Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

Śliczna dziewczynka! Aż się chce dać buziaka w te filigranowe stópki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messina - co też tatuś czyni z największą lubością za każdym razem kiedy tylko może :) Jutro rano odbieram moje dziewczyny ze szpitala. Wszystko mam już gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, w sumie to liczył lekarz, że urodzi się na początku lipca, ale mogą być jakieś wahania. Można powiedzieć, że urodziła się tydzień - dwa przed planowanym terminem, ale jest absolutnie zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze na nasz topik przychodza ostatnio sami jacys desperaci:O o dziwo nie pomaranczowi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio chcemy wiecej zdjec!!!!! wiecej zdjec!!!! wiecej zdjec!!!! wiecej zdjec!!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki śliczny golasek!!!!!!!! Po mnie widać, że sesja zdjęciowa nie bardzo przypadła jej do gustu :D Ja też już chcem takiego bobasa 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D fajowy bobas :D:D:D wyglada nawet na wiecej niz 40 godzin;) mam nadzieje ze sie wyspales Gio na zapas, bo teraz to juz latwo nie bedzie;) dzis 28 czyli cala rodzinka w komplecie zawitala do domku;) (spodziewajcie sie za jakis czas odwiedzin topicowych:P) pozdrawiam WSZYSTKICH!!! sesja zakonczona sukcesem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co więcej zdjęć nie będzie :P Mam już dziewczyny w domu :D Może sobie zrobię takie sexy zdjęcie, bez koszuli z maleńką na rękach hehe ;) Oszalejecie wtedy, baby ;P Ewa dziękuje i pozdrawia. Ja również. A sesja jej się nie podobała, bo aparat jej tatusia zasłonił :P i go nie widziała :P Ale co to za różnica, ona teraz i tak niewiele widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, jesteśmy rekordzistami :) Jeszcze trochę i będzie bida. Piszcie co u Was. U nas sielanka trwa, Ewa wróciła już do siebie po porodzie a malutka jest grzeczna. Nie płacze nawet po nocach i jest przecudowna. Ja teraz jestem w pracy więc nie mogę za bardzo siedzieć na kafe, a po powrocie do domu wiadomo chcę trochę Ewie pomóc. Pozdrowionka dla wszystkich pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glutek, zazdrościsz? Miej odwagę i pokaż się w swoim prawdziwym nicku (zaczernionym) a nie piszesz z ukrycia. Nie podobają Ci się wypowiedzi - nie czytaj, prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
pszczółka maja sobie lata, ale paskudne imie wybrali dla tej swojej córki he he:) teraz musicie poszukać dla niej gucia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glutek,poszukaj sobie jakiegoś wielkiego nosa i tam smarkaj a nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
a ja będe tu sobie smarkał jak będzie mi się podobać:) A ten giovanni to się chyba zagalopował za bardzo i szuka gutka dla maji he he!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
ale palancisko nawet mierzy długość jej, ciekawe czy robi pomiar stolca?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek
gregia to dla Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×