Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

warto bo piekny kraj! zaluje ze juz w norwegii nie pracuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziałam zdjęcia:) Dorzucał kamieniem do morza z domu :) I w ogóle tak dziwnie. Ja to znam taki krajobraz...po jednej stronie kraju morze, a po drugiej góry A tam, mówił miał tak że w jedną stronę jak patrzył woda a w drugą góry. Podobno pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez musze to zobaczyc na wlasne oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez musze to zobaczyc na wlasne oczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki, wklejam super linki do blogów! Jeden o użytkowniczkach fotki.pl http://www.fotkapeel.blogspot.com/ drugi o użytkownikach naszego wspaniałego forum (najśmieszniejsze lub najgłupsze topiki) http://ratunku-co-robic.blogspot.com/ polecam, my z Ewą normalnie wczoraj kładliśmy się prawie ze śmiechu :D Miłego dzionka, ja muszę wracać do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest napisane że to o kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer mialam zepsuty:) ciesze sie ze juz mam:D oj troszke sie ostatnio dzialo:)) moze powiem narazie tyle ze wydawalo mi sie, ze poznalam fajnego wartosciowego faceta...;) ale okazalo sie niestety ze tylko grał i to doskonale i chodzilo mu tylko o jedno:)) jak pech to pech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L.B. ---------> Bo większość tych topików tam zacytowanych czytałem:) Stąd wiem, że pochodzą one stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olalee :) Dobrze, że się z nim rozstałaś, nie był Ciebie wart! Idę, bo padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogolnie jakas depresja mnie dopada ze szkola zwiazana, szykuja sie zaliczenia egzaminy, 4 prace do napisania, ogolnie jakos tak malo czasu na wszystko i malo interesujace zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌻 To ja odliczam ;) Zostały --------------> 23 DNI!!!!!!!😍 Niech ten czas szybciej leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 dni to malutko:)) ja bym chciala teraz wykorzystywac kazdy dzien maksymalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zostały już ---------> 22 DNI 😍 :P:P A co tu się nikt nie odzywa,co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ boze ale mi dzisiaj odbija:P dobry humor mnie zlapal a u ans w miescie TKSy dzisiaj graja KUKIZ i PIERSI ale to nie moj klimat:O ale fajnie ze sa jakies impry tylko pogoda nie dopisuje bo zimno i mokro jak cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogoel co sie dzieje z Translate????? odezwij sie babo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jejku, jak dawno mnie tu nie było :* witam wszystkich serdecznie :) netu nie mialam, a jak wiadomo, bez internetu to jak bez ręki :D ale antenka poszła za okno i juz wszystko hula jak trza :P widzę, że znów coś przegapiłam :O a to pech, pośmiałabym się z Wami ;) U mnie po staremu, pogoda się popsuła, więc spacerki trochę ograniczone :O dziś mam wyjątkowo dobry humor :D paczuszka mi przyszła z zestawem ciuszków dla Oliwci, obkupiłam ją już na całe lato :D odezwe sie wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzień dobry :) co u Was, piszcie mi tu szybko!!! już niedługo otwieramy bar :D teraz remontujemy lokal, jeszcze troszkę i będzie interes się kręcił :D Jaśku, te skurcze o których pisałeś to normalka, zapomniałam jak się one nazywają, podobno każda kobieta ma je pod koniec ciąży, choć nie każda je odczuwa :) mnie jedynie łapały kolki :D bo ciągle byłam w biegu :) moja koleżanka z klei bardzo źle znosiła ciążę, puchła, wyszły jej żylaki, rozstępy... ja byłam za to okazem zdrowia :D to tyle o ciąży :D choć chciałabym mieć dzidziusia drugiego, ale tak dopiero za dwa, trzy lata :D jak się wszystko unormuje . jeju, ale się rozpisałam :O jaka u was pogoda??? u mnie deszczowo jakos i wietrznia :O zazdroszczę tym co mają słoneczko.... zaczęłam ćwiczyć codziennie rano - najpierw kawa, l-karnityna a po 2 godzinkach kaseta z cindy :D juz widzę efekty, tzn bardziej czuję, ale jestem pewna ze po iesiącu będzie wyraźnie widać efekty moich wygibasów :D buźka dla wszystkich :* 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam na innym topicu, mam 2 sluby w jednym dniu - kuzynka marcina i moja kuzynka... na ktory isc...? :O jak to roztrzygnąć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc erotica🖐️ ja bym poszla na wesle do tej kuzynki z ktora jestem blizej wiesz mam dobry kontakt lubie ja a nie ze jakies sztuczne rozmowy raz na jakis czas bedziesz sie lepiej bawic u tej kuzynki z kotra sie rozumiesz i po porstu ja lubisz a nie z ta z kotra tak naprawde nie masz kontaktu i widzisz raz na ruski rok jak sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak w zeszlym roku miałam 2 śluby...mojego ojca i mojego szczurka kuzyna. A że mój tata miał cywilny to dopiero na 13.30...no ta byliśmy w biegu -najpierw do kuzyna na 11.00 do kościoła, potem na weselu zjedliśmy obiad (znaczy tylko rosół) i szybko do urzędu stanu cywilnego na ślub mojego taty. Potem na wesele do taty tam byliśmy oczywiście dłużej do 21.00. Potem znowu do kuzyna,ale tylko na 2 godzinki. Tak, że w sumie u kuzyna byliśmy może 3 godziny....u taty troche dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale jakby kiedyś mi się tak jeszcze raz zdarzyło to z pewnością jednej osobie odmówie. No chyba, że obie te osoby będą mi bardzo bliskie i ważne...wtedy znowu będę biegać....ale jak narazie to żaden ślub się nie szykuje u kogoś - to raczej do mnie będą się goście zjeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady :* tylko , kurczę, Marcin chce isc do swojej rodziny, ja do swojej :O to co ja moge powiedziec o jego kuzynce (ze jej prawie nie znam) on moze powiedziec o mojej :O no w sumie to on zna moją rodzinę lepiej niz ja jego... chyba zrobimy tak jak mowisz, ze troche tu trochę tam :D a najlepiej, że u mojej będzie opiekunka do dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×