Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

kólko swietny pomysł:):):) dzień dobry - jestem crazybutterfly- nie wierzę, ze potrafie sie zakochac, nie wierzę w miłośc, nie wierze, ze spotkam kogos kto sprawi,ze zmienię zdanie.... a Wy? co wam dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi dolega ? hmm chroniczny brak osoby bliskiej, przyjaciela przyjaciółki kobiety miłości... przed sobą i wszystkimi udaje ze jest ok, nic mi do szczęścia nie potrzeba i nie mam czasu na pierdoły... ale kurcze brak mi tego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale staram się o tym nie myśleć... z czasem wkroczy znieczulica i będzie po problemie, ale czy człowiek może być samowystarczalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego tu jestes:)...jestesmy..bo nam czegos brakuje... szalony motylku??ja i tak wiem ze wierzysz:)..jak my wszyscy tutaj..wierzymy ze nadejdzie otucha..czasem wiara jest przycmiona bolem i buntem..ale to mija..i minie... mowia ze wiara umiera ostatnia..przynajmniej nie bede wtedy samotna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ale znieczulica niestety czasem przestaje dzialac i boli taki kawałek ciała po lewej stonie i w głowie mieszanka wybuchowa ---- i mysli sie tylko o tym:( a ja dzis nie plakalam:):):) jestem z siebie dumna:) aczkolwiek agresywna w pracy bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieckiem to ja bym chciala byc...;) niestety...to dorosle zycie:) ale tez ma swoje uroki:P..oj maaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadna_a :) oki rozzyfrowałas mnie:) jest na dnie takie, schowane, małe ziarenko i ono troche wierzy jeszcze_ale juz slabiutko_prawie juz nie :) tak biedne byly dzis moje pryszczaki, bylam ostra jak pila mialam wzrok bazyliszka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wiecie co..taka jest prawda ze ja pierwszy raz uczestnicze w takim koleczku:P..i tak sie zastanawiam..kim my jestemy...tak dla swiata??moze sie minelismy kiedys na ulicy.. otwieramy tutaj swoje serca..a to co dla swiata jest oczywiste w naszej codziennosci, my sami..jest dla nas tutaj tajemnica..dziwne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to mój pierwszy raz ;) wszyscy czegoś szukamy, tak jak piszesz otwieramy serducha, ale czy dla świata coś znaczymy? hmm może właśnie tego potrzebujemy w danej chwili i przeznaczenie nam to dało a czy jest jakiś cel do którego nas to doprowadzi, hmm na pewno zostawi jakiś ślad, mniejszy lub większy... ja np. zaczynam się uzależniać od tego forum i miłych, ciekaych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze>to takze moj pierwszy raz:P tak serio to lubie to zagladac bo mnie jakis spokoj ogarnia i spotyka sie te same osoby i to taka mala przystan \"kołko teraputyczne\" i nie jest sie samemu ariadna_a - dopiero teraz zauwazylam, ze sie zaczernilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez:P..ale to chyba zdrowe uzaleznienie:) no i motylku:)..ja pomimo to ze jestem tutaj uchodze za dosyc dobre..a raczej nie do pobicia pogotowie sercowe:P no ale tu jestem..ja tez potrzebuje karetki!!:P..takij wypasionej na sygnaleee!!!:).. ojj..czarny humor mnie dorwal..niedobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej sie staram tym częściej dostaję po d...Chyba lepiej być samej,niz ciągle przeżywać nowe rozczarowania,a to bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla znajomych tez jestem pogotowiem sercowym:)ale ostatnio wyczerpaly mi sie wszelkie leki i popsuł sprzet:) wiec musze sie sama oddac do naprawy bym mogla do innych jezdzic na sygnale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak nie uwazam..teraz wpadlam z deszczu pod rynne..ale nikt nie zabierze mi tych wspomnien..tych spojrzen i tego dotyku...dzieki wlasnie takim chwilom stajemy sie bogatsi i piekniejsi..nooo dzieki takim w jakich teraz jestesmy tez..ale moze to nas uczy bardziej doceniac to, co w danej chwili mamy..widziec niebo niebieskie i chlodne wrzesniowe poranki:) ogladal ktos miasto aniolow??...za jeden jej dotyk..skoczylby jeszcze raz... ja tez.. i w dupie to mam ze ktos mysli ze takie rzeczy to tylko w filmach..wierze ze nie!!..i chocbym miala do konca zyia zyc tylko wyobrazeniem i wspomnieniami..to wiem ze byl ktos kiedys (nawet ktosie:P)..nie wszyscy maja to szczescie.. za to ja teraz wiem czego brakuje..ale to juz inna kwestia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TU studnia bez dna :-D wcielo mnie ;-) spotkalam sie z kolezanka (i jej mama - dziwne co nie??) wiec ja sie raczej nie wyplakiwalam. zakonczylysmy odrobinka procentów ;-) za to ona zalila si na SWOJEGO. potem JEJ zalil sie mi przez tel. co z tego wyjdzie?? nie wiem mam nadzieje ze nie to co tu nam ;-) napewno nie gdyz oni sie juz zalegalizowali-wiec musi byc dobrze. dziewczyny poprostu rasa-kobiety jest odmienna od rasy-męzczyzy :-( chocbysmy nie wiem jak dos iebie pasowali. kobitki rozumuja \"po swojemu\" faceci \"po ichniemu\" kornik?? ja myslalam zes ty taki fjany ze musisz miec laske?? ale jesli nie;-) to: \"zaopiekuj sie mnąąąąąąąąąą\" napiszcie skad jestescie?? - wiadomo nie tak dokladnie coby sie nie zdemaskowac no ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co ?? bardzo was lubie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kółka terapełtyczne \" mają to do siebie że wszyscy się lubią :P jestem z podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×