Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

wiesz co az mi sie nie chce wierzyc ze z takim kretynem nienie imbecylem tottalnym hcce ci sie jescze gadac bo to juz nawet smieszne nie ejst tylko zalosne ze tez ci nie szkoda czasu an sluchanie takiego bzdurnego piedzenie.boze ten koles chyba by musial na mnie trafic!!!bardz szybko by sie nakryl wlasnymi skarpetami i daaaaaaalekoooooooo uciekałłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialm mu , ze jest smieszny tak ironicznie i ze to by byla najwieksza kara dla Niego, a On jeszcze probowal zwalic wine na mnie, ze jak ja bym mogl anie byc znim jakby Ona w ciazy byla no normalnie przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ty jestes pewna ze ten kretyn ma wszystkie klepki na miejscu????????nie skrzywdzili go tam rodzice jakbyl mały bo nie wiem skad on birze swoja filozofiew zyciowa.łepek ma 23 lata a sie zachowuke jak 14 latek niz dziwnego ze polecial na ta 17 skoro poziomem to mu daleko do jego wieku.boze szkoda slow..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mu cos jeszcze na mnie zalezalo to by blagal o wybaczenie, zalowal ale On nie on jeszcze mi warunki stawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ola ale dla mnie to wyglada na to ze on chyba am cie naprawde za jaks idiotke czy debilke skoro proponuje takie ci uklady i jeszce wierzy w to chyba ze ty na to pojdziesz.boze co za frajer...u mnie na osiedlu to jzu dawno by dostal tak po gebie ze by musial brac kredycik na nowe piekne zabki.normlanie mnie az agresja bierze jak slysze o takich typkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Go wysmialam i wogole pwoeidzialam to dlaCiebie bedzie kara to stwierdzil, ze slaba ta moja milosc:D co za frajer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciota bo pajac to za lekkie okresleniemusialas byc olu dla niego naprawde baaaaaaaaaardzo dooobra bo przy wygadanej lasce juz dawno by leczyl swoje chore kompleskya nie wyjezzdal ze swoimi extra propozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciota bo pajac to za lekkie okresleniemusialas byc olu dla niego naprawde baaaaaaaaaardzo dooobra bo przy wygadanej lasce juz dawno by leczyl swoje chore kompleskya nie wyjezzdal ze swoimi extra propozycjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze godzina i 15 min i do domku z roboty...jeszcze lecze kaca bo troszeczke wczoraj z dziewczynami zabalowałysmy i troszeczke sie przesadzilo z % :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym pobalowala chetnie;))) odstawilam tabletki wniedziele i chyba sobie neidlugo % zapodam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sobote mam znowu babski wieczor wiec jak wczoraj dalysmy czadu to pewbnie jescze bardziej zabalujemy w sobote hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia, nie wyzywaj nikogo od niewypałów, nie znasz kajzerki, więc nie osądzaj. Mogła wyrazić swoje zdanie:) To, że uważamy, iż nie ma racji nie daje nam prawa do wyzywania jej. Kajzerko, nie jesteśmy tu jakąś elitą, ja przynajmniej się za element elity nie uważam, nie chcemy nikogo nastraszyć, nikt nie chce tu też nikogo obrażać. Twoja reakcja na \"zarzuty\" była taka, że nie pisałaś na temat, tylko czepiłaś się ortografii i stopki z cytatem z głupiutkiej Paris ... Chodziło tylko o wyrażenie naszego zdania, które jest takie, że nie było taktownym z Twojej strony pisac, że Giovanni pisze o swojej żałobie na pokaz, po to, by jego \"fanki\" mu współczuły. Przykre, że nie umiesz (lub nie chcesz) odeprzeć tego argumentu, lecz czepiasz się pisowni i innych nieistotnych głupotek. Kokietko, ja się nie dziwię Giovanniemu, że się zdenerwował. Też bym się wkurzyla:) Dobra, skończmy temat, bo nie ma sensu tego ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi dumna zono pawelka ale tak jak agresja rodzi agresje tak chamstwo rodzi chamstwo.nie bede sie w ielka kurtuazja i kultura wyrazac na jej temat bo nie amm takiej ochoty.laska zdraznila caly topik tutaj.oczywiscie nie znam jej ale sama dala dowod swojej osoby wyrazajac swoja rażącą opinie.bo przesadzila maxymalnie.trzeba miec napreawde niepokolei w glowie zeby kogos o tak cos okropnego posadzac.to tyle w mojej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna zono pawelka czy znasz dobra strone translatotra angielskiego ze wpisze zdanie po angielsku i mi przecztlumaczy an polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem na tej stronie.dumna zono pawelka mam do przetlumaczenie list dosyc ciezkie slownictwo dlatego bardziej mi hcodzilo o translator.ojejeje co ja teraz bidna zrobie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna zono pawelka jakbym ci 1 kawalek napsiala mpomoglabys mi przetlu,maczyc bo wiem ze jestes bardzo dobra z angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Wrocilam wlasnie z praktyki..buuu klasy od 1-3 sa ok jeszcze 4 i 5 tez,ale to juz zalezy..ale ci z 6 to normalnie potwory...nie wyobrazam sobie gimnazjum :O Musze sie uczyc...chociaz i tak pewnie znajde sobie tysiac innych rzeczy do roboty zeby tylko nie kuc..:) Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KACZORYNKA:)) oj wyobrazam sobie tych szostoklasistow;)) moge sie pouczyc za Ciebie?? to sobie jakos czas zapelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... no dobra jestem:P Jakbym nie była toby mi nie dali magistra z wyróżnieniem z anglistyki:P (nie żebym się chwailiła:P) Możesz przesłać mi na maila erin01@wp.pl to jak znajdę chwilę czasu wieczorkiem to przetłumaczę. A na kiedy Ci to potrzebne? Ja dziś mam zawalony dzień, dopiero wieczorem będę mogła coś skrobnąć. Teraz idę już do garów i dzieci. :) A zgadnijcie z kim jestem umówiona na kawusię? Z Jaśkiem:) mieszkamy w jednym mieście to idziemy:) Ja, mój mąż, no i i Jasiek:) Pozdrawiam i do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka, współczuję, znam ten ból. Zanim się zatrudniłam w wydawnictwie, dla którego teraz pracuję jako tłumacz pracowałam 2 lata w szkole ... Niezły hardcore jest:) OK, uciekam, bo nei wyrobię z obiadem dla lubego. Buziaki! Jak Tomek z egzaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z pewnoscia dzisiaj sie za duzo nie naucze,tylko przed smaym egzaminem juz w szkole,bo to ustny a ja jestem na S to zawsze prawie na koncu chodze,to sie ucze przed sala,he;) ...wtedy zawsze najwiecej sie naucze...a to zawsze jeszcze ktos cos madrego powie i sie latwo zapamietuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge pojsc:DD no wlasnie Tomek jak egzamin?? ale fajnie Gosiu;)) poznacie sie osobiscie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×