Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Hej! Ogłaszam, że jestem w ciąży :D:D:D:D Jasiek oszalał, chciał wstawać, płakał nawet (ale ciii.... miałam nikomu nie mówić hihi). Trzeci tydzień ciąży :):):) Ma się urodzić pod koniec sierpnia:) A tatuś wychodzi ze szpitala za 2 tygodnie. Erotica, czy Ty miałaś mdłości również wieczorami? Bo ja mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!! 🌼 No i świetnie się Wam wszystko ułożyło ;) Ewa nie martw się - my Jaśkowi nie wygadamy, że nam zdradziłaś, że płakał :D :D Natia no i co powiedziałaś jak Cię spytał o to wynagrodzenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) erotica, a wróci mi smak na to co lubiłam? Bo np przed ciążą nienawidziłam śledzi, a teraz lubię. Nie mogę np pić kawy bo mnie odrzuca .... Bleee Idę spać, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ile sie tutaj dzialo..:) bylo i smutno i wesolo a teraz to juz prawie sielanka:P Gratuluje Ewwwaa i milo im Ciebie poznac:) Podziekuj Jaskowi za pozdrowienia i jego tez pozdrow i zycz mu szybkiego powrotu do zdrowia!!!! A Waszej trojce zycze duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo szczescia!!!:) Natia - z szefami to roznie bywa bo niektorzy niby ok a potem robia masakre;) a czasem odwrotnie - i tylko stwarzaja pozory groznych:D chociaz z wlasnego doswiadczenia nic nie moge powiedziec;) pozdrowienia dla WSZYSTKICH!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratuluje!!!!!!!!! 🌼 🌼 Kaczorynka bedziesz musiala cos wymyslic bo sie biedna zameczysz naprawde!!! Natia jezlei szef zrobil na Tobie starszne wrazenie i jestes pewna ze praca tam to był horror to moze rzeczywiscie odpusc sobie.Zadne pinieadze nie sa warte starconych nerwów. a wiecie co ja dzisiaj wygralam w radiu zaproszenie na imprrezke andrzejkowa w najmodniejszej u nas dyskoteced:P:P:P:P bede szalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrmaciejka witamy dawno cie u nas nie bylo!!! co sie dzieje z Olą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!!🌻 15 dni do powrotu mojego szczuraska. Juz mi sie nudzi to odliczanie, zwariowac mozna :O A co ja gregia mam wymyslic - nic :O Zadzwonil dzisiaj o 10.00 i tez mowil, ze juz chce do domu i ze tam zwariuje. Bo brat pojechal wczoraj do Polski a on jeszcze musi siedziec. A najbardziej sie wkurzyl na to, ze mialo byc w cholere pracy jeszcze przez ten czas co on zostaje, a tu sie okazalo, ze na chwile trzeba przystopowac z kafelkowaniem,bo elektryke,czy cos, ktos inny bedzie robic. I jest zly, bo zeby narobic godzin to musi sciemnaiac i robia jakies pierdoly. A on lubi konkrety, a nie jakies wykonczenia. I czas mu sie teraz jeszcze bardziej ciagnie :O Ale jakos jeszce wytrzyma te 2 tyg. Chyba.... Buziorki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaczorynka 🖐️ nasz topik sie ozywia wieczorkiem kiedy mnie nie ma 😭 ja narazie uciekam odebrac swoje zaproszonko na jutrzejsze andrzejki:D:D:P:P bede pozniej dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :D Ewuniu, ja mialam do czwartego miesiaca mdlosci rtano i wieczorem, wlasciwie o ksazdej porze dnia ...:O totalnie odrzucilo mnie od wszystkich zup, nie moglam zniesc zapachu miesa, w ogole gotowanych potraw :O na szczescie wszystko wrocilo do normy jak minely mdlosci i jak urodzilam :)) moja Oliwka bardzo chora, wiec zmykam...cala noc sie meczylismy, biedna, rozpalona...tak mi jej zal jest, ciagle goraczkuje :( juz nie wiem jak jej pomoc...to jakis wirus paskudny, mam antybiotyki dla niej, ale jakos nie widze na razie efektow...:( biedactwo moje lezy takie apatycznie, wyczerpane...echhhh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!! Naprawde długo mnie nie było i miałam duze zaległosci, chyba z pół godziny czytałam:D A tak przy okazji witam Ewę i gratuluje dzidzi:) Wiecie juz niedługo swieta i Sylwester i tak pomyslałam ze was sie wypytam co wy planujecie? A wogole czy macie jakies pomysły co kupic na prezent gwiazdkowy i milkolajkowy ukochanemu?Chciałabym cos orginalnego,innego niz zwylke ale naprawde nie mam pomysłu.Z czego wasi faceci cieszyli sie najbardziej? Mam nadzieje ze bedzie grad pomysłow wiec czekam:) Pozdrawiam was i całuje!!! Ps: Erotico ucałuj swoją biedną Oliwkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna chora niunia 🌻 Ja juz mu tyle tego kupialam....ale nic orginanego *bransoletke, *taka opaske z nike, *mase wody toaletowej, *golarke elektryczna, *bluze z kapturem na zamek, *bluzke z adika i pare bluzek takich zwyklych, *zrgarek, *spodnie, *lancuszek z pierwsza literka mojego imienia, *obraczke srebrna a z tylu wygrawerowane nasze imona i data *sweterek i pare innych rzeczy ;) ale juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystko to juz mu kupiłam oprocz golarki elektrycznej:) Ale dzieki Kaczorynko:) A co masz zamar w tym roku kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce glosniki do samochodu jakies fajne to moze,jednak nie kupie sweterka tylko zrobie mu jeden prezent na gwiazdke i na urodziny...i kupie te glosniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to zodiakalny baran i wiele ma z nim wspolnego...pod wzgledem zawzietosci, oczywiscie :D ja jestem spokojny wodniczek szuwarek a Oliwka to raczek :D raki podobno maja otwarte serducha, ale sa tez zawziete jak czegos chca :D a wy jakie macie znaki i kiedy macie urodziny? moze napiszemy sobie kiedy ile kto latek konczy i potem bedziemy pamietac o zyczonkach :D no wiec zaczynam : EROTICA.............26.01.1985..............prawie juz 22 ..:D teraz wy, chyba ze nie chce ktos to nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 11 grudnia, czyli za 12 dni... już 26 lat :O Jestem Strzelcem, czyli wieczny optymista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Koziorożec i urodzinki mam 23 Grudnia troche pozniej niz ty Translate:) A co dziewczyny macie zamiar kupic swoim \"chlopom\";)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam zadnego skorpiona,chyba...przynajmniej nie wiem kto taki znak zodiaku ma, ale okropne sa wagi i byki...oczywiscie zdarzaja sie wyjatki od reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko, Kaczorynka... mój były urodził się 2 grudnia :O Dwa Strzelce to była mieszanka wybuchowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×