Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

ja standardowo w pracy kwitne i juz czekam na ten szalenczy upał co wczoraj, myslaam ze sie w pokoju ugotuje, jeszcze mieisac i spieprzam nareszcie:P!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio Ewa to wam sie duza dziewczyna szykuje:P ja wam mowie bedzie artystka:) kaczorynka to chyba do swojego meza juz doloaczyla bo cos jej dawno nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! A nie...przecież bym się pożegnała :) On wraca za 4 dni:D:D:D Już się nie mogę doczekać A ja troszke zabiegana. Staram się jeszcze odwiedzić wszytkie koleżanki i rodzinke przed wyjazdem....a na dodoatek egzaminy...no i pieskami się zajmuje...już mają 6 tygodni i tak rozrabiają, że szok.Dom mi demolują :D:D:D Coś około 20 czerwca będziemy wyjeżdżać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa co do porodu rodzinnego...ja bym chciała żeby był przy mnie mąż...no ale moge sobie pomarzyć Jak będę miała dzidziusia z tym samym szczurem co traz jestem (a raczej tak będzie) to moge sobie pomarzyć o rodzinnym. Jemu nawet się słabo robi jak widzi eeee zapomniałam jak to się nazywa...takie coś co jest w ręce i do tego się kroplówi podłącza...no to jak to widzi to mu słabo...w ogole jak ma iść do szpitala kogoś odwiedzić to przezywa, żeby tylko na sale w której leży osoba do której przyszliśmy nie przywiezli kogoś po operacji czy coś... Nawet nie musze pytać czy chce być przy porodzie. Ja nawet nie wiem czy będzie chciał być w tym czasie w szpitalu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech i widzicie dziewczyny, on byłby na sali ze mną dla flaków i krwi :P A wtedy na pewno bym go pobiła, wiecie, on lubi takie zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopczyki :) Dostałam polecenie od Pana i Włacy żeby sprawdzić co na forum słychać :P On jest w delegacji, musiał jechać, tzn. ma projektować dom jakiemuś klientowi spoza Krakowa i pojechał. I dobrze, mam chwilę spokoju, bo tak to cały czas mnie męczy pytaniami, jak się czuję, co bym zjadła, czego bym się napiła hehe. Wiem, że większości kobiet taka troska się podoba, no i mnie też się podoba, ale wiecie.... On to mówi co 5 minut, żeby się ze mną podrażnić :D Wczoraj rano wstaje z łóżka, przychodzi do kuchni i widzi, że jem śniadanie. Kanapki na niego czekają, a ten do mnie pytanie \"Ewek co byś zjadła na śniadanie?\" Hehe głupol, albo kiedyś pijemy herbatę a ten mnie pyta czy napiję się herbaty. Nie wiem o co mu chodzi, ale chyba zaprowadzę go do okulisty albo psychiatry. Nie zaniedbywać forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadal nikt nie pisze, no mili Państwo, tak być nie może! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam życzę mimo wszystko miłego Dnia Dziecka :) Co się z Wami dzieje, czemu nie piszecie? Zamkną nam forum jak nikt nie będzie pisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D ja dostalam na dzien dsziecka piekne srebrne wymarzone szpileczki przepraszam ze sie chwale ale sa cudne:) dziewczynki witam i pozdrawiam Ewa fajnie ze jestes i ze z dzidziusiem wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę, że dzieciaki zaczynaja się chwalić prezentami ;) to ja też dołączę. Gregia, ja też dostałam podobny prezent, tyle że były to japonki :D ale też ze srebrnymi elementami :) Fajne są jak dla mnie, bo latem to ja najbardziej w japonkach lubię śmigać ;) Ewa jak samopoczucie?? Moja psiapsióła wczoraj mi się przyznała, że jest w ciąży. Strasznie się spłakała wariatka. Ma problemy z tarczycą, miała właśnie zacząć leczenie, a tu bach - fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... aha i dzięki Wam wszystkim za miłe słowa. Obiecuję już nie będę Was wzruszać (Ewa ;) nie płakać mi tu więcej) W sumie to ja miałam to szczęście mieć tatę przez 26 lat mojego życia. Są ludzie tacy jak Maciek, którzy nawet nie pamiętają swoich ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate a twoja przyjaciolka to mam nadzieje ze sie spłakała ze szczescia ze bedzie miec dzieciatko???? na penwo bedzie wszystko dobrze, moja kolezanka ma dosyc duza wade wzroku i lekarze jej odradzali porod naturalny bo moze jej sie wada wzroku pogorszyc ale ona sie uparla i teraz ma peikne zdrowe bobo ktore bym jej najchetniej podprowadzila:P a wogole tez jej ciaze odradzali na mpewno bedzie dobrze, jak ja to mowie musi byc dobrze bo nie ma innego wyjscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie szykowac powoli bo wieczorkiem ide na imprezke i trzeba wygladac zeby ten moj ksiaze troche byl zazdrosny i nie patzral na mlodsze:P boze taka stara sie czuje 😭 chyba PMS sie zbliza:P potem sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puuuuchy!!!!! Ja wiem że zaniedbuje topik ale wy????????????? Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu zastój i marazm.. Harem do pozycji bojowej wróć!!! ;P Ech i znowu jak mnie zabrakło na forum to się towarzystwo rozlazło :P ale się nie dziwię, ładna pogoda i ciepełko. Pozdrawiamy babeczki i Maćka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki!!;) nie tylko ciepelko ale i sesja...:/ wracam do nauki:P pozdrowienia dla WSZYSTKICH obecnych i przyszlych czytajacych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo toś mi pojechał kolego :P W dyskretny sposób przypomniałeś, że oprócz stałych \"pisarzy\" mamy też stałych Czytelników. Oczywiście przepraszam Czytaczy za gafę i też pozdrawiam :) Ale dziś pięknie nad Wisłą było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak pięknie nad mazurskimi jeziorami było :) I jak pięknie słonko grzało :) I jak pięknie dziś muszę kefirami moją spaloną skórę okładać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ Translate jak ja Tobie tych Mazur zazdroszcze 😭, wszak ja mam blisko do morza bo mieszkam 16km od Mielna ale Mazury maja ten swoj niesamowity urok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gio jak sie czuje Ewa w te upaly??????? a tak wogole to ile dni zostalo do narodzin??jakby nia patzrec bedzie to nasze drugie malenstwo topikowe :D, bo pierwsza jest Oliwcia:) moze jakies odliczanie zrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No, Translate, musiało być cudnie. My dziś spędziliśmy przedpołudnie na basenie, od 9 do 12. Ewie lepiej jest, tzn lżej dla kręgosłupa. Upały jakoś znosi, bo musi, nie wychodzi z domu między 11 a 17 (dziś wyjątek, ale jechaliśmy autem a potem byliśmy w wodzie). Czuje się dobrze, termin ostatnio lekarz przewidział na 3 - 6 lipca. Ciekawe czy urodzi się wcześniej czy później. Z upodobań muzycznych - oprócz Creeda dobrze działa na nią T.Love, Myslovitz i Sting. Niezły rozrzut, od rocka przez punk i alternatywę po pop. Wszechstronne dziecko będzie :P Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jak zwykle cisza jak tak dalej pojdzie to nam topik calkiem zaniknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Ja ostatnio też na Mazurach byłam,bo byłam na Rajdzie Polskim.Chociaż że mieszkam na Suwalszczyźnie i mam dużo jezior,to i tak z chęcią jeszcze raz wybrałabym sie na Mazury.Piękne są Mikołajki,Giżycko...Ach...:) A w Mielnie też kiedyś byłam i również bardzo mi się podobało! Piszcie,gdzie sie wybieracie na wakacje...Ja to bym bardzo chciała w tym roku jechać do Zakopanego,no albo nad może do Pobierowa... Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina ja tez myslalam o zakopanym zobaczymy co z tego wyjdzie a tak wogole to bym sobie znow pojechala do chorwacji albo hiszpanii a juz koneicznie na IBIZE!!!! tak IBIZA to moje i znajomych marzenie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×