Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiecej prosze

RANKING ANTYDEPRESANTÓW!!!

Polecane posty

Gość lolitka1321
Mam bardzo ważne pytanie,czuje sie tak tragicznie że po prostu nie wiem co robiąc mam takom doline ze mi sie życ nie chce,nie moge jesc normalnie funkcjonowac w społeczenstwie,rozstalam sie z chłopakiem,níe potiafie sie na niczym skupic,mam jakieś dziwne lęki boli mnie żoładek i jest mi niedobrze,niewiem ile jeszcze tak pociagne ,jaki antydepresant mi pomoże prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
żal tego sluchać nikt tak naprawdę nie wie jak dzała parosektyna czy inna ssri. Paradoksalnie leki te dzałają odwrotnie niż założono czyli brak apetytu myśli samobujcze długo by wymieniać Przejżyjcie na oczy ps. sorki za błendy orrto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
lolitka1321 leki pomagają na krutką metę więc nie ma sensu brać jakich kolwiek psychotropów uwierz wiem o tym bardzo wiele jednakże skoro tak cierpisz umow się do lekarza pierwszego kontaktu on ci poradzi . sam nie wiem co ci tam poradzi wyśle cię dalej jak to lekaża jak tomają w zwyczaju ale spokojnie być może to przejściowe lub nie/ pogadaj z kimś o tym na powarznie z lekażem mama tata ciotka koleżanka ktoś mondry tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jednak takie stany, że bez leków się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość434343434
Ja przez 10 lat cierpiałem na depresje lękową. Brałem prawie wszystkie antydepresanty (jak sobie policzyłem to wyszło że 11) ale żaden na mnie nie działał. Dopiero Anafranil przywrócił mnie do życia. Jest to lek starszej generacji. Teraz nachodzi mnie taka natrętna smutna myśl że dlaczego dopiero teraz psychiatra zaproponował mi ten lek a właściwie to ja mu powiedziałem że czas spróbować coś ze starych leków. Przez cały czas przepisywał mi po kolei różne SSRI, SNRI, itd. Ale ciesze się że w końcu jest lepiej bo wcześniej to było prawdziwe piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Servenon jest ok przy zespole lęku napadowego(ja biorę 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeżyłam przez depresję również jak wiele innych osób. Czułam się smutno i nie chciałam wychodzić z domu,mogłam płakać bez powodu.Dlatego spróbowałam użyć Zoloft ("all-generic-meds.com") i czuję się dobrze już. Nie mówię, że to łatwo było, ale mogę powiedzieć że musimy walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×