Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Ja raczej bronie sie od akryli bo tak samo uwazam jak ty ze one niszczą paznokcie,zreszta tu nie ma co uwazac bo taka jest poprostu prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam, wiem co przezywacie z tymi paznokciami, ja zawsze namiętnie obgryzałam skórki przy paznokciach :O tak namietnie, ze czasem do krwi potrafilam obgryzc...po kilku latach skora na palcach i opuszkach zrobila sie jak na pięcie- twarda , szorstka...jak kiedys poszlam na badania krwi to babka nie mogla sie przebic igielką w opuszek, byla zszokowana :D ale juz kiolka lat tego nie robie, skore mam juz normalną :D a to dlatego przestalam bo jak moja mama zobaczyla ktorys raz z kolei obgryznieta skore do krwi to zamoczyla mi palce w soli :O szczypalo jak diabli...powiedziala ze bedzie tak robic za kazdym razem jak zobaczy, wiec odzwyczailam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze, marcin wczoraj zamowil na allegro aparat cyfrowy :D fajnie, nasz stary to juz zabytek muzealny :D http://www.allegro.pl/item156378679_kodak_easyshare_v610_10x_zoom_opt_2_obiektywy.html to ten, nie ta sama aukcja na ktorej kupilismy, ale dokladnie ten model :D fajny, nie?? :D przepraszam ze sie tak okropnie chwale, ale sie strasznie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak tak
tak tak strasznie sie chwalisz, nie szkoda Ci bedzie tego tysiaka jak Ci sie rozwali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bedzie, bedzie szkoda, mam nadzieje ze nic sie takiego nie stanie :O chwale sie bo to prawdopodobnie prezent na moje urodzinki, 26go stycznia :D w koncu cos sobie kupilismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie rozdwajają dtalego kupiłam sobie ostatnio odżywkę i zobaczymy czy pomoże. A aparacik sliczny i tez bym chciała taki miec:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie jest dobrze,juz sie tak nie rozdawajają.Ta odżywka jest z firmy Delia Cosmetics,ale głowny napis to CORAL a pod spodem Nail Perfekt.Kosztuje ok 6zł.Ja wiem o jakie odzywki ci chodzi bo nie raz je widziałam w drogeriach ale szkoda mi kasy na nie ,bo najtansze to ok 15zł a najdrozsze to 30zł.A ty jakiej uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sorry, ze tak sie glupio chwaliłam, głupio mi, naprawde... teraz jak to przeczytalam na \"trzeżwo\" to zobaczylam jakie to kretyńskie. Ale tak sie cieszylam ze musialam komus sie pochwalic :D ogladajcie w niedziele o 20tej na polsacie \"skazany na smierc\" to o tym serialu wam ostatnio pisalam, jest swietny...puszczają dwa odc.pod rząd. Serial zrobil furore na calym swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze że nikogo nie ma :( siedzę sobie w domku, zasypało nas totalnie, u was też tak biało?? ślicznie :D Ale Oliwka chora, zaziębiła sie, to pewnie skutki żłobka :( ale bierze leki i powoli wraca do zdrowia :D ja z kolei mialam silne zatrucie :O tez przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka :D Z paznokciami to Wam nie pomogę. Nigdy nie miałam takich problemów z nimi. Nie stosuję żadnych odżywek, nie obgryzam ;) i nawet z malowaniem specjalnie się nie wysilam. Mój naturalny kolor płytki jest taki mleczny więc na codzień maluję bezbarwnym i już wyglądają jak french. A jeśli chodzi o rozdwajanie to też kiedyś miałam ten problem :O i pozbyłam się metalowego pilniczka i kłopot z głowy :) Teraz używam tylko papierowych (dla mnie najlepsze są takie z polerką) i od 5 lat nie wiem co to są rozdwajające się paznokcie ;) Erotica aparacik fajny ;) choć ja się na tym nie znam. Ja nawet nie wiem czy ten co ja mam to dobry jest czy tylko przeciętny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja teraz mam taki zlom ze szkoda gadac, gdy sie rozladuje to trace wszystkie fotki, no i nawet wyswietlacza nie ma... :O jakis taki niedorobiony :D a ten nowy jeszcze nie przyszedl, bania, myslalam ze kurierem to szybciej od poczty bedzie, a tyu lipa- 4 dni czekam...a na stronce pisze ze odbiorca byl niedostepny :O i ze paczki w 48 godz :O smiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza solenizantka
Madziu, dziekuje za zyczonka urodzinowe, kochana jestes. az sie poplakalam jak czytalam :D dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a Was dalej nie ma? oj oj...!!! wczoraj cały dzien sie lenilam i nie posprzątałam nie ugotowałam...:o chyba dzis bede musiala ruszyc swoje dupsko i cos porobic :O terazx sesja, maaaatko :( co u was, piszcie mi tu szybko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aż z ciekawości odszukałam kto 26 stycznia miał urodziny ;) Erotica!!!!! Spóźnione, ale szczere życzonka. Wszystkiego najlepszego, dużo miłości i pociechy z Oliwki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico tobie również życzę wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka(bo czasem szwankuje:) ),pociechy ze swojej córci no i oczywiscie z Marcina,ukończenia studiów oraz spełnienia wszystkich marzeń:D A tak wogóle to witam was wszytkie! Straszna tu cisza na tym topiku,ale to może dlatego ze to okres ferii i wszyscy wypoczywają,albo szaleją na stokach:) W piątek przybłakał sie do mnie śliczny sznaucerek średni i do wczoraj nim sie opiekowałam i juz nawet go pokochałam:) Poszłam z nim do weterynarza zeby zobaczyć czy ma chipa,no i niestety miał i oddałam go właścicielom:) A co u was ciekawego? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzonka, kochane jestescie :) zauwazylyscie ze nas coraz mniej tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę topik zacichł,ale to pewnie chwilowo.Niedługo sie rozkręci ze hej:D Swoją drogą dawno nie było Kaczorynki,a szczególnie Gregii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico, wydaje mi sie ze ze trzeba \"zarzucić\" jakieś tematy,zeby coś tu sie działo. Możemy pisać o miłości,urodzie,ksiązkach,filmach itd. Dziś rzucam temat...SERIALE! Jakie ogladacie,a co uważacie za dno? Ja oglądam Magde M.,M jak miłość,gotowe na wszystko,Pierwszą miłość,Jesteś moim życiem,Cena marzeń. Trochę sie tego nazbierało,ale oczywiście niektóre ogladam od czasu do czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej 🌻 A ja ogladam: M jak m, pierwsza milosc, i teraz zaczelam gotowe na wszystko( bo przedtem jak puszczali to nie gladalam) no i skazany na smierc, o ktorym erotica pisala i jest ostatnio glosno...podobno wczoraj 40% polakow go ogladalo :P A propos erotica ile to ma odcinkow? Buzka dla wszystkich... ..a swoja droga faktycznie mnie dlugo nie bylo,ale gdzie jest Gregia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) pierwszej serii jest chyba 22 odcinki, o ile dobrze pamietam, ale potem jest kolejna seria :D \"skazany na smierc\" to swietny serial :) jak ogladalam, to kazdy odcinek konczyl sie pytaniem, wiec ogladalam kolejny zeby sie dowiedziec jak z tego wybrną, i tak kilka odc. pod rząd oglądałam :D ogladan jeszcze \"na wspolnej\" , \"mode na sukces\"(babcia mnie nauczyla :O) , \"gotowe na wszystko\"....:) to juz koniec chyba :) aha, magde M. tez ogladalam ale ten serial taki \"bajkowy\" troszke, magda - wykształcona kobieta, a chwiejna emocjonalnie, ta cala wielka milosc itp :)) ale lubie takie klimaty, nic na to nie poradze :) aq w \"skazanym\" najbardziej podoba mi sie wątek z pani doktor, spodoba mu sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też oglądałam w niedziele \"Skazany na śmierć\" i bardzo mi sie podobał.Tylko trzeba długo czekać na następny odcinek bo tylko co tydzień leci:) Masz rację Erotico,Magda M. jest bajkowa,ale chyba dlatego wiekszość to ogląda,bo chciałby mieć takie zycie jak ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj oglądałam już 15ty odcinek drugiej serii...niewątpliwie zaskakująca akcja w kazdym odc. jejku, jakie ciacha w tym filmie :P slinka cieknie :) a ja oczyswiscie z moim gustem :O podoba mi sie ten jeden z agentów, tzn snił mi sie w nocy, ze sie z nim całuję, jejku :O nie jest jakis wyjątkowy, ale ma ten błysk w oczku i łagodną twarz...w dodatku podstarzały jest...nie mówie broń Boże o tym grubym!!! tylko tym drugim :D dobra, lepiej koncze bo z kazdym slowem coraz wieksze glupoty pisze :O :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam sie pochwalic ze moja Oliwka juz na nocniczek robi ładnie, tzn nosi jeszcze pieluchy, ale woła sisi i kupke :D czasem po czasie, ale co tam, licza sie dobre intencje :D chyba juz pisalam o tym, ale nie pamietam...?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 4 posty i przeskoczymy na nastepną stronke :D moze zajmie nam to tylko kilka dni, z tym naszym tempem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 Erotica a tego skazanego trzeba czytac czy masz z lektorem...i jeszcze jedno czy to sie da na mila przeslac,bo ja sie nie za bardzo zanm....:O Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam skazanego z napisami...jak mialam kedys elektronicznego lektora, ktory czyta tekst, to myslalam ze sie poleje, nie moglam ogladac filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×