Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubiewygode

jestem z żonatym i jest mi super

Polecane posty

Gość ale jaja dawno się
nie spotkałam z kretynizmem w tak czystej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy jego zona sie dowie:p a ty mogla bys wziasc przyklad z Oliwii,z ktorą byl wywiad wradiostacji :>brac 500zeta za noc :> bys se dorobila przynajmniej...a nie tak za darmo:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
Pytanie do autorki - nawet się z Tobą zgadzam, ale nie muszę żyć według tych zasad, demokrację chyba mamy, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Jednym słowem -------- jesteście razem dla czystego seksu, to wstrętne i obrzydliwe. Jesteście maszynami do zaspokajania waszych zachcianek erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
Furio... coś tam (przepraszam, za dlugi nik) - naprawdę uważasz, że przyjemność z seksu można mieć tylko za pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty chrzanisz
właściwie ... ciesz się swoim szczęściem, póki możesz, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do Pytanie - tak, tylko dla seksu, gdy się spotykamy, na co dzień prowadzimy obszerną korespondencję nieseksualną - jak to teraz nazwiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc, że wpadłaś jak śliwka... miałem na myśli nie to, że jesteś w ciąży, albo będziesz, lecz to, iż ten układ, jaki nawiązałaś z tym ŻONATYM(sic!) nie jest taki, jak myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za szczęście
?? układ do bzykania i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHAHHA Zasady sa po to by je lamac ludzie .... A ze sa dla sexu ???? Niech sa !!! Mnie osobiscie to wali .....byleby oni byli szczesliwi i zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
Do "co ty chrzanisz" - pewnie, że się cieszę, przynajmniej nie jestem zakłamana, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty chrzanisz
zaspokajanie erotycznych zachcianek to podstawa! tak na marginesie! ludzie! przeicez o to w zyciu chodzi zeby sie zaspokajac: psychicznie, fizycznie, emocjonalnie. zachcianki erotyczne to nie zboczenie tylko potrzeba, kazdego z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do Anonimek - może mnie uświadomisz, jaki jest ten mój związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oboje jesteście żałośni
dziś siecieszysz, jutro możesz pakać i być sama jak palec. Pusta jesteś, jeśli nie zależy ci na miłości tylko sexie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do Furio, wiem, że to była ironia, ale z kolei ja zadałam Ci pytanie zupełnie szczerze i bez podtekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
To może zamiast korespondencji nieseksualnej wprowadź w wasz zwiazek rozmowę na żywo.Bezpośredni kontakt pokazuje nam jakimi jesteśmy ludźmi naprawdę, bez fałszu i zakłamania. Może nie będziecie wtedy dla siebie tacy atrakcyjni, albo wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do oboje jesteście żałośni - a mnie żal ciebie, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
do Pytanie do autorki - rozmowy na żywo są zdecydowanie lepsze niż poprzez meile, dość dużo ich mamy za sobą, więc nie musisz się o to martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Zaspokajanie potrzeb - owszem rzecz potrzebna, ale sa pewne granice przyzwoitości. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
No tak rozmowa przed , w trakcie i po ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
Pytanie - sądzę, oczywiście, że sądzę, ale ja osobiście nikogo nie krzywdzę, przynajmniej bezpośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
bardzo interesująca rozmowa, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy na milosci .................buahahahaha Czym kurwa jest milosc ? Czym ????? To nam (,czyt). mnie ma byc dobrze i czy to muuuuuuuuuulosc czy nie......... to ciul komus do tego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jestem przeciwna dziwkarstwu....tak samo jak nie podoba mi sie zezwierzecenie w sexie tzn...stawianie tego na piedestal itd... a tak na serio to: mimo,ze nie zgadzam sie z twą opinią na temat zdrad itd... to jesli ci z tym dobrze to se rob co chcesz...twoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Krzywdzisz przede wszystkim siebie - odzierasz sie z godności i szacunku. Kiedys wspomnisz to co do Ciebie mówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty chrzanisz
jakie granice przyzwoitości? kto i gdzie je ustalił? co jest zboczone a co nie? jesli dwoje ludzi się kocha to ja nie widze przeszkód zeby robiło sobie to na co mają oboje (zanzaczam oboje) ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
nr 11 - dokładnie - masz rację w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO AUTORKI
Miłość to jest ................................. sprawdź w słowniku, albo najl;epiej przeżyj na własnej skórze. Zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiewygode
prawicie morały itd., a w łózku pewnie zamykacie oczka, co ? przepraszam, jeśli to zabrzmi zbyt złośliwie, ale wiecie co ? naprawdę mnie to nie przekonuje i wiem jedno - żałować nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×