Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

co o tym myslicie??

Polecane posty

po urodzeniu dziecka 8miesiecy niemialam miesiaczki poniewaz karmie piersia,w niedziele zrobilam test i wyszedl pozytywny ale w poniedzialek dostalam miesiaczke! wczoraj (jeszcze podczas ale juz koncowki miesiaczki)zrobilam drogi test i.....wyszedl negatywny!! Dlaczego ten pierwsz wogule wyszedl pozytywny!?skoro mialam pozniej miesiaczke i drogi test negatywny,a moze jestem jednak w ciazy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieccccc
ja bym wierzyla temu drugiemu bo to w koncu pewniejszy bo DROGI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zadzwon do swojego lekarza i się zapytaj, bo na moje oko to karmiąca kobieta ma chyba jakiś inny skład hormonów (tzn. ten sam ale w innych proporcjach oczywiście ;-) ) moze to jakoś wpłynęło na te dziwne wyniki testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko moglas byc w ciazy i niestety poronic....tak bardzo czesto sie dzieje, ze nawet kobieta nie wie ze byla w ciazy. Brzmi okrutnie,ale jest to naturalna selekcja przez matke nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomka, ale wysoki poziom hormonów- a większość testów bazuje na tym- utrzymuje się jakieś 2 tyg po poronieniu więc nie strasz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biri
Tylko natura. Duzy odsetek zapłodnień kończy się niestety zwykłym okresem, stąd nie poleca sie byc ciekawskim przed terminem miesiączki i robić test, bo moze byc niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×