Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

jak andrzejki? ja bawilam sie fantastycznie u znajomych :D wzielam nawet Oliwke, dzieciaki wszystkie byly w oddzielnym pokoiku i sie ladnie bawily a potem zasnely :) a my do 1szej szalelismy :D sasiedzi naszych przyjaciol juz chyba przywykli do glosnych imprez u niego :D w ogole to dawno Messiny nie bylo chyba :( pozdrawiam was serdecznie, papa milego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie zapelnie troche stronki i przeniose topic na nastepna strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze musze jescze 8 komentarzy wpisac :O jest ktos? mam pytanko, ile przecietnie godzin dziennie spedzacie na interniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kac morderca dopadl marcina , ha ha ha :D ja wczoraj nie pilam bo mielismy tylko wisky a ja tego nie znosze, poza tym bylam z dzieckiem ;) biedny sie meczy i prosi mnie o herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze siostra marcina odeszla od swojego chlopaka z innym :O biedny ten jej chlopak, tak strasznie byl za nią... jego mama dzwonila do nas ze on cala noc do niej dzwonil ze go rzucila itp...:O porazka ta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no planuje erotica wyjechac.narazie na rok lub na dwa zeby jakies pieniazki zarobic wiesz na mieszkanko na slub tez;-) jakies na czarna godzine. ty nic nie mow o siostrach, mojego chlopaka siostar to wrecz jest taka zakochana ze jak jej chlopak przyjedza do niej w piatek po południu to wychodzi w poniedzialek rano!!!!!moi rodzice by mi dali:O fajnie ten jej facetb tez wychowany ze do glowy nie przyjdzie zenie dosc ze przesszkadza to jeszce ich objada jakby nie patzrec 3,5 dnia tak siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwaa
hej, tu Ewa Giovanniego ... Jaśka nie ma tu już od jakiegoś czasu. Przypomniało mi się jakie byłyście życzliwe, jak trzymałyście za nas kciuki. Więc jestem Wam to winna. Jasiek leży już 2 tydzień w szpitalu. Robią mu badania, nie wiedzą co mu jest,ale podejrzewają bialaczkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwaa
wnioskują to na podstawie badań. Ma strasznie wysoką liczbę białych ciałek. No i pozostałe objawy się zgadzają. Od jakiegoś czasu jest osłabiony, siniaki od byle czego mu wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwaa
tak właśnie myślałam, ze ejszcze nikogo nie będzie. Dopiero wieczorem pewnie się pojawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewa, bardzo mi miło Cię \"poznać\". Nie wiem nawet co napisać, po prostu brakuje mi słów. Jestem w szoku. Bardzo, bardzo mi przykro z powodu Jaśka. Mam nadzieję, że to jednak nie będzie nic groźnego. Pozdrów Go od nas wszystkich. Ja będę mocno trzymać kciuki. Musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, dzięki:) Wiesz, to nic pewnego, może to być jakaś inna choroba. Czytam po prostu dużo na ten temat. I jak to zwykle bywa widzę już u niego wszystkie objawy. Mam nadzieję, że to jakaś infekcja wirusowa (też się podnosi poziom białych ciałek) lub jakieś przemęczenie. Już wariuję normalnie z tej niepewnosci, dzisiejsza noc z głowy, nie będę spać, jutro rano na obchodzie mają powiedzieć co mu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale podejrzewają to najgorsze o wyniki dotychczasowe na to wskazują. Teraz jeszcze sie dołuje bo leży w klinice onkologicznj\\ej na oddziale hematologii i chorób krwi i patrzy na tych chorych. Dziś rano odszedł chłopak 19letni .... Bo wstepne badania miał w zwykłym szpitalu. Dopiero na szczegółowe go przewieźli na onkologiczny. Boję się, tym bardziej, że chyba jestem w ciąży. Soóźniam się już tydzień. Nie chcę zostać sama z dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o tym, że zostaniesz sama. Nawet gdyby potwierdziły się najgorsze przypuszczenia to trzeba być dobrej myśli. Ludzie z tego wychodzą. Ja Ci się nie dziwię, że się denerwujesz. Na Twoim miejscu też bym wariowała. Jak Ci będzie smutno i źle to skrobnij coś tutaj do nas. Może za wiele Ci nie pomożemy, ale zawsze podtrzymamy na duchu :) Ja wierzę, że jednak wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Właśnie dzwoniłam, dziękuje za pozdrowienia i też pozdrawia. Jest podłamany, ale udaje przede mną twardziela. Nie mówiłam mu jeszcze o swoich podejrzeniach co do ciąży. Jak myślicie? Powiedzieć mu już? Czy się upewnić i dopiero wtedy? Ech, spadam, napiję się ziółek i pójdę spać. Może usnę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jeszcze bym poczekała i upewniła się. Może to spóźnienie z powodu stresu. Dzięki za pozdrowionka ;) Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Jak sie smutno zrobilo, nie chcialabym naprawde takiego czegos przezyc. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Brak slow... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ewa naprawde nie wiem co powiedziec tak mnie zaszokowalas tym co napislaa ze odjeło mi mowe!!!!!Zobaczysz ze bedzie dobrze.Musi byc dobrze!!!tez lezałam w klinice onkologicznej bo podejrzewali u mnie nowotwor ale wszystko sie dobrze skonczylo!!!zobaczysz tym razem tez tak bedzie! Jasiek to silny facet poradzo sobie a jakby sie oazalo ze ejstes w ciazy to by dostal jeszcez skrzydel do walki bo ma dla kogo zyc!!!zrob Ewa test i bedziesz wiedziec hccoiaz tez mi sie wydaje ze to przez stres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj 🖐️ Gregia ty w pracy???? Nie wie ktos....jak rozwiaza grupe na studiach to musza zapenic przeniesienie np na dzienne czy cos?????????????????????????? Bo szlak mnie zaraz trafi.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle na psoterunku w robocie:O nie wiem kaczorynka jak to jest z tym roziwazaniem grupy ale na moje oko powinni was poprzenosiac raczej do innych grup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, dużo o Tobie słyszałyśmy, same dobre rzeczy, milo nam cie poznac :) Bardzo mi przykro z powodu jaśka, nie spodziewałam sie takiego czegos, nikt sie chyba nie spodziewal...:( przykro mi bardzo, macie teraz ciezkie chwile, na pewno jestes wielka podporą dla Jaska, my bedziemy twoją podporą, z nami mozesz rozmawiac o wszystkim... ostatnio takie przykre rzeczy sie dzieją same... moj znajomy w zeszlym tygodniu zlecial ze schodow u siebie w domu, wiedzialam ze na tych schodach ktos sie kiedys przynajmniej polamie...takie niebezpieczne byly... ...on sobie rozbił głowe, caly tył mial zmiazdzony...w sobote odlączyli go od respiratora...:( lekarze nie widzieli sensu utrzymywac go dluzej przy zyciu, wszystko po kolei mu przestawalo funkcjonowac... Ewa, trzymam kciuki za Was, przekaz Jaskowi usciski od nas, ciebie tez sciskamy goraco :) ide z Oliwką na spacerek, bo taka sliczna pogoda, ze szkoda siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam ten zalosny komentarzyk na moj temat :O bardzo niesmaczne, prostackie i swiadczące o poziomie autora wypowiedzi.. :O gratuluje polotu i slownictwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz erotica zawsze sie ktos taki jeb***ty znajdzie moze jakas zazdrosna wielbicielka twoego marcina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×