Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

aha, Gio, zapomniałam Ci odpisać odn.tych niektórych topiców na kafe, albo ich właścicieli :) otóż mam podobne wrażenia, często to zwykła prowokacja, a w ważnych dla kogoś tematach wypowiadają się osoby, które jedynier mają ochotę kogoś upokarzać i zdeptać. Ostatnio na innym forum prawniczym czytałam post dziewczyny, która prosi o poradę, bo chce zostawić dziecko w szpitalu po porodzie, i nie wie jaka to procedura i czy bedzie mogła je odebrać, gdy jej sytuacja się zmieni...pisała że to dla niej trudna decyzja ale nie może zrobić inaczej... była tylko jedna osoba, która jej odpisała na pytanie, inne to ją obsiadły jak muchy, wyzywały, albo dziwne uwagi robiły..., tam gdzie inni szukają wsparcia, pocieszenia, pomocy - inni szukają ulgi w swoich frustracjach i wyżywają się ... :O pomyślałam, że ta dziewczyna i tak musi czuć się podle i musi być jej ciężko, a tu jeszcze takie przykre rzeczy poczytać, zamiast pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhem.... No jak erotycznie, to mnie się podoba :D Nie miałem netu przez parę dni, wczoraj dopiero się pojawił. Nic ciekawego się nie dzieje, proza życia :) Dobrze, że człowiek ma kogo kochać, bo ktoś kiedyś powiedział, że miłość jest poezją życia :) Więc równowaga jest - i proza, i poezja. A wiecie co smacznego powiedział o Was Kobietkach niejaki pan Henryk Sienkiewicz? Uwaga! Cytuję: \"Kobieta jest jak papierowa karta. Anioł pisze z jednej strony, diabeł z drugiej, papier przebija, słowa się mieszają i robi się bigosik, którego nie można ani przeczytać, ani strawić\" Nieraz zgadzam się z panem Heniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i Erotica gratuluję schudnięcia ;) Tobie bigosiku nie wolno, zjem za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Długo mnie nie było...coś sie zawiesilam,zapomnialam itp. Fajny ten cytat i taki prawdziwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos schudniecia - to ja tez mam za spoba pare kilogramow...ale musze sie dalej pomeczyc.Ja schudlam ok. 8kg ale zebym byla w pelni zadowolona to jeszcze zostaly 4kg...ale juz mi puszcza silna wola i zaczynam miec coraz wieksze ciagotki na slodkie, a wole zeby moje 10 tygodni nie poszlo na marne :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Kaczorynka podobno panny młode najbardziej chudną tuż przed samym ślubem, więc wszystko jeszcze przed Tobą nawet nie zauważysz jak Ci te kilogramy polecą :) ja też ostatnio schudłam, ale niechcący :D na mnie stres tak działa idę spać, głowa mnie strasznie dziś boli dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko, wspieram Cię duchowo! I odliczam, odliczam :) Translate, zaharujesz się! I też Cię wspieram. Zresztą, wszystkie Was wspieram i padam na pysk... Cudowny dzień, wybieramy się na piknik :) Miłej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziękuję, że mnie wspierasz :) ale Ty nas wspierasz a sam padasz na pysk :D a tak w ogóle to jak przygotowania do świąt? teraz piekna pogoda to pewnie wszyscy się na słoneczku wygrzewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to wygląda ...
nie masz pomysłu ? kup go . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie mam Internet! W piątek przestał działać. Spóźnione ale szczere - Wesołych Świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na to wygląda. Albo też nikomu nie chce się tu zaglądać, bo pogoda piękna :) Ja tu zaglądam często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Słodkowodny prezentuje
I jak tam w boskich tRopikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to racja, że pogoda nie sprzyja siedzeniu na necie :) Ja też w sumie codziennie zajrzę, no może z wyjątkiem weekendów, bo mam wtedy ciekawsze zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, w końcu zaglądnęłam do Was :* dawno mnie nie było - prawda - ale piękna pogoda u nas, więc mało siedzę w domku, a tym bardziej na necie :)) poza tym mój mały skarbek trochę choruje ostatnio więc łażę sobie po lekarzach, dermatologach, alergologach, laryngologach itp... :O buziaki dla was i pięknej pogody, postaram sie czesciej zaglądać :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Erotica :) fajnie, że wpadłaś ale co to się stało Oliwce? Jakaś alergia ją dopadła? :( Ja też całe życie byłam \"bezalergiczna\", a od 2 lat gnębi mnie jakieś cholerstwo :O Mam apel o Kaczorynki :) Chciałabym Madzia bardzo, ale to bardzo zobaczyć Cię w sukni ślubnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam sie do apelu, też chciałabym zobaczyć ją w sukni :)) a olliwka rzeczywiściechyba alergię złapała :/ ale jeszcze nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, dzięki za maile i zainteresowanie :) już mi lepiej, gdy jest po wszystkim, ale naprawdę ciężkie przeżycie dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×