dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Nazwałbym to raczej lekcją , niż zemstą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmaczne to fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel dobrze zrobiłes
!! ja cie popieram - najgorsze sa takie laski. ja nie wiem, jak mozna dac sie przeleciec po tygodniu - żenada. swoja droga jestem kobieta i nIGDY nie twierdziłam ze nie patrze na wyglad bo to najgorsze kłamstwo - facet musi mi sie podobac - mam takie powiedzenie: facet moze byc brzydki ale MI musi sie podobac :) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska traktorzystka
zaraz, tzn.ze co?ze miala się bzyknąć z Tobą? moze trzeba bylo z nią zatańczyć? :D ps.moze wyczula Twoją trolowatość i dlatego Ci nie dała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Ja do tej kobiety nic nie czułem, zwykła koleżanka ze studiów. Porostu poraziła mnie jej obłuda. Stąd to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam brzydki charakter - ciesze sie, ze to na Ciebie trafilo, ze jestes maly i brzydki, przynajmniej wyglad odzwierciedla Twoj charakter :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byku od Jadźki
Samuel a kim Ty cfaniaczku do chuja jesteś żeby dawac komuś lekcje, co? Temida? Sprawiedliwy? O czy Ty pierdolisz, naogladałeś się filmów po 22, czy miałeś jakąś wizję?? Gówno Cię obchodzi jakie ona ma podejscie do życia. Najlepiej jak jesteś taki dzielny, to powiedz jej w oczy, jak ją ukarałes, a nie walisz swoje smutne teksty na forum. Jesteś zwykłym szmaciarzem, skoro nie wiesz, że uczuciami innych nie można się bawić. Skoro sprawia Ci to taką radochę, to liczę na to, że kiedys jakaś laska potraktuje Cię tak samo jak Twój kolega-samiec potraktował tą Twoją koleżankę, żebyś poczuł, jak to kurewsko jest być oszukanym przez kogoś w sferze uczuciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Powiedz mi jaka intryga jaki trud ??? Kumpel mieszka blok obok, często wieczorem się widzimy jak wychodzimy z psami. Pogadaliśmy sobie chwile, uśmiał się z tej sytuacji i się zgodził. Załatwienie tego wszystkiego zajeło mi pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
"jak to kurewsko jest być oszukanym przez kogoś w sferze uczuciowej." powiedz to kolesiowi który słyszy, że dla tej dziewczyny wygląd się nie liczy, a jedynym powodem dla którego go odrzuciła jest wygląd....... ale kto by się nimi przejmował nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
charakter ja się nie dziwię, że żadna Cię nie chce, skoro Ty tak ładnie kobiety nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ macie dziką satysfakcję, qrcze najlepiej to komuś dokopac czyimiś nóżkami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parker
zamiast ją do siebie przekonać i zawalczyć o nią uknuł podstęp :D:D:D dżizas, ale debil nieziemski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parker
sluchajcie to nei mzoe byc prawda:D:D:D:D:D tacy idioci nie chodza po tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
Może naprawde wam w to trudno uwierzyć, ale ja nic nie czuje do tej laski, wiem, że wam trudno zrozumieć, że można coś robić i nie mieć z tego rzadnej korzyści ale tak jest. Zrobiłem to społecznie...dla ideii, że tak powiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
nie Ty raczej zrobiłeś dla swej dzikiej satysfakcji. Dobrze się z tym czujesz. Ja bym na Twoim miejscu w lustro spojrzeć nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu
nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem zeby cos takiego zrobic drugiemu.przypuszczam, ze psychicznie chorym.nadajesz sie samuel wraz z tym swoim kolega na oddzial zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica parker
co za kretyn - dziewucha mu nic zlego nie zrobila a kretyn na nia napuscil innego idiotę :D:D:D dobra idę stąd, bo niedobrze mi od tej historii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessica nie wykluczam prowokacji, ale wiem, że ludzie robią ludziom gorsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel sprawiedliwy
maaalutka a czy kogoś oszukując masz do niego szacunek ??? skupiliście się na moim zachowaniu a co powiecie o jej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×