Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Przychodzi pięcioletni chłopczyk ze zdechłą żabą na smyczy i skarbonką pod pachą do burdelu. Podchodzi do burdel-mammy i pyta: -Czy można prosić dziewczynę z AIDS? -Mały przecież ty masz 5 lat? Co ty byś z nią zrobił i dlaczego z AIDS? Nie, my nie mamy dziewczyn z AIDS! -Ale ja naprawdę potrzebuję - mówi i rozbija skarbonkę. Mama widząc pieniądze staje się bardziej skłonna do negocjacji. -No dobrze, ale po co ci ta dziewczyna z AIDS? -Potrzebna! -Powiedz to może coś się znajdzie... -No dobra. Chodzi o to, że jak zrobię to z dziewczyną z AIDS to będę miał AIDS. I jak wrócę do domu to moja opiekunka, która mnie wiecznie molestuje też będzie miała AIDS. A potem jak mój tatuś ja odwozi, to ona mu daje na tylnym siedzeniu... i on też będzie miał AIDS. A jak tatuś wraca to w nocy grzmocą się z mamusią... i ona też będzie miała AIDS. A rano, jak tato wychodzi do pracy to przyjeżdża pan od zbierania śmieci i wpada do nas i mamusia daje mu dupy. On też będzie miał AIDS. I o tego sk****ela mi chodzi, bo mi żabę przejechał! :D :D :D :D :D Ja znowu ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam ze cos malo ruchu u ans na topiku ostatnio.kochani gdzie wy wszyscy jestescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! JA juz jestem szczesliwa,tylko nie na dlugo...ale musze sie nacieszyc teymi 3 tygodniami... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE!!! NO CO WY ??!! GDZIE JESTESCIE?! TOPIC ZDYCHA!!! Wystarczyło ze mnie nie bedzie jakis czas i co?! :D niech nikt nie smuta bo świat jest piekny i trzeba sie nim cieszyc :D Marcinek przyjezdza za tydzien wiec nie jade do niego :D ale jak dzwonil to jakis byl milutki , slodziutki, mowil ze ma prezenty dla nas i w ogole :D tylko jedno mnie zaniepokoiło- chcial mi cos powiedziec ale w koncu nie powiedzial bo nie wiedzial jak :O a tyle myslal jak to ubrac w slowa...:O o co mu chodzilo? powiedzial ze nie wie jak to zrobic przez telefon (?) :D nie naciskalam a potem mnie to meczylo, dalej meczy...:P ale zlych przeczuc nie mam...:D co tam u was? jak nie macie o cczym pisac to dawajcie jakieskawały :D trza rozruszac ten topic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EROTICA kochana a moze twoj marcinek chce ci sie oswiadczyc co?jak mylsisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super super super szczerze ci tego zycze jezeli tego pragniesz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze czesto mowilam ze teraz nie chce brac slubu, to tak po cichu to jest moje marzenie :D pragne tego sla swojego dziecka i dla siebie :)) i bylabym DumnąŻonkąMarcinka :D heh :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Hej wszystkim!!!Ten topik powoli upada bo wczesniej wszyscy mieli jakies problemy i zmartwienia.A teraz wszyscy są szczesliwi i nikogo tu nie ma:D:D:D No ale niech jak ktos juz wchodzi na ten topik to opowie cos co mozna by było poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Erotico a ile ty masz lat jesli mozna widziec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dopiero sie do neta dostalam, jakies problema ciągle :O messino, ja mam 21 lat, w styczniu bedzie 22 :D wiek niby mlody, ale czasem tak sie jakos czuje staro :( widze jak moje rowiesniczki smigają na imprezy, zmieniaja chlopakow jak rekawiczki, uzywaja zycia...a ja - pieluchy i kaszki :D ale za nic bym sie nie zamienila :) mimo ze czasem brakuje mi takiego zycia :( Marcin wroci to pojdziemy na całonocną impreze :D Messina, topic rzeczywiscie zdycha :O pisz co u ciebie, ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Własnie tak myslałam ze jestes dość młoda i tak sie zastanawiałam czy ci nie brakuje imprez,towarzystwa itd.Ja mam 18lat i tez nie chodze na imprezy bo mojemu chlopakowi ktory jest odemnie starszy o 6 lat juz sie znudziło.Ale byłam w tamtą sobote bo mu w koncu powiedziałam ze on moze sie wybawił w swoim zyciu ale ja nie!!!A ty kiedy poznałas sie ze swoim Marcinem?Ile wtedy miałas lat i czy jest miedzy wami roznica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Erotico i jesli mozna wiedziec co z twoją nauką?Uczysz sie czy przerwałas naukę?Bo ja podziwiam osoby ktore wychowują dzieci,studiują i jeszcze czasem pracują.Ja boje sie jeszcze mieć dziecko i raczej w ciągu najblizczych 5 lat nie zamierzam miec...Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Co jest nikogo tu nie ma...???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 😘 Erotica no no, DumnaŻonkaMarcinka brzmi nieźle. Mam nadzieję, że Twoje marzenia się spełnią. Ja właśnie zabieram się za sprzątanie i strasznie mi się nie chce. No ale nkit za mnie tego nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane :) 🌻 👄 Messina-----> no, fakt , nie zdązylam sie jeszcze wybawic, ale zawsze to mozna nadrobic :P Marcina poznalam jak mialam chyba ze 15 lat..a zaczelismy byc z sobą jak mialam 17 :) na pierwszym roku studiów zaszłam w ciąże ale termin porodu mialam na wakacje, wiec nie przerywalam bo sądzilam ze dam rde, przez wakacje rzeczywiscie podchowałam niunie i w pazdzierniku normalnie wrocilam na uczelnie :D teraz trezeci rok- jestem zalamana jak zobaczylam mój rozklad zajec- seminarium, praktyki, zajecia od 8 do 19 czasem, ale wczesniej niz 18ta nie skoncze :o ale warto sie przemeczyc ten ostatni rok :) gdyby nie moja mama zostawala z Oliwka to nie wiem jakbym skonczyla te studia :) chociaz i tak siedzi sie na zajeciach i mysli czy zjadła wszystko, czsy nie placze itp :D ale mamie moge ufac, z nikim innym bym jej nie zostawila :) Marcin jest ode mnie prawie 5 lat starszy, w sumie imprezy sie u nas skonczyly jak zaczął pracowac (zaraz jak skonczylam ogolniak), wtedy juz mieszkalam z nim :D jestem teraz w 100 % pewna ze chce sie oswiadczyc, potwierdzil to w tajemnicy jego kolega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
To bardzo sie ciesze!!!!To dla ciebie wspaniała wiadomosc... mam nadzieje ze bedziesz szczesliwa razem z Marcinem i twoją Oliwką.Widzisz jednak problemy zawsze same sie jakos rozwiazują i pozniej przychodzi tylko szczescie i szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih, no , mnóstwo szczescia :D ja jestem szczesliwa bardzo, juz sama niunia daje mi go duzo :) a teraz Marcin wróci to sie rozplyne normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
A mozna wiedziec skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica --> ja mam sporo rodziny na Dolnym Śląsku, a konkretnie w Boguszowie - Gorce (nie wiem czy tak to się odmienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie znam tej miejscowosci, szczerze vmówiac...ja jestem z jawora :D Tomas--->przepraszam, a jaki ty masz problem? wiesz co jest twoim problemem? niska samoocena, kobieta potrzebuje silnego, pewnego siebie faceta, ktory zna swoja wartosc. taki jest moj Marcin i dlatego z nim jestem, bo ceni siebie i szanuje mnie, choc ma czasem odpaly :D ty musisz nad tym popracowac, w tym szukaj problemu, nie w wygladzie ani niczym innym :)) i glowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, kazdy to przezyl w dziecinstwie, dzieciaki sa okrutne, potrafia zranic bardzo mocno... mnie wyzywali od okularników, suchodupców, cycatej :D z czasem wszystko sie unormowalo, nie nosze okularow, mam normalniejsze kształty...zreszta nawet jakbym dalej wygladala jak w dziecinstwie to bym sie nie zalamywala jak ty...a bylam naprawde paskudnym i malo rozgarnietym dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tracisz nadzieje?? wyjdz z cienia, chodz z kumplami na imprezy, to poznasz kogos na pewno...widzisz ja mam kolezanke, ona tez uwaza ze jest do niczego, ze nie spotka nikogo...nie jest piekna, taki rudzielec :) ale jest urocza i ma piekny usmiech..siedzi w domu i dziwi sie czemu nikogo jeszcze nie poznala...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ!!! Co tam u was.Ja wlasnie wysprzatalam autko,a teraz biore sie za reszte domu...nie chce mi sie...:O A na 19.00 jade na nauki przedchrzcielne...i tez mi sie nie chce:O...zreszta nic mi sie nie chce...od 3 dni... ...bo dowiedzialam sie 3 dni temu ze nie zaliczylam 1 czesci z testu PNJA...jest komis,a raczej byl dzisiaj,ale nie poszlam...mam juz dosyc tej szkoly...:O Ale trudno..nie wiem co bede teraz robic...moze do jakies policealnej pojde..podobno sa przyjecia jeszcze...a jak sie wkurze to wyjade do Angli,a jak wroce to pojde na studia jeszcze raz ale juz nie tam.No ale zobaczymy czy sie wyjazd uda,ale to i tak dopiero po nowym roku. No to trzymajcie sie :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×