Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

ok :P będę cierpiał za Miliony :D a tak serio co mogło by być lekarstwem dla Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
wiem ale nie powiem..:P ja jak na razie jestem na takim etapie ze jego jedno skinienie w moja strone..tzn zeby sie laskawie zdecydowal ze jednak chce sprobowac a nie trzymac mnie w niepewnosci... wiekszego szzcescia nie moge sobie wyobrazic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
jak na razie latwo zauwazyc ze naszym wspolnym hobby jest plakanie..bo to nam wychodzi ostatnio najlepiej... jakis pomysl na inne?/weselsze moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
a ja bardzo przepraszam a ty myslisz ze ja sobie z premedytacja siadam gdziesik i zmuszam do placzu??.. pewnie ze nie warto..on nie jest wart ani jednej mojej lzy i ani jednej mysli dla niego..chcialabym nie myslec o nim..biedactwo, bo gdyby prawda bylo ze jak ktos o kims mysli to ma tamten czkawke..to "moj"(oj jak ladnie powiedziane:P)..mialby ja 24 na dobe... wiem ze nie warto i sama sobie to powtarzam..musze sie pozbyc uczucia ze cos waznego mi umknelo, ze moze cos zawalilam.. wpoic w siebie ze tak mialo byc..wspomnienia dobre wlozyc do szufladki z napisem "bylo fajnie'..a przykre: "juz nie boli"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriana ! ja bylam przez 2-3 tyg. taka glupia! ...przerwa... ty nie bądź! zastanawialam sie ,przeczekiwalam, nie ma po co :-( wlasciwie to w takim wyczekiwaniu klotliwym zreszta bylam juz od kilku miesiecy. kilka straconych miesiecy w ciagu kt doszlam do wnioskow moze pozytecznych dla \"NAS\" ale kt jednak nikogo juz nie obchodzily :-( wiec lepiej chyba zapomniec tylko ze to tak boli- ze az FIZYCZNIE... a ty kornik nie udawaj takiego wstygliwego i niedowiedzacego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie miej żalu do siebie, bo to jeszcze bardziej będzie Cię dołowało, po prostu nie wyszło, wiem że tego nie chcesz, ale ta glupia podświadomość robi to samoczynni za nas i bez naszej zgody :( ale jeśli się coś skończyło to TOTALNIE z reguły powroty nie pomagają... oczywiście nie ma reguły... ps. zerwana nić, można ją związać ale guz zawsze pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny, to boli i nawet zgodnie z przyslowiem czas zagoi rany_ale zawsze pozostanie taka ranka, drzazga_Nie da niestety zapomniec tak na zawsze_ to bedzie wracac i to jest najgorsze w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
Aaaaa...zrobmy z tym cos!.. zeby bylo latwiej.. hmmm.tak sie zastanawiam..co psycholodzy wtedy radza..jak ludzie po zawodach milosnych sie do nich zwracaja..:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem raz u psychologa, przy okazji bycia w szpitalu, i pani psycholog przestraszyła się po testach- wyszło jej że panicznie boje się ludzi, kontaktów z nimi itd.. wpływ cięzkiego dziecinstwa itd. ale po rozmowie ze mną oceniła że nie jest tak źle :) dlaczego bo w tym wszystkim miałem wielkie oparcie w Bogu. I jakoś mi to pomagało i pomaga. Ale w środku coś siedzi, boje się kontaktów z nieznajomymi, dopiero jak poznam to się otwieram... ogólnie uważam że psycholog nie jest potrzebny, jest potrzeba wygadania się wyrzucenia z siebie wszystkiego ale musi być i słuchasz lub tak jak tu czytelnik i wg mnie to wystarczy, są problemy piszmy je i pomagajmy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
w koncu po cos tu jestesmy..z wami nie czuje sie sama:) moze uda nam sie zaprzeczyc tytulowi tego topika..za pare dni, tygodni...miesiecy..(jej..az tak dlugo?/:P) noc coz w koncu prawdziwa milosc mozna spotkac nawet w autobusie:)..hmm..jutro jade tramwajem z wielka sterta notatek...moze mi sie rozsypia:P..i ktos mi pomoze je pozbierac.:P taa..i snieg tez spadnie:P ide zapalic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wypadlam komp. mi sie zawiesil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie były jakieś problemy z portalem :) ważne że jeszcze nie poszłaś spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
ja tylko uloże pasjansa i ide lulac..pomarzyc przed snem i przygotowac sie na lepsze jutro:)..bo jutro moze byc tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
KORNIK! jo cie kochom!! :-D NIEodrzucaj tej milosci bo ja rzadko wypowiadam te slowa... choc cos za kobiecy ten kornik jak na faceta :-P taka splakana to chyba szybko dzis zasne. chociaz jak ja jutro bede wygladac w pracy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też już oczęta lecą... jutro trzeba mieć siły do pracy :) a ogólnie to mam braki w spaniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna_a
ejjj ja mam egzamin nooo:))..i musze sie jeszcze poduczyc troszke przed...no i zmusic sie zeby sie na nauce skupic a nie na niepotrzebnych myslach..i kto ma lepiej??:)... na sen najlepszy jest wielki misio (maskotka..nie mylic z jakims panem:P)..on potrafi zadbac o dobre sny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a.- jak jeszcze sie idziesz uczyc to nie jest tak zle;-) K. - no ja nie wiem czy to lyknac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×