Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Ktoś zapukał do burdelu. Burdel-mama otworzyła drzwi i zobaczyła raczej schludnego, dobrze ubranego i w przeszło średnim wieku mężczyznę. -W czym mogę pomóc? - spytała. -Chcę się widzieć z Baśką! - odparł gosc. -Proszę pana, Baśka jest jedna z najdroższych panienek. Może jakas inna... -Nie! Muszę zobaczyć Baśkę! - zażądał gosc. Baśka podeszła do niego i powiadomiła go, że żąda 1000 złotych za wizytę. Mężczyzna bez wahania sięgnał do kieszeni i podał jej dziesięć 100 złotowych banknotów. Oboje poszli do pokoju na górę, na godzinkę...Następnej nocy przyszedł znowu i zażądał Baśki. Baśka wyjaśniła mu, że bardzo rzadko zdarza się tutaj, żeby ktoś wracał drugą noc z rzędu.... i że nie może dać mu zniżki. Stawka pozostała ta sama, 1000 złotych. Mężczyzna znowu wręczył jej gotówkę i znowu poszli na pięterko... Kiedy przyszedł następnej nocy, nikt nie móg uwierzyć. I znowu wręczył Baśce gotówkę i znowu poszli na pięterko... Kiedy minęła godzina Baśka spytała go: -Skad jestes? Nikt wcześniej nie żądał moich usług trzy noce z rzędu... -Z Warszawy... - odparł mężczyzna. -Naprawdę!? Mam tam rodzinę..-odrzekła. -Tak, wiem... - odparł mężczyzna. - Twój ojciec umarł, a ja jestem adwokatem twojej siostry. Ona prosiła mnie, żebym Ci przekazał Twoje 3000 złotych spadku... Morał z tej historyjki: Trzy rzeczy są w życiu pewne: 1. Śmierć 2. Podatki 3. I to że Twój prawnik zawsze Cię wydyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia trzech pedałów, jaki to sport jest dla nich najlepszy! Pierwszy mówi: -Zapasy, wtedy można podotykać przeciwnika, poocierać się o jego ciało i w ogóle! Drugi mówi: -Pływanie, jak patrzę na te wysportowane i muskularne ciałka, na obciśnięte kąpielówkami genitalia, to jestem bliski orgazmu! -Trzeci na to: -Piłka nożna! -Eeee tam - mówią tamci, a co w tym takiego niezwykłego? -Bo zobaczcie, jesteś napastnikiem, dostajesz super podanie, wychodzisz sam na sam z bramkarzem i strzelasz ponad bramką, wtedy cały stadion krzyczy: „A ch.. Ci w dupę”, a ty padasz na murawę i marzysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc poślubna, na piętrze mąż dobiera się do żony, a na parterze teściowa czuwa. Żona krzyczy: -Oj Antek zaraz zemdleję! Z dołu teściowa: -Nie bój się Antek od tego się nie mdleje! Żona: -Oj Antek zaraz umrę! Teściowa: -Nie bój się Antek od tego się nie umiera! Żona: -Oj Antek bo zaraz się zesram! Teściowa: -Folguj Antek to się może zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? -Jasne! Co mam robić? -Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział: -Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! -Wiem, ku**a, to moja! Teraz idę po pańską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to juz 1 stronka jest wiecej.... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak was czytam od poczatku
ten ostatni dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja coś dorzucę :) Studentki medycyny zdawały egzamin. Profesor je odpytujący z wiedzy mówi do pierwszej: - Proszę pani. Pani wiedza właściwie się nie liczy, mnie interesuję czy umie pani logicznie myśleć. Zadam więc pani zagadkę, jeśli pani zgadnie to pani zdała, a jeśli pani nie zgadnie to przykro mi, bez względu na pani wiedze będzie 2. - Słucham zagadki panie profesorze - Co to jest. To co ma pani między nogami plus 4 litery i ma z tego wyjść ziele. Studentka po chwili namysłu: - Nie wiem. Naprawdę nie wiem. - Nie zdała pani. - A co to było? Niech pan chociaż zdradzi tajemnicę. - Dziurawiec. Wchodzi druga studentka. Słyszy te sama gadkę i wreszcie zagadkę: - Co to jest. To co ma pani między nogami plus 2 litery i ma z tego wyjść potrawa. - Studentka po chwili namysłu: - Nie wiem. Naprawdę nie wiem. - Nie zdała pani. - A co to było? Niech pan chociaż zdradzi tajemnice. - Szparagi. Wchodzi trzecia studentka. Słyszy te sama gadkę i wreszcie zagadkę: - Co to jest. To co ma pani miedzy nogami plus 2 litery i ma z tego wyjść kwiatek. - Studentka po chwili namysłu: - Nie wiem. Naprawdę nie wiem. - Nie zdała pani. - A co to było? Niech pan chociaż zdradzi tajemnice. - Krokus. - Wie pan co? Wobec powyższego ja mam dla pana propozycję. Teraz ja zadam panu zagadkę. Jeśli pan zgadnie to ja rzeczywiście nie zdałam, ale jeśli pan nie zgadnie to wpisuje mi pan piątkę. Profesor kochał zagadki i przystał na to. Studentka więc pyta: - Co to jest. To co ma pan między nogami plus 2 litery i ma z tego wyjść naczynie na ten kwiatek Profesor po chwili namysłu: - Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Gratuluję piątka, ale błagam niech pani powie co to takiego? - Flakon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie ostrzeżenie Od jutra zacznę stawiać znaki - no może nie chińskie, ale na pewno dziwne i bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H H H H H H H A A A A A A A A A A A A L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L L O O O O O O O O O O O O O O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G D Z I E S Ą W S Z Y S C Y H H H H H H H H H H A A A A A A A A A L L L L L L L L L L L L L L L L L L L O O O O O O O O O O O O :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T O J J J J J J J J A A A A A A A A A A S O B I E S A M A Z E S O B Ą P O G A D A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N O I S O B I E S I E D Z E I G A D A M S A M A Z E S O B Ą :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A M I E R Z A M P R Z E S K O C Z Y Ć N A N A S T E P N A S T R O N E :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :p :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HERHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHE UDAŁO MI SIE :P ;P ;P :P :p :P :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!!:):) tych ktorzy sa i tych ktorych nie ma ;) N O O O O ! ! ! U D A Ł O C I S I Ę :) :) :P :P ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Widzę, że pracujecie n a d r o z m i a r e m n a s z e g o t o p i c u :D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja jeszcze czasem ;) tu wpadam,hehe:):):) AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko rozciagacie strone, i tak zawsze wchodzi 30 wpisow wiec nie zapelnicie szybciej strony takim rozwleklym pisaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×