Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

jaki deszcz ;) żadnego deszczu u mnie nie ma :) ma się te wtyki :) zresztą w deszczową pogodę też może być pięknie... jak kropelki stukają o liście... rozpływają się na szybach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jaki deszcz!!!! jedziemy dalej, tam gdzie cieplutko, zadnych plaszczy.... słonce, wino, zabawa--mam nadzieję, ze dziewczyny mnie poprą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100 % :) Cię poprą ;) tylko chyba nie mają czasu obecnie... :P phi pojedziemy sami ;) a co !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno najwyzej wyslemy im kartke:) ach jakbym tak jutro wybyla z pracy, bo 7 godzin i 2 windowsy, cale szczescie korepetycje odwolane:) to gdzie jest teraz ciepło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyspy Kanaryjskie ale hmm nie wiem czy wydolimy z kasą ;) jak na razie to stać mnie only na ciepły sweter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ejjjjjjjj nie zostawiac mnie :-( ja tez chce do ciepełka ;-) zadnych plaszczy!! bikini i w droge ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????z pensji nauczycielskiej:( czy z korepetycji:( a mowilam, ze kobietki mnie popra w sprawie cieplych krajow a nie jakies plaszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to jak to się ma do tego że kobiety są gorące ? ;) ale szefowa bałaganu narobiła z tymi pytajnikami.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ktos sie martwi o kase?? mamy męża !! mozemy jechac stopem ;-) no i ja mam wóz 5-os. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie musisz sie martwic kornik :-) tobie jednemu napewno pomiedzy nami zimno nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znajdzie sie jeszcze jedno miejsce??...chcialabym uciec..dopeiro wrocilam..dzienne studia i praca i druga praca..ekhh..nielatwo pogodzic..padam..a tak niefjnie jest na polku..tak bym chciala sie powygrzewac na sloneczku i posluchac szumu fal...ekhh..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bydom jaja jak berety... moherowe mmm juz czuje to słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×