Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

MAsz racje Erotico...Ja na twoim miejscu tez bym sie wachała bo najwazniejsza w tym wszystkim jest Oliwka.Z jednej strony on nie szanujący ciebie,krzyczacy i cąły czas przez niego sie denerwujesz a z drugiej Oliwka potrzebuje opiekującego sie tatusia.Twoja sytuacja jest bardzo trudna.Moze go troche postrasz ze jak tak dalej pojdzie to straci ciebie i Oliwkę...Czy to moze pogorszic sprawę?Mysle ze ta terapia to dobry pomysł ale watpie zeby Marcin sie zgodził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olale ja tak samo jak Erotica nie wierzę w to ze on sie zmienił:O przykro mi, ale po takich rzeczach do jakich on sie posuwał i słow to po takim czlowieku mozna sie tylko najgorszego spodziewaac. Ludzie sie tak Olu nie zmieniaja!!! To nie zadna polska telenowela jak np. m jak miłosc czy klan ze tam ludzie w mig ze złych robią sie jak do rany przyłoz. Jezli w to wierzysz to przykro mi ale ejstes baaaardzo naiwna i nie raz po dupie od zycia dostaniesz. Erotica mi jak sie w zwiazku przestało ukladac, tez byly wieczne kłotnie i uzeranie sie wzajemnie to zrobilam sobie przerwe zeby moc odpoczac. Tylko widzisz ja nie mialam dziecka a ty masz wiec mussiz głownie o niej myslec. Mysle ze najlepszym roziwazaniem bedzie bardzo powazna rozmowa z Marcinem. wiekszosc facetow ma to do siebie ze trzeba im duzo rzeczy uswiadomic i wprost powiedziec i moze to tez sie sprawdzi w waszym przypadku. Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomarranczowo
taaa a marcinek to taki biendy, akurat Ola tu jest najbardziej poszkodowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu, to pewnie glos marcina, haha :D bo pisze jakby Cie znał osobiście... U mnie niby lepiej, dzwonil dziś jak byłam na uczelni, rozmawialiśmy normalnie jakby nic sie nie stało, ale nie o nas... dzwonił ze szpitala gdzie pojechał z mamą na badania, mówił o niej , o jej stanie zdrowia...prawie płakał, przynajmniej tak mi się wydawalo... wiem że to dla niego teraz trudny okres i powinnam go wspierac, a napewno decyzje o \"odpoczeciu\" od siebie zostawic na lepszy czas, ale czasem poprostu puszczają mi nerwy :O cieszę się że mam was i tu mogę się wygadać :* buzi dla was :) Zobaczymy jak przyjdzie do domu z pracy, dzis siedzi dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa
Olu a nie jest tak? masz diabla za skora! Marcin zachowal sie jak skonczony cham, tego nie neguje, ale nie rob z siebie sieroty, bo masz to na wlasne zyczenie:O a tutaj masz krag zwolennikow i chcesz sie dowartosciowac czy co, ze kreujesz obraz swej osoby w nieskazitelnej bieli?? (a propo Marcinem nie jestem wbrew Waszym podejrzeniom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa---> skoro jest taka do przodu i taka ,,odwazna\" w swoich wypowiedziach to dlaczego sie nie ujawnisz kim jestes tylko podpiszesz beznadziejnym nickiem taaaa i zrzniesz madrale. Jak masz tak pieprzyc to szkoda twojego jakze cennego czasu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pisze tomek
ja to wiem, to jego teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne:D jak tak dalej pojdzie to chyba kazdy z nas bedzie podejrzany:P:P:P tylko widzisz sa jeszcze tacy ktorzy sie nie kryja pod frajerskimi pomaranczowymi nickami i powiedza wprost co mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa
ja juz zainteresowanym mowilam wprost co o tym mysle:O a Wam /jakze dumnym z czarnego nicka/ nie musze nic tlumaczyc, bo ani Wy mnie nie znacie ani ja Was. Ale widze, ze spojrzenie na sprawe z wiecej niz jednej strony Was przerasta. Zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu taaaa ale nam pojechalas (tym od czarnego nicka buheheheh:P:P:P:P) bujaj sie stad szeroko i gleboko i ne wrcaja bo nie ma po co zajmij sie swoim zyciem bo tylko potrafisz sie wtraca do czyjegos zycia bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa
tak jak Wy:), zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to sobie czytam i powiem tak: z tego co widzę to chyba w każdej wypowiedzi jest trochę racji... każdy powiedział co myśli i co według niego jest prawdą;) poznałem Olę i poznałem też Marcina! wszystko wygłada teraz dla mnie trochę inaczej:) jaki Marcin był wcześniej wiem tylko od Oli, ale wyglada na to, że chyba faktycznie troche się zmienił... a kim jest \"taaaaa\"?? - nie mam pojęcia!!! może sie ujawnisz?? z tego co pisałaś widzę że znasz Olę osobiście: \"...a to co z niej wylazi nieraz nie jest zbyt mile i przyjemne dla ucha...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie co.....hmmmmmm ....cos mi sie wydaje ze ten marcinoli,mrmaciejka,taaaa i kogo tam jeszcze przynioslo to nie jest kilka roznych osob tylko jedna i ta sama....sorki ale tak cos mi sie wydaje..moze zle Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgrywam aniołka i nim nie jestem:) istocie ludzkiej daleko do aniola...;) i nie przedstawiam siebie w nieskazitelnej bieli... zreszta kto czytal poprzedni temat wie, ze czulam sie winna, ze wiele bledow popelnilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ty chyba masz go az za duzo...bo dla mnie to wogole nie jest smieszne..chyba ze twoja glupota:P...hahaha co,to moze teraz sie razem posmiejemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no...pamieta ktos z was moze taki zespol...L.O 27-Kuba Molenda?????Tak mi sie przypomnialo,ze podobaly mi sie te piosenki a za cholere nie moge znalezc ich nigdzie.....nie ma ktos z was, pls :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze po co sie taaa produkujesz?????? ty mowisz do nas czy kolo nas bo nie wiemy czy ciebie sluchac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tomek..ten puszek okruszek to do mnie?Bo nie wiem co ten filmik ma wspolnego z L.O 27 i Kuba Molenda....:O Ale jak ktos ma albo wie gdzie jest to dajcie znac :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko wysłałam Ci jedną piosenkę ;) Jeszcze coś się ściąga to Ci też podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko puściłam Ci jeszcze jedną. Sprawdź tylko czy nie wysłałm Ci dwa razy takiej samej piosenki. Ściągałam je z netu hurtem i trochę się pogubiłam :) i właściwie to już nie wiem która jest która :D Może być tak, że jakąś wysłałam Ci dwa razy, a którejś w ogóle. Powinno być ich pięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy??? To coś musiałam pominąć. Napisz mi tytuły tych co masz to doślę Ci resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×