Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

zaczynam byc na was zla..ze zostaje tuta sama..korniczek sie jeszcze odzywa od czasu do czasu..a tak;/...smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariadno nie bądź zła :* jak za tęsknią to wrócą a siłą to nikogo do tego nie zmusisz, tak samo jak z miłością siłą nic nie zdziałamy... też mi jest smutno że topic pustoszeje z dnia na dzien... ale cóż zrobić ? Piękna jesień za oknem... ja chce w Bieszczady ;( !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie -Jak ćwiczyć pamięć, by umieć zapomnieć? -Jak pchły skaczą myśli z człowieka na człowieka. Ale nie każdego gryzą. -Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat. nie potrafie tu na razie pisac nic od siebie, chwilowo sie zawiesilam, tak wiec dla was trochę S.J .Leca, trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja jestem , zagladam tutaj - ale nie chce przynudzac soba - bo jest mi bezzmian przykro . po kazdym opisie jego gg, kazdym poranku bez sygnalkow, popoludniach spedzanych samemu :-O ale jestem dzilena nie zagg do niego nie sle smskow. te smutki przerywaja na kilka kwadransow np. randki z kolega niedzielne ;), badz kawka z kolezanka (no ale te momenty trwaja krocej niz czas spedzany kiedys z Nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądajcie tu a pisać można o wszystkim, temat po to powstał żeby wylewać wszystkie smutki i radości dnia codziennego :) no ale że czasem weny brak to już inna bajka... Lolu to fajnie że randkujesz sobie ;) bo nawet chwile które pozwalają zapomniec są dla nas zbawienne i możliwe że są początkiem końca... zapomnienia... :) Ja po za szkołą i pracą hmm siedze w domku, czasem wyjde z pseudo kumplami na piwo z którymi to tylko napić się a o pogadaniu to już nie ma mowy... ale lepsze to niż siedzenie w domku... ...motywacji brak... cd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-D mąż co to sie cieszy ze zrady żony!! hihihi nawet dumny jest SKARB POPROSTU SKARB !! I SUPER UDANE MAŁŻENSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka, czy to na dalekiej pustyni, czy w samym sercu gwarnego miasta. I gdy w końcu skrzyżują się drogi tych dwojga i spotkają się ich spojrzenia, to wtedy znika cała przeszłość i cała przyszłość. Liczy się tylko ta chwila i owa niewiarygodna pewność, że wszystko pod niebieskim sklepieniem zostało zapisane jedną Ręką. Ręką, która obdarza miłością i stwarza bliską dusze dla każdego śmiertelnika, który w słonecznym świetle krząta się niestrudzenie, wypoczywa i szuka swego skarbu. Bo jeśliby tak nie było, to marzenie całego ludzkiego rodzaju nie miałoby najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one właśnie są takie. Obawiają się sięgnąć po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje im się, że nie są ich godne, albo, że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie może uciec przed własnym sercem. Dlatego już lepiej słuchać, co ono mówi. Aby żaden niespodziewany cios nigdy Cię nie dosięgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest jak sokół, który krąży nad twoimi piaskami. Dla niego jesteś najbujniejszą zielenią, z której zawsze powraca ze zdobyczą. On zna twoje skalne urwiska, twoje wydmy i twoje góry, a i ty jesteś dla niego najbardziej szczodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem patrzymy na siebie z oddali i kochamy się wzajemnie. Ja daję jej ciepło i życie, a ona daje mi rację bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mam zatem słuchać serca? -Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mędrzec jest mędrkiem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście można znaleźć nawet w najmniejszym ziarenku pustynnego piasku. Bo ziarenko piasku jest chwilą Stworzenia, a Wszechświat poświęca całe miliony lat, by mogło istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdego dnia wraz z dobrodziejstwami słońca Bóg obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzegamy tej chwilli, że ona wcale nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy tuż przed oczyma. A wiesz dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- a my nie idziemy spać dziś?:D -Jakby się dobrze spało, gdyby tyle kolorowych myśli przez głowę nie wiało. - Kazimiera Iłłakowiczówna - tak dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wiesz co nie zauważyłem że jest już ta godzina? I co ja jeszcze robie tu ?? powinienem już dawno spać ;) pochłonęły mnie te cytaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto mam fazy na takie madrosci, dzis prawie caly wieczor, poza przerwa, gdy brat cos koniecznie musial sprawdzic:D i mnie siła odstosunkował od komputera, dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich śpiochów ;) dziś są urodzinki mojej najwspanialszej bratowej ;) w sumie jedynej bratowej ale i tak jest najlepsza na świecie... Tylko szkoda że braciszek wyemigrował 650 km od domu rodzinnego bo aż pod Zgorzelec :( Pozdrówka dla wszystkich i życzę miłego dzionka robaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhh..zaczelam nowa prace..i musze sie nauczyc asertywnosci..nic to ze kurde musze wykonywac nie tylko swoja robote ale tez za kogos..nic to;/..crazy bede pewnie potrzebowala twojej pomocy czasem i wykorzystac twoje nauczycielstwo w tlumaczeniu tekstow..bo jak znam siebie to sie zawiesze na jednym slowku i bedzie be..no ale jak cos to sie odezwe na maila:) caly czas w biegu..no nie powiem bo mniej mysle..choc nadal ide spac i budze sie z jego imieniem na ustach..ekhh zycie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to GIT :) tylko pogratulować !!! A co do prazy za innych mam ten sam ból, ale jak narazie daje rade :) crazy motylej jest rewelacyjna w tłumaczeniu, było mi dane czytać jej tłumaczenie... :) napewno Ci pomoże :) A to że mniej myślisz... to już mega plus... możliwe że to już początek końca :) uff dopiero wróciłem z pracy, padam z nóg :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam_ :) Adriano jesli tylko bede potrafila pomoc to prosze bardzo, tylko plisssss nie jakies specjalistyczne slownictwo typu budowa statkow, spawacz CO2 i referat naukowy o ziolach, bo to koszmary z dawnych lat. Wlasnie wrocilam ze zmiany image\'u, kto powiedzial, ze zmiana fryzury poprawia humor_jakos nie skakam z radosci, chyba nalezy zaczac od zmiany siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam odliczać dni do wyjzadu do Szczawnicy.... dobre i to... a miał być wyjazd w góry Świętokrzyskie i zaproszenie na kawkę u szefowej ;) spokojnych snów dzieciuchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×