Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

hmmmm....mi by to pasowało do Erotici bo ona taka postzrelona jest:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paprotka ja Ci wyslalam piosenki, tylko nie pisz nicka zreszta nie chce sie juz tu ujawniac bo mnie na kafe ktos tu sprawdza na tym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze weszlam na ten link z obrazme isie teraz boje bo ja strachliwa jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam schize jutro rano wejde dopiero :D :D Widzialam miniaturke!!!! Nie polecam ale ciekawe... Dziwne intrygujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wiem:D kochana nie amrtw sie nie zdradze cie kim jestes;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z tym obrazem ja wczesniej nie slsyzllam o nim uwielbiam takie rzeczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 No ja tez nie widze nic strasznego patrzac na ten obraz,ogladalam go wczoraj w nocy i jedno co mnie zloscilo to ze mi sie literki zlewaly jak czytalam opis....tyle ze dziwny.....a malo to dziwnych rzeczy na swiecie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie translate, tez tak mysle hahahaha :):):):):):):):):):) Ale z drugiej strony to mi juz cholernie SMUTNO!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:( I jestem 😠 i 😡!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz sama nie wiem kiedy wroci moj skarbek ale obawiam sie ze jednak nie za 2 tygodnie tylko za 4 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka starsznie ci wpsolczuje cos starsznego siedziec i czekac na ukochana osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregia....ty to napisalas ironicznie czy szczerze bo teraz nie wiem :O A mi naprawde jest smutno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w swieta tak. Nawte jakby mu kazali zostac to powiedzial ze nigdy w zyciu. Powiedzial ze chce wrocic najpozniej 10...ale szef mowil cos o 22 grudnia...a to przeciez 2 dni przed swietami i 22 dni pozniej niz mial wrocic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ironicznie mialam napisac???????????????:( napislam szczerze ze ci wspolczuje nie wiem czemu tak to odebralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Aaa gregia to przepraszam najmocniej...ale wiesz juz pare osob mi powiedzialo ze robie wielkie hallo ze go nie ma...a to naprawde ogromna pustaka jak nie ma osoby z ktora przebywasz 24h/24h :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka*.
Cos sie zaczyna ruszac Dziewczyny... Trzymajcie kciuki.... iskierka nadziei.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×