Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

mi tez mowia ze niesmiala jestem...ale tylko jak ktos mnie nie zna,wogole w towarzystwie \"obcym\" jestem cicha a wsrod swoich geba mi sie nie zamyka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chloapk wydaje m isie fajny:) taki mily:) mowi, ze tez jest niesmial i wrazliwy ale to sie okaze;)) i jeszcze do tego przystojny przynajmniej n fotkach, to mnie ejszcz bardziej oniesmiela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrescie olu wspaniałe wiadomości ze pajac w koncu (chyba;) poszedł w niepamiec, idz na te randewu :P i sie super baw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie denerwuj się. Głowa do góry, pierś do przodu i na przód marsz. Będzioe dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jak mnie nie ma to bida:P Ola, oczaruj go uśmiechem i będzie super:) Poza tym to facet powinien kobietę zabawiać rozmową. Co nie znaczy, że kobieta ma tylko siedzieć i nic:) ale to facet powinien dbać, by nie było krępującej ciszy. Ale też trzeba wszystko wyważyć, żeby dziewczyna z nudów nie padła. Pozdrawiam wszystkich cieplutko, serdecznie i miłośnie (wczoraj padło wyznanie:D) Ciao a tutti!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka. Pyta się: • Ty zając chcesz się przejechać? • No pewnie. • Wsiadaj. Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się: • Ty zając, zlałeś się ze strachu? Na to zajączek ze spuszczona głową. • Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się: • Ty niedźwiedź chcesz się przejechać? • No pewnie. Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka: • Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu? Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową: • Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem. Zając szczęśliwy odpowiada. • No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi zajączek do nowootwartego sklepu misia i mówi: - Misiu, poproszę pól kilo soli. - Wiesz zajączku, nie mam jeszcze wagi... Nasypię ci na oko... - Do dupy se nasyp, debilu Chłopak zapoznał się z dziewczyną. Długo spacerowali, zwiedzali różne miejsca. W końcu chłopak mówi: - Pójdziemy do mnie do domu? - Po co? - No... poczytamy książki, posłuchamy muzyki... - A co bez tego ci nie stanie?! Nowa nauczycielka geografii przychodzi do klasy na lekcję i mówi: - Dzisiaj porozmawiamy o tym, co to jest globus. Klasa na to chórem: - Spadaj ty stara dziwko! Nauczycielka rozpłakała się, wybiegła z klasy i poszła do dyrektora. - Koleżanko - mówi dyrektor. - Ja pani pokażę jak należy z nimi postępować. Po chwili dyrektor wchodzi do klasy i zaczyna: - Cześć, małe skurwysyny! - Czołem, łysy chuju! - Dzisiaj będzie o tym, jak się zakłada kondoma na globus. - Na globus? - dziwi się klasa - A co to jest globus? - Od tego właśnie zaczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Hehe znam ten ostatni o globusie...dobry jest. A tu znowu pustki. Jaka jestem zla...mial wrocic dzisiaj robaczek nie nie wraca.Mial prom o 00.30 w srode,czyli z wtorku na srode,a ich szef stwierdzil ze to jest z srody na czwrtek,a ja dzisiaj zadzwonilam do biura przewozow,no i faktycznie ten prom juz pojechal i teraz nastepny z tej miejscowosci jest w niedziele,a w niedziele to my juz na chrzciny idziemy,wrrrrr... ale robaczek prosil zebym sprawdzila z innej miejscowosci i jest o 19.15,tylko ze oni musza po kase do szefa jechac o 16 im kazal,ale oni zeby zdazyc na ten dzisiejszy prom musza o 14 wyjechac,bo musza 178km jechac do tej miejscowosci,no a jeszcze trzeba byc godzine przed odplywem na odprawie,i teraz nie wiem...najgorzej bedzie jak sie okaze ze on im na ta niedziele juz bilety zarezerwowal jak sie dzisiaj kapnal,ze nie ma tego promu hmmmmmm😡 ...a powiedzialm ze sie maja klocic z szefem ze ma im dac kase ze ten cholerny prom odplywal juz wczoraj czy cholera zawsze ja musze wszystko zalatwiac,teraz dzwonilam po biurach i pytalam o inny prom,tylko kur** oni sa tam na miejscu a ja w polsce,i ja musze dzwonic i meczyc jezyczek.jak maja szefa pod reka,ktory jakos dziwnie pomyslal ze prom jest dzis,cos mi sie wydaje ze to specjalnie zrobil,moze glupio mu bylo powiedziec ze nie ma kasy na wczoraj,juz sama nie wiem...a moze tu w polsce maja zly rozklad rejsow,ale raczej nie bo zeby sie upewnic dzwonilam do 4 firm przewozowych i kazda sprawdzila mi to i w norweskim biurze,to raczej oni sie nie myla a na dodatek juz wydalam stowke na telefony na norw komorke do robaczka,bo musialam mu to wszystko pogadac.Normalnie szok... ale jestem zla...😡 a co tam u was ze sie nie odzywacie,co? buziorki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaczorynka twoj chlopak jest w norwegii? moj tata tez zawsze promem plynie z oslo do ystad w szwecji wiem ze prom albo jest z rana albo wieczorkeim ze plyna w nocy jezeli sie nie myle to chyba wlasnie o tej 19.30 tylko nie pamietam z jakeij firmy plywa moj tata promem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 No to żeczywiście Kaczorynko klops. Ja bym chyba tego szefa na suchej gałęzi powiesiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka dla was kochani, nie mam duzo czasu, odezwe sie wieczorkiem i zdam relacjez kilku dni :) bo u mnie komp siadl i nie mialam dostepu do neta :) a w piatek jade do Miska :D kocham was i uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam na tym spotkanku bo mi cos wypadlo ale na szczescie facet sie nie pogniewal i umuwilismy sie na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee na suchej gałęzi to nie, bo by się złamała :D Nie mam czasu ostatnio na siedzenie na necie, donoszę tylko uprzejmie, że miłość kwitnie, jest super, dziś byliśmy na rowerach, a na weekend się wybieramy do Bukowiny Tatrzańskiej :) Tylko właśnie muszę Ewę zapytać czy mam rezerwować jeden pokój czy dwa :D hihihi a Żonce Pawełka zwaliła się na głowę masa tłumaczeń, dlatego tu nie zagląda, a poza tym ma jakieś kłopoty wejściem na kafe. Jest tylko na gg. Prosiła Was pozdrowić i dziękuje z góry za pozdrowienia (hehe wie jak wymusić:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonko dziękujemy, pozdrawiamy :) Tak a propos muszę odkurzyć swój rower, stęskniłam się za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no to juz wcale tak nie dlugo...jednak pojechal tym promem o 19.15 no i jutro bedzie he;) aaa plynie akurat teraz COLORLINE\'m,a tak normalnie to zawsze FJORDLINE\'m. Buzaiki dla was i pozdrawiam wszystkich👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) pozdrawiam wszystkich, ja mam dola to sie nie rozpisuje bo nie chce zamulać topicu :(( cos slabo piszecie :P mialam malo do nadrobienia :P doskwiera mi samotnosc, nie moge jechac do marcina bo zaczynam zajecia na uczelni...:O dzis tesciowa pojechala na chemie do szpitala, siedze sama...:( w ogole to Oliwcia ma zapalenie jamy ustnej znów (juz drugi raz w zyciu) bolą ją dziąsełka, nie chce jesc :( znow zainfekowala pęknięte dziąsełka i stąd ten syf cały...wystarczy ze wezmie cos brudnego do buzi przy wychodzących ząbkach i juz gotowe! :( ja coś katar złapałam, no i doła głębokiego, te dwie rzeczy razem to mieszanka wybuchowa :O Napisze jutro...buzka, ide sie położyc koło dzidzi mojej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna dzidzia i mamusia a ja dzis bylam na piwie z kolega i tez mi sie smutn ozorbilo bo niby bylo ok ale tesknialm za Marcinem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Olu,a co z tym twoim Marcinem?Opowiedz dalej o ciebie zabiega czy spotyka sie z tamtą?Pozdrawiam i zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🌻 Marcin podobno sie z nia juz nie spotyka( ale tego nie wiem, jakos mu nie ufam).Tamta pisze mu smsy chyba ciagle, zeby sie spotkali na spacer np. Mi mowi ze kocha, teskni... a ja bym chciala o nim zapomniec, bo wiem , ze nie moge z nim byc, ale ciagle kocham, ciagle tesknie a jak sie widze z kims innym to mysle o nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×