Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

:P ja byłabym chętna swoje też mogę wysłać, ale mam pewne obawy, co by twoja żona mnie nie ścignęła :D że jakaś lafirynda jej męża przez maila bałamuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, Ewa też ciekawa :) Wysyłaj, my zaraz się odwdzięczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahah, już otworzyłem, piękności Ty! :) Piękne włosy - Gosia ma rację. :) Ja też wysłałem - no i pryśnie mit Latino Lover hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 co tam...co tam????? \"gnom\" - ale haslo translate :D Wrocilam z pracy,musze sie isc polozyc na chwilke,potem posprzatam,pojedziemy do sklepu i do znajomych a potem moze do pubu albo jakiejs knajpy...hmmm Buzki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, jak mija dzionek? :)) a mi też poproszę foteczkę : cytrynka_20-85@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dziękuję za focie i te komplementy, aż sie chyba zaczerwieniłam :P ale jaka piękna rodzinka... a co do latino lover :D no to z latino mi się nie kojarzysz, ale lover.... :D No i kogoś mi przypominasz, tylko za cholerę nie wiem kogo. Normalnie jak patrzę na Twoje zdjęcie to mam wrażenie, że gdzieś już tego gościa widziałam :D A Ewka to wygląda jak jakaś pani z okładki czasopisma........ co ja tam mówię pani - jak dziewczynka wygląda. Nigdy bym nie powiedziała, że to matka dwójki dzieci. Dzieciaki cudne. Maja chyba do mamy podobna, taką ma porcelanową cerę. I Szymuś śliczny....... echhhh, udała ci się rodzinka. :) Ja właśnie skończyłam odgruzowywać mieszkanie :D a na dalszą część dnia nie wiem co my wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia :D Zdjęcia robił nam brat Ewy, który jest fotografem, trochę pokombinował z jakością zdjęć, ze światłem i focie fajne wyszły. Ewa tak promienieje odkąd schudła po ciąży (!!!!! Ewenement!!!!!), hihi nie wygląda na 28latkę, nieprawdaż? :) Gosiu, już wysyłam zdjęcia. Pewnie Cię rozczaruję :( Trudno, ważne, że Ewie się podobam :D Mamy złoto!!!!!! Justyna Kowalczyk ma złoty medal, ołłł jeeeeeaaa! Tomek, muszę iść w Twoje ślady, spacer się przyda. Z ostatniej chwili: pająki jedzą sernik muchowy... Rodzynki robią za muchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje zdjęcie zostało zrobione 2 dni przed ślubem cywilnym hehehe... załamka niezła, co? A Ewy zdjęcie to jeszcze sprzed ciąży z Szymkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już miałam pytać gdzie obrączka kolego :O ale się zgrabnie wytłumaczyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie zmieniłem się od tamtego czasu. A obrączkę noszę cały czas. Ewa by mi dała popalić... ;) Tomek, foty poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam fotki, ale świetne zdjęcia, masz piękną żonę, wygląda jak studetka a nie mama 2 dzieci :)) Dzieciaczki tez przecudne są :) no a ty....typowy intelektualista za którego i tak zresztą cie miałam :) fotki świetne :)) A wasze dziewczyny też na n-k oglądnęłam, piękne kobietki jesteście :)) a Twoja córcia Gregia jest przecudna :* no swoich nie wysyłam bo macie na n-k i na blogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda bardzo gustownie. I nie ma nadwagi (piszę tak bo chyba tak twierdziła) Może mi się już fora mieszą ale tak coś pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, próbuję mojemu dziecku przedszkole jakies znalezc... w naszym miescie chyba jest 5 placówek... no ale rekrutacja zaczyna się od 1 marca...a ja już pochodziłam sobie i z tego co wywnioskowalam to nie dają mi gwarancji że nawet jak złożę wniosek to się moja mała dostanie :O grrrrrrr... zła jestem :/ a tak bym chciała żeby już poszła do przedszkola od wrzesnia.... :( w koncu to 4 latka będzie już miała..:) chcę ją dać do jednego takiego, co to podobno najlepsze jest w mieście, ale niestety dyrektorka właśnie tak mnie zbyła, zże nie wiadomo czy i tak przyjmą itp itd... mojej kolezance całkiem cos innego powiedziała, więc wiadomo, że niektórych musi zbyć gadką szmatką :/ normalnie zła jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miśki moje na sankach, hihi, właśnie zerkam przez okienko i patrzę na ich wygłupy :) jadą na górkę :) na parterze mieszzkam i pewnie niedługo oliwka z podwórka będzie przez balkon właziła do domu i odwrotnie, hihi :D idę się kapać, puki w domu mam spokój :D do wieczorka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani 🖐️ dziekuje za komplementy, sylwii juz pisalam ze te wlosy, moj Krzys mowi ze nigdy by nie powiedzial ze Erotica to mama tak młodo wydlada, nie wiem czy byc zazdrosna:D Kaczorynka fajna z was para widac ze sie kochacie! gio moze potem uda mi sie jakies zdjecia podesłac a jak nie to jutro na pewno podesle i pokaze to moje wlochato-pucułowate stworzenie:D idziemy dzisiaj z moim do kina na wyznania zakupocholiczki mam nadzieje ze fajny film, staram sie napisac posta ale kurcze mala mi włazi na kolana bo taka moja przylepka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za komplementy :) Tomku, Ewa miała nadwagę przed ciążą. Po ciąży schudła jakieś 20kg :) Gregia, prześlij mi jakieś foty na maila, odwdzięczę się tym samym :D No i córę też chcę zobaczyć, nie tylko mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej :) Gregia, gdzie ja młodo wyglądam.... mi się wydaje jakbym miała z 40tke na karku, hehe, choć dopiero 24 w styczniu skończyłam... no ale jakoś zawsze czułam się dojrzalsza nad wiek, hihi i jakaś rozsądna :) swoją drogą nie szalałam jak moje koleżanki , nie impezowałam, dużo czytałam... i takie tam, hihi :D a teraz mam wrażenie jakby moja młodość gdzieć daleko za mną została... A ty z kolei bbardzo szczuplutka jestes, taka filigranowa... czego baaardzo zazdroszczę..ja przez zimę to się spasłam troche :O przez wiosnę chcę zrzucic te 7 kg... i będzie idealnie :D no ale łatwo powiedzieć, gorzej z realizacją :O Gio zazdroszczę Ewie że tak schudła...jak ona to zrobiła?!? moja mała też mi się tu pcha na kolana :D i dopisuje literki :D najlepsze jak gg włącza i pisze do kogos jakies literki, zmienia kolor liter, wysyła emotikonki, hehe :D a potem się muszę tłumaczyć przed znajomymi że to nie ja wysyłałam im 50 serduszek i kwiatuszków, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, wyglądasz na swój wiek, a nie na 4 dychy. A Ewa jak schudła? Musiała uważać na jedzenie jak to przy karmieniu, nie mogła jeść wszystkiego, bo coś mogło uczulić Maję, chodziliśmy z młodą na basen, długie spacery no i jakoś poszło 20kg w 8 miesięcy w sumie. No i chyba hormony pomogły. A przy Szymku to przytyła w ciąży tylko 7kg, teraz już zgubiła 2. Żeby nie było - ja tylko piszę co ona dyktuje :) Ewa zapomniała swojego hasła, a chciała Ci odpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wściekłam dzis, mówię Wam... :/ mojemu lubemu zachciało się wczoraj czyścić plotno pod projektor i zrobił to w pokoju małej, bo tam najwięcej miejsca na podłodze... oczywiscie potem elegancko wszystko musiałam powycierać... nie dość że zapach chemii został taki paskudny, ze oliwka musiala spac z nami w naszym pokoju, to jeszczerano wchodzę tam, a panele napuchły że szok :O na środku pokoju, ze 2 m2 jak nie wiecej... :/ Teraz rozglądam się za dywanem do jej pokoju na allegro... najlepiej 300x400 .. ale zła jestem... :/ tak mi szkoda tych paneli... ggggrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja może nie schudnąć, ale chciałabym mieć taki super płaski brzuch :P Mówi się, że najłatwiej schudnąć z brzucha, ale nie u mnie. Mnie zawsze leci z bioder. A na brzuch to pewnie musiałabym jakieś ćwiczonka uskutecznić, ale ja za leniwa jestem. Z tymi przedszkolami to jakaś masakra jest. Już od kilku osób słyszałam, że ciężko jest gdzieś dziecko wcisnąć. Niedługo to będzie tak, że jeszcze w ciąży trzeba będzie dziecko zapisać do przedszkola :P A mój gnom zwlókł jakiś komp i się przy nim grzebie :O Zawsze tak jest :) ale co tam, niech sobie naprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Translate, skąd ja znam sprawe z kompami , haha, mój też ciągle coś znosi, wymienia, rozkręca itd... teraz mam w domu 3 kompy, oczywiscie skrzętnie przeze mnie chowane za kazdym razem, bo przeciez ich pod scianą nie zostawię :O to samo z telewizorami niestety...tez 3 stoją :O istna graciarnia :O ... a właśnie pranie wyciągałam i spodnie sobie wyprałam z kartą do bankomatu, mam nadzieje ze jej to nie zaszkodzi zbytnio...? ... Oliwka też nie dzisiaj rozbroiła, bo wchodzę do pokoju i cos się jej pytam, a ona mi odpowiada i buzię zasłania, i tak cały czas...no to pytam czemu buzię chowa, a ona : \"zebyś nie widziała że jadłam kakao\" i buzia cała czekoladowa oczywiscie, wszedzie porozsypywane... :D musiałam gdzieś na dolnej szafce zostawić, gdzie dosięgła :)) no ale cieszę się ze nie umie kłamać, hihi, tylko prawde powie... no czasem ta prawda bywa kłopotliwa, jak np. powiedziała panu w kolejce kiedyś \" czemu masz takie brzydkie ząbki..? bo nie myłeś?\" :O albo do mojej koleżanki, jak ją całowała, to oliwka do niej \" fuu, śmierdzi ci z buzi\" , albo do eleganckiej sąsiadki, że ma brudne buty... no i do tego zadaje mnóstwo kłopotliwych pytań ludziom, a gada jak najęta, do kazdego... w sumie cieszę się że mam takie komunikatywne dziecko, ale swoją drogą czasem to mam ochotę się pod ziemię zapaść jak cos palnie :D ale się o tej mojej księżniczce rozpisałam, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja juz na posterunku mala narozrabiala powylewała wode i moj lata ze scierka;D Gio zaraz jakies zdjecia podesle oczywiscie malej tez:D zeby nie było ze siebie promuje;D sluchajcie bylam wczoraj w kinie na tych wyznaniach zakupocholiczki swietny film!!! naprawde plecam dawno sie tak nie usmialam, facet tez super spedzi czas, balam sie ze bedzie taki typowy babski tylko zakupy i zakupy ale nie.Erotica jak masz wiecej takich historyjek z Oliwka to pisz bo ubaw po pachy:) Kaczorynka co tam u Ciebie? Translate to pewnie teraz w łozku sniadanie konsumuje z mezem;O Gio to pewnie kombinuje co dzisiaj bedzie robiło za muchy:) ja zaraz tez ide nakarmic szkraba mojego bo jej obojetnie co dac byle łyzka szła ciagle w strone ust:D co do chudniecia po ciazy to ja przytylam 18kg. 7 zrzucilam odrazu w szpitalu a 11kg w 1,5 miesiaca ale to ze stresu bo sie starsznie zle czulam w NOrwegii:O jak se to przypomne... do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×