Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiewygode

jestem z żonatym i jest mi super

Polecane posty

Gość lubiewygode

hej, nie chce mi się czytać topica o zdradzanych żonach, powiem tylko, że zaczęłam świetny układ z żonatym facetem - żona nie zaspokaja go seksualnie - mają różne potrzeby - ona mniejsze - więc skaczemy czasem do motelu i jest tak bosko - dziewczyny - przestańmy narzekać, tylko zacznijmy korzystać z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty tez kiedys bedziesz miala meza, dziecko i nie bedziesz zaspokajac swojego meza z prostych powodow - nie bedziesz miala czasu ani ochoty. a on znajdzie sobie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
obojętne ile to potrwa - cieszę się, dopóki jest, nie przywiązuę się do niego, bo wiem, że nie ma szans na nic więcej, każde z nas ma swoje zycie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
dlatego własnie nie zamierzam wychodzić za mąż, a do poczęcia dziecka nie potrzebna jest instyucja małżeństwa (lepiej poświęcić czas żelazku lub kuchni, czy mężowi ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
dlatego własnie nie zamierzam wychodzić za mąż, a do poczęcia dziecka nie potrzebna jest instyucja małżeństwa (lepiej poświęcić czas żelazku lub kuchni, czy mężowi ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
Anonimek - a kto powiedział, że je niszczymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjasnicc
zobaczysz co sie stanie jak sie uzalenisz emocjonalnie lub zakochasz. teraz pewnie mowiesz ze to niemozliwe... ja tez tak mowilam... i w efekcie zmarnowalam 2 lata i mam problemy z psychika. co powiedziec wiecej??? wspolczuje Ci szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well...jest przynajmniej
50% szans że on w końcu rozwali swoje małżeństwo jak tak będzie na bokach robił a Ty możesz zajść w ciąże na przykład- niezły numer by był, nie?:P poza tym możesz się zakochasz- to b. prawdopodobne i będziesz chlipać w poduszkę gdy on będzie próbował ratować swoje małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
tak, faktycznie facet jest nieziemski - dokładnie mój typ, ale nie ma mowy o zakochaniu - chłodny stosunek emocjonalny - gorąco tylko w łóżku - wiesz, do czego może ewentualnie dojść ? do szczerej przyjaźni, bo rozmawia się z nim super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
co do zachoedzenia w ciążę - mało nie zaszłam z narzeczonym i wiesz co usłyszałam ? że on nie wie, czy chce ze mną być, gdybym wtedy faktycznie była w ciąży, to po prsotu zostałabym samotnie wychowującą dziecko mamusią - naprawdę się tego nie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ Ty chrzanisz .....
brak mi słów .... najwyżej przyjaźń ...co Ty w ogóle gadasz????? Ty już jesteś zakochana po uszy pewnie, tylko myślisz o tym w taki sposób, żeby sama siebie nie ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
nie jestem zakochana, chrzanić też nie chrzanię - po prostu zaczęłam dbać (dosłownie) o swoje wszystkie potrzeby - układ jest czysty - przynajmniej nie oszukujemy się nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well...jest przynajmniej
"nieziemski facet", super wam sie rozmawia i w łóżku jest super? hm...tak, tak- rzeczywiście bije z tego emocjolana niezależność i chłód:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
a wiesz, jak rzadko mozna spotkać gościa, z którym naprawdę można się rozwinąć intelektualnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
A skąd wiesz, że żona nie zaspokaja twego kochasia? powiedział Ci o tym pewnie On? No tak! Była dawno taka piosenka, która mówiła cała prawdę: ,,żona go nie rozumie, wcale ze sobą nie śpią,...... " i takie tam trele morele. preawda jest troszke inna. Faceci to egoiści i szukaja dowartościowania się w dziwny sposób , bo z kochanką. Przykro mi, że otworzyłam Ci oczka ,,NIE JESTEŚ JEDYNA NAJWSPANIALSZA, WYBRANA SPOŚRÓD , JESTES POPROSTU CHĘTNA!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
to ja go uwiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość well...jest przynajmniej
"a wiesz, jak rzadko mozna spotkać gościa, z którym naprawdę można się rozwinąć intelektualnie ?"- wiem, wiem! b. rzadko...dlatego to jeden z podstawowych filarów zakochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
jeny, jakiego zakochania ???????????????????????????????????????????? jak jest kobieta i jest mężczyzna, to od razu trzeba postawić znak równości, a za nim miłość ? ludzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Czyli co? Tylko seks? To gratuluję! Jesteś prostututka dla jednego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasciwie to o co Ci chodzi autorka? Zalisz sie czy chwalisz .........wez no bo nie kumam czaczy (wiemwiem czaczy sie nie kuma czacze sie tanczy ) ale ........no Odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiewygode --> masz rację, czysty układ to podstawa, tylko, że Ty jesteś mężczyzną, takim małym prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
nie chwalę się, stwierdzam fakt, prostytutką też nie jestem, czaczę kumam, ale mam też pytanie - dlaczego uważacie, że gdy kobieta cieszy się życiem, to od razu prostytutka, a jak facet, to niemal ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego się chwalisz
? że jest z tobą bo mu dupy dajesz? :o może nam jeszcze napiszesz,że on cię kocha? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do Anonimek - nie, nie wpadłam, jeśli tak by się miało stać, to uprzejmie Cię powiadomię, tylko nie biorę meila, bo nie będzie takiej potrzeby do rozmarynek - jestem kobietą, nie prowokatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Zdrajca to dla mnie nie ważne czy jest kobieta czy mężczyzną - to po prostu człowiek bez zasad Kobieta czy mężczyzna wchodzący w układ, jakis zwiazek to osoba wredna i perfidna, bez etyki i wszelkich zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
czego się chwalisz - wykorzystujemy się wzajemnie, jeśli już Ci o to chodzi, a ponadto powtarzam - nie chwalę się (i przestańcie z tą miłością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie twierdze :O Nie jestes prostytutka ............Reszta pozniej bo teraz mię sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×