Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

hej:) Tomek, a do której wypowiedzi to zdanie o kobietach? Bo ja nie dość, że piękna to jeszcze wierna mężowi:D hehe Gregia, Twój mail dotarł do mnie jako spam, no i nie było tekstu tylko jakieś znaczki:( Przepraszam, że nie dałam wcześniej znać, ale miałam problemy z internetem. Nie wiem czemu, pewnie jakieś błędy. Giovanni nam się chyba zalovił :D Hihi, widziałam się dzisiaj z nim na tej kawce:) Ja, Pawełek, Jasiek i ta jego Ewunia:P Fajna dziewczyna, wpatrzona w niego a on w nią:) Polazł z nią do kina dziś:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie... bo ja jestem piekna i wierna,hehe...ale mam niska samoocene,co nie :P :):):):):) :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia, nie smutaj, wszyscy sie ostatnio kłócą albo mają jakieś przykrości :( ja sie dosyc czesto klocilam z moim zanim wyjechal...myslalam ze jak go nie bedzie to sie poprawi troszke miedzy nami ...a tu masz! :( a w poniedz. za wsiarz i do domu :) go sprowadze :D zresztą nie wiem jak z nim rozmawiac zeby nie pogorszyc sytuacji...:O niektórzy radzą mi żebym zamiast sie klocic, odwolala sie do jego sumienia, zebym go uswiadomila co traci :O echhhh :( czemu musze sie martwic o takie rzeczy, czemu to on nie zabiega o nas, zeby to ratowac? :((( znow slucham jakis mało ambitnych ballad :O ale co zrobic, w koncu spirala mi mózg uszkodzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywęszyłem EROTICE w końcu, no proszę :D a myślałem że nigdy Cie już nie znajde ;) tu się ukrywałaś cały czas?? jejku, co to za pustomózgowie Cię tu serduszko zaczepia? mam pomysł, :D na śmiecie się uwagi niezwraca, więc olejmy to coś, ok? i się nie denerwuj :P bo nie ma czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami pod pomarańczowym nickiem ukrywają się osoby dobrze nam znane. Ale nie ma co się wdawać w dyskusje tylko zglaszać na śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumna zono Pawełka ----> pomimo wsyzstko i tak Tobie dziekuje za okazana pomoc.Juz przetlumaczylam nie bylo tak zle:) Erotica----> jzu sie nie smuce dogadalam sie z tym moim aparatem dostal na goly tylek klapsy:P:P:P:P:P:P i juz zonce nie podskakuje:D:D:D:D Gio---> ciesze sie ze wkoncu jakas fajna dziewczyna ci sie trafila, zasługujesz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Dzieeeeeeeeendobryyyyyy:D:D:D Witam i o zdrowie sie pytam:)Pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Messina, Gregia i wszystkie jeszcze śpiące :D Umnie wszystko OK :) dzieki a nasza Oleńka pewnie jeszcze wesele odsypia, bo ono wczoraj chyba bylo, nie? :D Oliwka teraz biega po pokoju z kotem za ogon :O musze interweniowac zanimgo mu urwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Jakos tu tak pusto....Pewnie wszyscy na niedzielnym obiadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!! Właśnie wstałam. Odsypiałam wesele. Jejku jak się wytańczyłam. Tylko dziś jest gorzej bo tak mnie nogi bolą, że na stopy stanąć nie mogę. Chodzę jak by mnie pokręciło. A co u Was? P.S. Witam wszystkich nowych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak nieśmiało...
hej, czemu ktoś mój post wywalił????? Przecież nikogo nie obrazilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak nieśmiało
Translate, pisałem w związku z wypowiedzią Erotici i kogoś, kto ją zaatakował. A mianowicie ... W średniowieczu sądzono, że macica jest organem wędrującym, więc może według tego kto Erotikę atakował , ta macica wraz ze spiralą dotarła do mózgu. I dodałem, że uważano też, że jak macice dotrze do mózgu kobieta umrze. Tyle tylko, przecież nie obraziłem Erotiki, tylko wysmiałem osobe, ktora na nia naskoczyla:/ Dodalem tez, ze Tomek dobrze zrobil oczyszczajac topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nieśmiało ---> pewnie Twój post przez przypadek trafił na śmietnik. A to o tym średniowieczu bardzo ciekawe jest :) nie słyszałam o tym. A Tomek rzeczywiście dobrze zrobił oczyszczając topic z wulgarnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Widzę, że Tomek pod moją nieobecność panuje nad porządkiem - i bardzo dobrze:) A ja czytałem o tym średniowieczu w \"Focusie\" :) \"ja tak nieśmiało\" :) Ewcia dziś jest u brata cały dzień:) I zajmuje się swoim bratankiem:) Spotykamy się codziennie ( dziś ją tylko odwiozłem, a za godzinę po nią jadę) :) i jest super. Znamy się już trochę i rozumiemy się, no i dziś mi powiedziała, że już dawno myślała o mnie poważniej, ale akurat to był czas, kiedy w jej związku źle się działo a mój rozkwitał... No ale teraz nadrabiamy:) Rozmawialiśmy, powiedziała, że jak będzie między nami ok (np to, że tak dobrze się znamy nie przeszkodzi nam w budowaniu związku) to za jakieś 3-4 miesiące się do mnie wprowadzi :D Bo ona mieszka z rodzicami, więc tak byłoby fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśleliśmy też żeby założyć wspólną firmę z przyjaciółmi ze studiów. Robilibyśmy wszystko: projektowanie domu, wystrój wnętrz i jeszcze zieleń:) Ale stwierdziliśmy, że lepiej poczekać z taką decyzją. Mamy znajomych 2 małżeństwa zaprzyjaźnione ze sobą ... i poróżniła ich kasa. Teraz nawet o jednych nie można wspomnieć w towarzystwie drugich. Więc może lepiej, że pracujemy nie na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Co tu tak wieje nudą???Nikogo nie ma????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorvanni
Tomek, przyjedź do Krakowa, coś się załatwi :) A jakie masz wykształcenie?:) Bo u mnie w firmie brakuje ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja tylko na chwilke wpadla sie pozegnac. Wlasnie poszli ostatni goscie...a ja chybaq ide spac...bo juz zmeczona jestem. Buziorki...papapa 👄 Milej nocki wszystkim zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:))) ale mnie tu dlugo nie bylo;) ale rozumiecie wesele , pozniej poprawiny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ola. Jak tam wesele, bo ja jeszcze ledwo chodzę. Tak tańczyłam, że mam pełno odcisków na stopach. Nad ranem to już zdjęłam buty i balowałam na boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na weselu super:)) wytanczylam sie:)) nozki az tak bardzo nie bolaly:)) tylko jakies stare dziadki mnie prosily do tanca;)) wiecie umowilam sie zkolega z fotki na piwko czy tam cole;)) i sie troche boje, bo ja jestem taka niesmiala, boje sie, ze bedzie cisza i w ogole jakos tak niezrecznie:)) poradzcie mi cos:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×