Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

nie wtajemniczona..ale rozumiejaca..nie bylo jej wtedy kiedy on byl.. jak teraz na rynku jest pieknie..cieply wieczor jest strasznie...jest tyle miejsc gdzie mozna pojechac zeby zobaczyc widok na miasto..dech zapiera..a jak romantycznie..jeszcze swierszcze cykaja..no ale dzis nie moj wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ariadno co chcesz zrobic popieram cie w 1000% widze ze jak tak dalej pujdzie u ciebie i u mnie to wszystko na dobrej drodze bys mogła zostac mą dziewczynką!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mnie nie widziales..nie wiesz jak wygladam ani jaka naprawde jestem..znasz moje serce..od samiusienkiego srodka..ale tutaj nasz codziennosc jest dla nas tejemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to chyba czas sie poznac?? co?? maile ze zdj w ruch!! hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
własnie kornik mi też, a moze oni sie poszli CAŁOWAĆ ;-) bez nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ariadna chyba stad wyszła... za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa..i jezzuu ja nie mam zadnej poprawki....to jest troszke pokomplikowane..ale za duzo powiedziec nie moge..ale sesje zdalam w czerwcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysmy sie kornik jakby juz nie raz widzieli ;-) no ale nie iwem czy kolezanka A. chetna? kolega N. to juz wogoe gdziec wsiakl a gospodarz tego towarzystwa to nie wiem gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się tak nie bawię , nic Ci członkowicze nie chcą się z nami integrować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cechy badan marketingowych..historia marketingu..jak ja sie nie lubie uczyc czegos co mnie nie interesuje..ble ble bleeeeeeeee... wszystko jest bleee... mam za to przyjaciol:)..i realu i w wirtualnej rzeczywistosci..choc wolalabym zeby mi sie teraz telefon urywal z innym sygnalem...ale dobrze jest czuc sie chciana w czyjejs codziennosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne koty..drugi kosz w ciagu dnia..juz dostalam nadzieje z teraz sobie poszedl:P... zaczynam pobijac rekordy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem miałem odwiedziny no i musiałem na moje nieszczescie opuścić was :( ale powruciłem!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my się z żonką ulatniamy ;) nie będziemy przeszkadzać... taaaak miłego wieczoru swieczki i wino macie w barku... żońciu oć na spacelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was misiaczki moje:) Balowałam na piwku po pracy, tak juz od poniedzialku:) Ariadna głowka do góry, czasem lepiej cos zgubic niz znalezc naprawde moze tak bedzie lepiej. Zacznij od dzis zapominac, jeszcze bedziesz sie z tego smiac, zobaczysz!! Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariadno ty moja najdroższa nie dostałaś kosza tylko prosiłem o czas !!!! co do zdjec dajcie terz troche czasu bo musze wybrac a wiezcie nie jest łatwo ogladac zdjecia na których ona jest ze mna gdy mnie przytula czy całuje :( juz mnie cupło na samą myśl!!!! mam doła!!!!!!!!!! prosze jutro może pojutrze ale nie dzisiaj nie tak szybko ariadno nie ważne jak wyglądasz uroda przemija charakter sie zminia i kształtuje go otoczenie i wydarzenia nie warzne kim jestes i co robisz!!!!!!!!!!!!! no właśnie najwarzniejsze jest to co masz w sercu na samieskim dnie bo tak naprawde z tamtad wszysko sie wywodzi!!!! to tam jest ukryta dusza człowieka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiecie co?? ja mam przeczucie ze niedlugo to tu sie COŚ na tym forum WYDARZY ;-) ...i topik zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×