Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazybutterfly

dlaczego zawsze dostaje po d....

Polecane posty

:P mysisz że to ot tak, te kanały przerzutowe i inne transfery to nie jest taka prosta sprawa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, ze CIe nie znam, nie chcesz dac lisku chytrusku:D pojadę na Sycylię, a zamiast kontaktów z mafia, to sobie zostane, cieplutko, słoneczkol alalala winko, felicita, felicita, ♥ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ Felicita\' e\' tenersi per mano, andare lontano la felicita\' e\' il tuo sguardo innocente in mezzo alla gente la felicita\' e\' restare vicini come bambini la felicita\', felicita\' ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja zaraz wyjezdzam na week :-D ze nieznajomymi znajomymi :-) jedno jest pewne ze bedzie tam bezalkoholowo . a jak po drodze znajdziemy tego \"bandyta\" od crazy to mu miske wyklepiejmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz Nas żonko !!!!!!!!!!!! My z motylkiem z tyłu się zaszyjemy i wreszcie to winko popróbujemy.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to się kieruj na Częstochowę, dobra dzioucha z Ciebie, podpala, klepie:D 🌼 miłej zabawy życze - kolego, jaka skromnosc:) - a mnie juz całkiem zgrzało, zwierzam sie obcemu Turkowi Z Włoch:) jeszcze mi terorystów na głowie brakuje, cóż trzeba wykorzystywac Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:).. dzisiaj zaczelam sie zastanawiac ze czlowiek to jednak pojemny ma brzuszek:P..jakiego ja mam kacaaaa...z cakego soku 2l zostal jeszcze jeden kubeczek do wypicia:P czas zaczac dzionek!:))milegoooo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! doczekałm sie w koncu 1 wolnego dnia po 2 tygodniach, mam wolne ponad 24 godziny, bylam wlasnie na winku z przyjaciolka, dala mi piekna plytkę, ale ................... to chyba za mało:( by byc szczesliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która z pań ma
okrągłą miękką d...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaleńkaM
jestes za dobra daltego dostajesz po d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęście niekoniecznie odnajdziesz w drugiej osobie :) szczęście jest dookoła nas :) też byłem na winku u psiapsiółki :) a jutro jade w Bieszczadki a co :P ja nie pojade ;) no chyba że pogoda nie dopisze... padam na twarz i jestem przemęczony po całym tygodniu ale to chyba ostatnia okazja żeby zobaczyć Bieszczedy tej jesieni ubarwione we wszystkie koloru od czeriweni poprzez żółć po zieleń... :) ahhh już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazybutterly
_zycze miłej wycieczki - a szczęście można znależć tylko przy drugiej osoby, bo jeśli nie ma kto pocieszyć, przytulić, gdy nie ma z kim dzielic porazek i sukcesów, gdy nnie ma się z kim dzielic tymi małymi szczęciami dnia codziennego ................to wszystko nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że masz kolejny powrót do tematu Topicu... Tak zgadza się, ta druga osoba jest potrzebna i to bardzo :) czasami nawet bardzo bardzo... ale jak jej nie ma to czy dołowanie się nam coś da? Chyba to tylko nas pogrąża, wiem że łatwo się pisze gorzej z wdrożeniem tego w życie... Czy dzisiaj nic i nikt nie jest w stanie Cię pocieszyć i wyciąnąć z dołeczka... ;) przecież to taki mały dołeczek, podaj rękę razem go pokonamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×