Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Glowa do gory Natka......👄🌻 A mnie sie zrobilo smutno,bo wrocil brat szczurka i byl u mnie z kasa,ktora mi poslal moja robaczek, a ja chce zeby on juz tez byl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jestes ,hehe:):):) No w sumie az tak zle nie jest:) najwazniejsze ze sie kochamy 😍 znaczy ja go kocham bardzo mocno😍😍😍 a on hmmm.....ale tak mi sie cos wydaje ze on mnie tez...no bo jak mozna nie kochac takiego kaczorka jak ja :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 dni :( ale za 15 dni w nocy z 14 gr. na 15 :):):):):):):):):):):):) bedzie sie dzialo :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co planujecie na Sylwestra?Ja własnie szukam w internecie i dzwonie ale juz prawie wszystko zajete i zarezerowowane.Chelismy wynając domek i zrobic impreze rezem ze znajomymi ale chyba troche za pozno...Gdy przed chwilką zadzwoniłam to facet do mnie mowi ze juz w maju zarezerowowane ale moze mi zarezerwowac za rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dobranoc nie powiedzialyscie 😡 Ja za to powiem DOBRANOC, PCHLY NA NOC, KARALUCHY POD PODUCHY, A SZCZYPAWKI DO ZABAWKI :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P to juz bylo ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny 🖐️ ja zaspalam dzisiaj do roboty ale jakos sie nikt nie kapnął:P ktora to pisala ze wagi sa najgorsze co 😠 😠 😠 ja jestem WAGA 😭 urodzinki mam 8 października 1982r. moja niedobra (od jakiegos czasu ) menda jest z 3 grudnia i strzelec jakos dajemy rade jeszcze sie nie pozabijalismy ale czasami jest ostrrrrooooo:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc gregia 🖐️, ty znowu walczysz w pracy... To ja napisalam o tych wagach,ale przeciez napisalam tez ze sa wyjatki :P. To twoj man ma urodzinki dzien po moim kochaniu,hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa messina,my to juz w zeszlym roku i 2 lata temu w sylwestra siedzielismy w domu...i cos mi sie zdaje ze teraz tez :O Chociaz moze moj szczur cos wymysli...a dla niego czas to nie problem, on jak chce to zawsze cos znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wypisac dzisiaj,bo jutro w sobote i w niedziele bede na uczelni :O Ale co tam, czas szybciej zleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo.... przeszlam na nastepna stronke :P:P:P -to juz 83 hehe ;) A CO DO ODLICZANIA TO ...................................... ...................................................................... ...................................................................... ...................................................................... .............ZOSTAŁO 14 DNI :P ................................. .............Jeszcze 2 tygodnie?????? :O:O:O:O .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem juz w parcy jak zwykle zapiernicz naprawde nie mialam keidy z wami pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz Messina jka fajnie wyszło:D wohgole dziewczyny niedobre jestescie;-) zawsze keidy ja jestem to puuuusto ale jak nie mam czasu pisac to pełno wpisów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu Ewy nie bylo wczoraj ani dzisiaj nie widac jej czy ktora wie co sie dzieje ze Oli juz tak dlugo z nami nie ma??????? ciekawe czy ma z tym zwiazek Marcin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam dobry humorek bo ide z dziewczyna mi na imprezke andrzejkowa poskakac wolne na jutro wziete wiec mozna dzisiaj szalec --- ku rozpaczy mojej mamy ktora juz chyba ma dosyc ze ciagle gdzies latam i ciagle mnie nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowuuu saaaammmaaaaaa hallooooooooooooooo uciekłyscie przedemna 😭 ktora tez dzisaj iddzie na andrzejki co do sylwestra to ja jescze nie wiem u mnie jak co roku wiadomo tydzien przed;-) ale marzy mi sie sylwester w Paryżu marzenie ścietej głowy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super marzenie oby sie spełniło...:) Mi by wystarczyło w Zakopanym,a o Pazyzu to nawet nie marzę...;) A co do Oli to wydaje mi sie ze wrociła do Marcina i troche jej glupio sie przed nami przyznac...Ale nie wiadomo jaka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messina, to zapraszam...bo moze ja z moim kochaniem pojedziemy do mojego taty do zakopca na sylwestra,hehe :):):) ...no w koncu tatus zawsze bedzie mial miejsce dla mnie,nie ;) Mam nadzieje ze bedzie mial jakies pokoje jesze wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×