Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

wlasnie ide zaraz na spacerek..z moim bylym..dawnym bylym..:)..jakos nam nie wyszlo ..ale dobrze nam ze soba sie czas spedza..a ja dzisiaj potrzebuje silnego ramienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego spacerowania pa pa :) na małego księcia to mi nie wyglądasz, ale zawsze możesz być małą księżniczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam kiedys wypracowanie na temat malego ksciecia..to moj nauczyciel mi napisal zebym kiedys znalazla kogos dla kogo bede taka wlasnoe jego roza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aż sie poryczalam :-O a caly dzien sie trzymalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam w koncu:) witam wszystkich Lola_nie placz:)prosze necroth_ widze, ze b. ja kochasz i b. Ci zalezy, tylko zastanow sie czy chcesz do tego wracac.Jesli tak b. kochasz to wybaczysz-tylko musisz zapomniec, bo jesli zostanie w Tobie jakis żal, to trudno Wam bedzie to wszystko wam poskladac. Whatever, Zycze powodzenia i tego bys był szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Bajm\" najlepszy na wszystko ;-) choć zbyt prawdziwy może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to nie bajm najlepszy na wszystko :P dobra kobieta jest dobra na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-D świntuch! :-) ale jak kobiety brak?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
za dużo myśle i znowu ... się zadręczam nie chce zwariować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze na wszystko jest kawa i usmiech:):):):):) lola prosze nie wariowac, wystarczy, ze ja jestem crazy:) a dzis w pracy wpadł do sali czarny motylek i nie mogł wyfrunąc wiec latal jak zwariowany:) widzialam sie, nie patrzac w lusterko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź i usiądź obok mnie zostań ze mną a gdy ciemność przyjdzie znów juz nie będzie taka zła zamknij oczy, zamknij drzwi dzień wczorajszy to już wiek pomóż przetrwać czasy złe pragnę kogoś obok mnie kto pomoże przetrwać noc kto przegoni myśli złe chodź i usiądz obok mnie bo samotnym być tak źle kołysz mnie kołysz mnie kołysz mnie bo samotnym być tak źle - taka ładna piosenka:( a mnie nie ma kto ukołysac do snu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ? kawa na noc ? ja to chyba bym cala nocke mial z glowy... aaa... motylki dwa... sloneczno-tęczowe oby dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
buuuu :-O i dlaczego tak jest ? "... taka naiwna (...) bez Ciebie (...) i nie wiem jak mam zapomnieć (...) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może otworzymy wspólny bar :) lola bedzie zawsze otwierać bo nie ma spania z rana a szalony motylek zamykać po 4 kawie ;).... przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihihi super A DO TEGO mam CERTYFIKAT barmana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chociaż wole nocna ;-) zmiane zamienie urzedniczy stołek na lokal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze :D nec... ma 2 auta to bedzie nam towar dowoził... no i te piekne barmanki lola crazymotylek i Ariadna... sukces murowany !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
uuuu wymiętolonych- \"alesmy\" sie określili ! przynajmniej prawdziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a wystroj oczywiscie drewniany? co by KORNIK też mial cos do roboty tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- bo mamy po 20 lat, a tacy jacys porysowani - ale ja juz postaram sie nie marudzic, bo wlasnie przypomniala mi sie kobieta, ktora poznalam w wakacje na ktoryms z kolejnych kursów- w zeszlym roku maz jej zginął w wypadku, jej usunięto piers - rak, dwojka dzieci, niewielka pensja, ale w niej jest taka energia, taka błysk, jest zawsze usiechnieta, promienna, a ja mam problem bo nie mam sie do kogo przytulic - zaczne do monitora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×