Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

puk puk :) no ja już spakowany a wszyscy gdzieś wybyli... ;) motylku podejdź no do skrzynki pocztowej .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ci wysłałem i szczekam na odpowiedź w miarę możliwości ;) ale może być i jutro jak dziś nie masz czasu zapracowana pani pedagog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tematka dowolna na temat..... i jak tu zrozumiec nauczycieli!!!!!!!!_ w sumie sama siebie nie rozumiem, a to by wiele wyjaśniało_ brat grozi, że od jutra odstosunkuje mnie od komputera, ciemno wszędzie, głucho wszędzie_ i tylko ktoś tak smutno śpiewa w słuchawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drugi nie doszedł ? :( oj.... no tematyka dowolna tak prawie ;) hihi trochę zamotałem ;) sorki ale chyba wiesz o co mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc odpoczniesz od nas, komputera :) na pewno nie zaszkodzi. Zmykam spać spokojnych snów pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpocznę tylko się całkiem przygnębię, wy poszliście spac, a ja mam pracę domową odrabiać??? - niech wam się przyśni spełnienie marzeń, które da uśmiech na cały jutrzejszy dzień dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko w nocy sie śpi:D ale melisy nie polecam, bo nie można się dobudzić;) ja nie idę, bo mi sie ładne rzeczy nie chcą przyśnić, urok czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że to jakiś urok... no wiem że już powinienem spać ;) ale jakoś nie chce mi się. Musisz pomyśleć przed snem o czymś przyjemnym to może coś miłego Ci się przyśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im więcej myśle o miłych rzeczach, tym bardziej nijakie sny:) chyba powinnam pooglądać jakichs wariatów z piłami, zombie i inne potworki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee nie lubie horrorów, ciesz się że wogle o czymś śnisz... ja już zapomniałem co to sen. hmm starość ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak staruszku:Djak nic starość:D dzięki bardzo, to ja też starowinka a ja kilka lat temu często śniłam, że latam:) teraz juz niestety nie_ potrafiłam sterować i latałam tam gdzie chciałam_ teraz tylko nick latająćy został i jakieś fascynacje aniołami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... no nie to tyczy się tylko facetów ;) kobiet wiek się nie ima :) nick jest boski a zainteresowania też :) sny swoją drogą, ale jak Cię doświadczy latająca rzeczywistość to dopiero daje skrzydeł... unosi nas nad chmurami codzienności... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latająca rzeczywistość jest krótkotrwała i można się nieżle poturbować spadając na ziemię:( a ile czasu zajmuje pozbieranie się póżniej:( tak się zastanawiam, czy warto się unosić skoro wiadomo, ze upadek i tak nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, tu się nie zgodzę !!! nie zawsze musi być upadek... to że mamy różne złe doświadczenia nie przesądza o przyszłości... :) a nóż kolejny wzlot będzie tym właściwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj młodości naiwna:) co za wiara w szczęście to ja raz jeszcze dobranoc, bo to juz nie jutro a dzis, a dziś jest juz wczoraj -czyli fascynujących snów once more:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyyyyyyyyyy..... Piknie jest na tym świecie... prawie niebo ino aniołki na topicu troszkę smutne... Dzieweczęta dużo uśmiechu Wam życzę :) i speszyl buziaki odemnie przesyłam... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko dostrzegam jaki piekny widok mi jest dany co rano..wschodzace slonce zza wawelu i tatry przy dobrej widoczności..teraz mam czerwony wawel i zarys tatr..dzien dobry..:) mnostwa beztrooski na ten dzien!!!:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam miec wolne i jakos zeszlo ze dopeiro do domku weszlam..ale kij..zarzadzenie odgorne..do pragi jade w pietk na trzy dni całe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
praga?? jest przecudowana!! nawet w tAką pogode :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacjach miałem odwiedzić Pragę ale niestety pogoda nie dopisała, ciągłe opady deszczu... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziś znowu PODEJRZAŁAM Czyjeś myśli :-O... bardzo bolesne doswiadczenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×