Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Giovanni

Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI

Polecane posty

chyba nie mam twojego maila, Gregio :( widze ze jest nas tu kilka :D dawno tez nbie zaglądała Ola... Messina, ty tez gdzies sie zapodzialas... :( aha, zalozylam bloga mojej corce, na razie to początek, ale chcialabym ,żebyście czasem zaglądały :) http://www.photoblog.pl/sweetnusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany na sylwestra macie? chyba juz o to pytalam...ale nie moge sobie przypomniec... ja zostaje w domciu w tym roku :)posciągamy jakies fajne filmy i spędzimy wieczór w trójkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotico to moj mail: crazygirl82@o2.pl ja na sylwka ide na domówke chcialam na bal ale chyba ja mialam tylko taką ochote;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronke z twoja corcia w domu obejrze bo w pracy na takim zlomie pracuje ze szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja marzę o balu, pięknej sukni.... ale tez chyba tylko ja mam taką ochotę... :( co roku praktycznie chodzimy na domówki do przyjaciół, swietnie się bawimy...ale jednak chcialabym gdzies bardziej oficjalnie sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham sobie wlasnie starych kawalkow green day :D kurcze, pamietam jak sie za łebka szalało przy tej muzie...echhh... :) albo system of a down :roulette..\" znacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sylwestra też domówka ze znajomymi. Prawdę mówiąc to w tym roku w ogóle nie miałam ochoty na imprezy. Wolałabym posiedzieć w domu przed telewizorem, ale znajomi mi nie odpuszczą. O wielkim balu to nawet mi sie myśleć nie chce. Niewiem dlaczego, ale wolę inne imprezy niż sylwester. Jakoś nie czuję tego klimatu i o północy nie widzę powodu do radości. No ale to dobrze wróży, bo zawsze jak nie mam ochoty na zabawę to los płata mi figla i bawię się najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotico ale masz sliczną córcię...jest cudowna i te niebieskie,duze oczka... A na sylwestra idę do baru wynajmowanego przez naszą kolezankę.To taka zamknieta impreza na 30 osob...Mam nadzieje ze w tym roku sylwestrer sie uda bo w zeszłym roku i 2 lata temu był beznadziejny....Ale muszę wam powiedzieć ze szczegolnie nie chce mi sie nigdzie wychodzic na imprezę i z checią zostałabym w domu i ogladała filmy ale jak bym nigdzie nie poszła to bym pewnie pozniej załowała. Pozdrawiam i całuje!!! Wasza messsinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, moje zycie jest beznadziejne, tylko mala iskiereczka moja mnie przy nim trzyma... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotica, nie mów tak. Jesteś młoda, jeszcze całe życie przed Tobą. Będziesz na pewno szczęśliwa, zobaczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam świetny dowcip :D na poprawę humoru ;) Spotkały się stworzonka z Ludzkich Dolinek. Opowiada Woskowinek: - Do mnie zagląda czasami taka watka na patyczku i próbuje mnie wyciągnąć, wtedy chowam się głęboko w uszku i nie może mnie dostać. Na to Próchniaczek: - Do mnie wpada 2 razy dziennie szczoteczka i próbuje mnie za każdym razem wykurzyć, chowam się głęboko między ząbkami i nic mi nie może zrobić... Dołącza się Grzybek \"Pochewka\": - A do mnie zagląda czasami taki jeden łysol. Nie może się najpierw zdecydować-czy wejść czy nie, a na koniec zarzyguje mi całą chatkę... Na to wyrywa się Próchniaczek: - O, o! Tego gnoja to ja też znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa Kaczorynka ja oczywiście jestem chętna na zdjęcie. Jakoś ostatnio zaczynam lubić małe dzieci. Czyżby jakiś instynkt macierzyński się we mnie odzywał??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko ja tez jestem chętna:D Pózniej jak chcecie mogę wam przesłać zdjecia mojego 4 letnego brata ciotecznego...Jest naprawdę słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!!! wstajemy!!!!!!!! erotica dziekuje za zaproszenie do gry messina swietna dziewczynka!!!!dziekuje za zdjecia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle kwitne sobie w robcoie:O:O:O:O:O:O a co tam:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×