Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

skoro nie mam dla kogo być wszystkim, to postaram sie być dla samej siebie, bez miłości też można żyć naprawdę:D lola nie trzeba klina - wszystko mija nawet najdłuższa żmija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my to co ? a ja? hmm bez miłości może i tak ale bez człowieków też ? ;) oj ognisko przygasa gonie po drewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, crazy-postaram sie w to uwierzyc;-) choc gdybyscie mieli takie SNY JAK JA TO... :-D AŻ MI WSTYD zobacze co wydarzy sie tej nocy... hehehe ...\"shine\" DM... DOBRANOC;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi też dawno się nic nie śniło... nic pięknego, ciekawego... czas spać pani profesor :) a może dziś mi się przyśni...sz.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola to dla Ciebie - nie zamorduj nikogo w tych snach Czyż nie lepiej dostać się w ręce mordercy niż do snów namiętnej kobiety? Autor: Fryderyk Nietzsche :D:D:D dobranoc psorze:) postaram się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry 🌼 crazy ty naprawde jesteś CRAZY :-d AŻ sie uśmiechnęlam do tego ekranu ( tak z rana? - to rzadkość) {dziś we śnie nie bylo erotycznie ;-) }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu :( jak zwykle zero snów... Nietzsche miał racje.... ;) a za oknem złota polska jesień... mmm pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) jesień piękna, kolorowa:)berberysu i głogu ma smak oj lola tylko troszkę crazy jestem, własnie staram sie wyciszyć :) bo jutro wywiadówka:D i muszę się zachowywać, jak na nauczycielkę - właśnie intesywnie myślę w co tu się ubrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fof ja też chcę na wywiadówkę ;> crazy wywiadówkę :P oj babeczki babeczki, odwieczny problem i w co tu się ubrać ? hmm ;) W coś eleganckiego ale w czym będziesz się dobrze czuła, a zresztą kto by tam na ubranie patrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapraszam:) ale uprzedzam powieje chłodem jak w królowej śniegu - będe okrutna:) -a nasz kraj nie taki wielki, może będę kiedys Twoje dzieci uczyć:P i będziesz chodził do mnie na wywiadówki - już wybrałam buty i kolczyki, nad reszta pomyślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zobaczyć ;> wszystko no w sumie tak kraj nie duży, na korki będę do Ciebie podsyłał... bo ja z angielskiego to noga jestem.. hmm kilka przekleństw zna się oczywiście... hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wszystko, jakie wszystko:D???????????????????? - ładnie, ładnie przekleństwa, pan profesor, czyli mam dzieci wpisać? w którym roku? i w jakich dnia, żeby w grafiku sie dopasowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wolne terminy rezerwuje, te niewolne płacę podwójnie !!!!!!!!! ;) ps. no prawie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm myślałem że ja też mogę się załapać, no ale jak tylko dzieciaki no to jakąś jedną godzinkę tygodniowo poproszę ;) szkoła hmm dla little korniksów hmm... czemu nie... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dużych dzieciaków też????zależy czy byliby grzeczni i posłuszni:) tak jak są maluczcy:D gdzie ta szkoła ma być ? w tych dzikich Bieszczadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczni i posłuszni ? ne e :P kwintesencja nieposłuszeństwa... totalny rozrabiak-takie małe tornado ... ale za to te oczy... :D hmm w Bieszczadach ? i co niedźwiedzie będziemy uczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się my jak my ale Ty ;) ja bede z tej drugiej strony, oj zapomniałem już jak to było ? Bardzo jesteś wymagająca ? Bo ze mnie taki mały-wilki leniuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te oczy mogą kłamać? .......lalalala - nie mów, że tam oprócz wilków, są jeszcze miśki!!!!!!!!! świetnie ja się boje trochę wszelakich sierściuchów:D a może niedżwiadki są zdolne i nie pyskują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa to phhii będę miał fory u szefowej, nie będę musiał się uczyć ;) chyba nie.... lalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczy się:) z tymi forami:D dziś mi uczeń na sprawdzianie śpiewał piosenkę, patrząc zranionym wzrokiem sarenki - oj wesoły to był sprawdzian:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu ściagali !!!!!!!!!!!!!- choć czasm pozwalam niektórym na 2 ściągnąc - jak wesdoła jestem :D niepedagogiczna jestem:) - a młode sarenki na mnie nie działają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa młode sarenki, a cela taka malutka, ale w TV bym napewno była:D, ale ich sposby rozbrajania są niezłe i porawiają humor - czasem stosuję takie sposoby - metody, bo sam wiesz, że młodzież ambicja nie grzeszy i ja im na siłę do łebków nie nawkładam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×