Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniołek..

Miłość boli, miłość rani i bez ustanku moje życie chrzani...

Polecane posty

Gość ja z całą stanowczością
sie podpisuję, własnie stoje na zakrecie bojac sie isc dalej za głosem serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk - masz stuprocentową racje :) Moze być także wtedy kiedy miłość sprawia problemy...Albo kiedy z miłością - mamy pod górke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z całą stanowczością - chyba każdy zdaje na rozdrożach czasem jesli chodzi o miłość...moze nie kazdy ale napewno wiekszosć... Serce mówi swoje, a rozum podpowiada coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Miłość w moim przypadku uczyniła mnie szczesliwym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka106
Patrzcie tak naprawdeod nas samych zalezy czy milosc to uczucie dobre pelne ciepla , radosci, czy uczucie zla pelne pustki, zalu, cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
nie wiem, ale mam nadzieje ze to ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laczmy sie w pary kochajmy sie - fajnie, że potrafisz mówić o tym z humorem :) LauraMini - 🌼 Malutka - moze i tak...ale także wtedy kiedy pragniemy miłosci i czułosci...to chyba zależy od człowieka :) aga225 - mam nadzieje, ze twój ból spowodowany miłością szybko sie skończy 🌼 Przeciez każdy ból i cierpienie ma swój kres...na szczęscie ❤️ Noah - no to gratuluje :) I oby twoje szczęscie trwało jak najdłuzej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - masz racje :) To zalezy od nas samych...I od tego co my chcemy..I czego pragniemy 🌼 Noah - życze powodzenia 🌼 malutka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziała kiedyś
Matka Teresa z Kalkuty takie słowa: "Miłość, aby była prawdziwa, musi kosztować, musi boleć, musi ogałacać nas z samych siebie" ale to pewnie nie chodziło o miłość między kobieta i meżczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Stokrotka106 masz racje :) jeszcze tylko musimy zdac sobie sprawe ze choć to my tworzymy miłośc to tak naprawde jestesmy jej niewolnikami Aniołek... dziekuje Tobie slicznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka106
No napewno trzeba zsiebie duzo dawac aby dostawac ale to nieznaczy aby sprawiac inym cierpienie a zwlaszcza sprawiac cierpienie umyslnie ,swiadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieodwzajemniona miłość... Nikomu jej nie życzę. Trudno kochać, gdy nie jest się kochanym. O ile życie stało by się prostsze, gdyby każda miłość była odwzajemniona. Padają pytania - co robić, jak zdobyć uczucia, zatrzymać przy sobie jak najdłużej (a może na zawsze) tego jedynego. Na pewno nie ma takiej recepty. Powiadają że miłość bez wzajemności jest najsilniejsza..Pewnie coś w tym jest Ale spójrzmy na to z całkiem innej strony. \"Miłość jest piękna, ale jeśli odwzajemniona...\" to jak nieodwzajemniona, to znaczy, że kochać nie można? Ze to wszystko nie ma sensu? Ale spójrzcie: Nawet, jeśli jest to miłość nieodwzajemniona, i tak jest piękna. Bo to dzięki miłości się uczymy, także dzięki tej nieodwzajemnionej. Bo gdyby nie było tej nieodwzajemnionej, tych wszystkich smutków i zasmarkanych chusteczek, to nie wiedzielibyśmy, czym jest ta \"dobra\" miłość. Nic nie dzieje się z przypadku moi drodzy! I jeśli zakochaliście się bez wzajemności, popatrzcie na to z drugiej strony: że tak powinno być. Może łatwo mi mówić, ale ja popatrzyłam na miłość bez wzajemności z innej strony. I wtedy uświadomiłam sobie, że wszystko ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka106
Nie toleruje jesli ktos bawi sie moimi uczuciami...a wy? doswiadczyliscie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah - ale tak naprawde to chyba kazda miłosć jest swego rodzaju cudem i radością....Ja mam nadzieje, ze ci sie powiedzie ;) 🌼 Stokrotka - miłośc nie polega tylko na braniu ale takze na dawaniu :) Bo jak ktoś mi kiedys powiedział - Kochac to nie tylko słowa, trzeba to takze umiec okazac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
zgadzam sie z Toba Aniołek... swiadomość ze mozesz powiedzieć komuś Kocham Cie, mimo iz bez wzajemnosci, jest już jakąś namiastką szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - ciezko jest jeśli my kochamy osobę która sie tymi uczuciami bawi...Wtedy trudniej dostrzec, że ta osoba sie z nami nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
Aniołek... jest swego rodzaju darem ... dziekuje raz jeszcze :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noah - już samo to, ze wstajemy rano i wiemy ze tą osobe mozemy zobaczyć czy z nia porozmawiac jest czymś, co może ukazac uśmiech na naszej buźce ;) Stańczyk - Bo prawdziwej milości sie nigdy nie zapomni...Zawsze bedzie gdzies w nas, w srodku i w naszym sercu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się podpisuję. Chociaż z tym chrzanieniem staram się przynajmniej walczyć. Na razie tę wlakę przegrywam, ale praktyka podobno czyni mistrza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek - naprawdę życzę Ci szczęścia. Wiem z autopsji, jak bardzo boli nieodwzajemniona miłość. Mi się w końcu powiodło. Szczęście odwzajemnienia w takim wypadku docenia sie bardziej. Może i Tobie sie powiedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
ja niestety nie moge swojej miłosci widzieć co rano :( dzieli nas 370 km i spotkalismy sie dopiero raz w ciągu pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×